Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Problemy z PlayStation Network - spokojnie, to tylko awaria

68 postów w tym temacie

Trudno, szkoda ze tak się stało mam nadzieje ze może jakaś rekompensata np. darmowa jakaś gierka ?? :D :) ... ja na szczęście po przeczytaniu notki nie włączałem konsoli : | także dzisiaj poST:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 20:35, porckypizgus napisał:

czaczi87 chyba raczej "Carpocalypse Now !" ;D (dla wtajemniczonych - ja chcę czwartą
część !!! z mnóstwem gore !!! ach marzenia). Anyway ja dziś na szczęście grałem w demko
GoW III ale neta odłączyłem wczoraj lub przedwczoraj i podłączyłem go do iksa... nie
zauważyłem by coś się zmieniło. Mam "grubasa" 40GB...


Dołączam się do marzeń. :D
Dlaczego żadna firma się nie podejmuje do reaktywacji serii?! Nie czują zbyt dużego zysku czy co? ;P

Do pustelnik21: Co tak mało dzisiaj napisałeś? Chcę więcej twoich ''przemyśleń''!!! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam fata i co i g...no nic się nie stało! Jóź nie mogę ścierpieć to co Sony wyprawia, nowa konsolka slim źle się sprzedaje trzeba jej pomóż i oto jeden z wielu sposobów aby ludzie kupowali slimke!!! Wymyślili jakiś błąd i proszę teraz wszyscy panikują, a jeżeli działa ten błąd to może sam z siebie powstał hehehe teraz mamy czasy gdzie tylko kasa się liczy, i niestety moja jedna z najlepszych firm jakie ceniłem ma tylko mamonę w główce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Glezgo

Problemy miało wielu użytkowników STARSZYCH fat''ów (20,40,60 gb i pierwsze partie 80gb). Głupi bug związany z zegarem systemowym i tyle. Nie ma co płakać i złorzeczyć w stronę Sony, zdarza się. Jeden dzień bez grania nikogo nie powinien specjalnie zdenerwować. Ja przezornie mojej PS3 60gb nie odpaliłem, mimo tego, że miałem dużą ochotę zagrać w Killzone''a 2.
Życie toczy się dalej, a mnie ten problem mocno rozbawił, bo przypomniały mi się czasy kiedy to komputery miała zaatakować rzekoma pluskwa milenijna. Łajza obudziła się po 10 latach i stworzyła tak mocno zapowiadane pandemonium :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PSN zwaliło sprawe niema co mówic . Mam nadzieje ze jesli nie naprawio PSN w grubych modelach to bedzie mozliwosc zamiany w sklepach na chude PS3 . To nie pierwszy problem jaki majo powini cos z tym zmjenic bo chyba ekipa im sie starzeje . Sony jest do du... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować