Zaloguj się, aby obserwować  
Zlooty1

Co na giełdzie papierów wartościowych?

55 postów w tym temacie

Nadal cicho odnośnie debiutu giełdowego CD Projekt? Nie mogę znaleźć żadnych bliższych informacji. Moze ktoś coś wie? Jakies przecieki? A może sam CDP uchyli rąbka tajemnicy? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 19:08, HumanGhost napisał:

Nadal cicho odnośnie debiutu giełdowego CD Projekt? Nie mogę znaleźć żadnych bliższych informacji.
Moze ktoś coś wie? Jakies przecieki? A może sam CDP uchyli rąbka tajemnicy? :-)

Spokojnie. Poczekamy na prospekt emisyjny a wtedy wszystko okaże się jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 20:01, ferbi napisał:

Spokojnie. Poczekamy na prospekt emisyjny a wtedy wszystko okaże się jasne.


W sumie tak. Ale wiesz - planowany termin oferty to drugi kwartał tego roku a czas leci. A człowiek coraz bardziej ciekawy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh widzę, ze tyko ja śledze notowania i przetasowania na giełdzie. Sorki za kolejnego posta z rzędu, ale nie będę tworzył drugiego takiego samego tematu.

Przechodząc do meritum. Czy ktoś się może orientuje kiedy Komputronik planuje debiut giełdowy? Słyszałem ,ze przygotowywany jest juz prospekt emisyjny. Patrząc na zyski firmy z ostatnich paru lat dochodzę do wniosku, że może to być całkiem ciekawa inwestycja. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że się trochę tym interesujesz to mam pytanko.
Codziennie sprawdzam notowania funduszy inwestycyjnych Millennium TFI na stronie banku millenium. Są to dane zawsze z poprzedniego dnia. Wiesz może czy jest jakiś program który będzie mi pokazywał notowania akcji na bieżąco ? Oraz tak żebym mógł sprawdzić też te z przed kilku dni.

Wyżej widzę coś na temat wejścia na giełdę CDP.. czy to prawda, są jakieś wiadomości na ten temat ? Myślę że to dobry pomysł bo firma bardzo szybko się rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Programu komputerowego to nie znam. Ale notowanie bieżące można obserwować po prostu na stronie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Co do CDP to fakt. Ale brak konkretów jak na razie. Trzeba poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do spadków na giełdzie... Przyznać się teraz kto już stoi na parapecie wieżowca? Hehehe bo sytuacja na giełdach do najciekawszych nie nalezy. W sensie, że nie najlepsza. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i jest tendencja spadkowa, ale z relacji specjalistów wynika, że po miesiącu, dwóch - góra za pół roku sytuacja zacznie się gwałtownie zmieniać i stracą tak naprawdę Ci, którzy teraz zaczną sprzedawać swoje akcje. Bynajmniej nie jest to pewne w 100%, ale specjaliści trochę w tym siedzą, więc te przewidywania mogą być całkiem zbieżne z prawdą. Z resztą - to się zobaczy w niedalekiej przyszłości czy giełda się wyprostuje, czy dalej będzie lecieć w dół. Najlepszą opcją byłoby to pierwsze, ale na giełdzie niczego nie można być pewnym :P. Osobiście nie inwestuję w giełdzie - jestem jeszcze młody i mam wiele innych spraw na głowie, a i nie mam kapitału, by go ulokować w akcjach jakiejś firmy, choć zainteresować się tym zawsze można - tak na przyszłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 12:30, HumanGhost napisał:

Co do spadków na giełdzie...


Przecież spadki to nalepszy czas na zakupy. Choć jeszcze nie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci sami specjaliści przepowiadają to juz od wakacji. Tak samo przepowiadali dalsze wzrosty cen mieszkań. Podchodze raczej sceptycznie do prognoz "niezależnych" specjalistów. ;]

Rzezim -->> Prawie jak wyprzedaż posezonowa. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie trza ruszyć ten temat!
CZy widzicie co się ostatnio dzieje na giełdzie światowej!? Pierw w ciągu tygodnia jej "zadłużenie" wyniosło ok 6 bilionów dolarów! A np. dzisiaj w bodajże Japonni odnotowano najwyższe notowania od ok 85 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mówi się o wartości pieniądza więc chciałbym zapytać jak to działa, (w ogóle pieniądz w dzisiejszym świecie ma jakieś realne pokrycie jak w przeszłości czy to po prostu symbol)? Kto/co decyduje że na frank kosztuje tyle złotych a tyle euro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować