Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Problemy z PlayStation Network - spokojnie, to tylko awaria

68 postów w tym temacie

U mnie wszystko "gra i bucy", chociaż mam starszą wersję. Pewnie wyjdzie odpowiednia łatka, która poradzi sobie z pluskwą milenijną. Trofeów raczej nie można stracić, bo są zapisane na dysku, a brak ich jest spowodowany problemami z datą. Bo zainstalowaniu łatki znowu powinny być widoczne.

pustelnik21- nie sil się na ironię, bo PS3 nie psuje się, tylko jest problem z zegarem. Trudno nazwać to zepsuciem, raczej bugiem programowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mało brakowało i bym formata strzelił,to dopiero by był ból,na szczescie najpierw sprawdzilem w necie ten nieszczesny blad,wie ktos kiedy to naprawia,bo w Tekkena bym porypal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 17:47, pustelnik21 napisał:

I co!?PS3 jest jednak awaryjne?!Wbrew waszym gadkon na różnych forach.

Umiesz czytać? jest to awaria zegara wewnętrznego. Konsola się nie zepsuła, działa, zaraz Sony wprowadzi nowy soft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam wolę dziś nie włączać konsoli. Prawdopodobnie w środę dostanę MAG-a, więc do tego czasu problem powinien być rozwikłany, chociaż pograłbym w Fifę. Ale cóż, na pewno panowie z Sony pracują nad łatką, która ujrzymy niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały weekend grałem w HR totalnie zero problemu na konsoli (80gb FAT). Wszystko działa jak należy to chyba jakaś plotka i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam , weekend z Ciężkim deszczem, dzisiaj odpaliłem maszynę z ciekawości , nic nie znikło , wsio działa , widać problem pojawia się sporadycznie.Jak zwykle. Ale przyciągający oczy news za to jest:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 19:00, kindziukxxx napisał:

ciekawe skąd się takie błędy w ogóle biorą


cytat z PS2HC: "Kolejny update! Pojawiło się stanowisko SONY dot. ww. sprawy. Otóż Sony wyjasnia, że całe zamieszanie spowodowała jednak szczególna data. Otóż jak wiemy, luty wyjątkowym miesiącem jest ze względu na to, że ma 28 lub 29 dni. W zegarze systemowym starszych modeli PS3 był bład, który zaoowocował całym zamieszaniem. Zegar systemowy błednie szacował, że mamy rok przestępny i kolejnym dniem powinien być 29luty. Natomiast FW konsoli nie uznało tej daty, gdyż w rolu 2010 ona nie istnieje. Tym sposobem powstał konflikt, który wywołał wszelkie niepozadane skutki.
Najprostszym lekarstwem jest poczekać do jutra i ręcznie ustawić datę na 2go. Konflikt powinien sam zniknąć wraz z wybiciem godziny 00:01."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym przeszedł obok tego obojętnie gdyby nie narzekania i gadanie kolegów z pracy o tym błędzie. Swoją drogą ciekawe czy Sony jakoś wynagrodzi posiadaczy PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 19:40, Gregario napisał:

/........../


no to teraz wszystko jasne, małe niedopatrzenie, no ale w sumie samo się rozwiąże więc nie ma problemu dla tych co wiedzą , a ci co stracili wszelkie rzeczy ciekawe czy to odzyskają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem nie dotyczy slimek i (najprawdopodobniej) PS3 80gb. Wszystkie starsze, czyli 20gb, 40gb i 60gb są potencjalnie zagrożone i lepiej dzisiaj ich nie uruchamiać.

Pamięta ktoś jak to wszyscy się zastanawiali czy w roku 2000 wszystkie zegary w komputerach się posypią, samoloty zaczną spadać z nieba i w ogóle cofniemy się technologicznie to ery kamienia łupanego? Widać ten problem uderzył 10 lat później :D

APOCALYPSE NOW! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie, posiadam fata 40GB, żadnego problemu. Na jednej ze stron o ps3, również są głosy ludzi, którzy mają fata, a nie mają błędu - Więc nie wszystkie faty, ale i tak najlepiej na razie nie odpalać :) ciekawi mnie jak to naprawią xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czaczi87 chyba raczej "Carpocalypse Now !" ;D (dla wtajemniczonych - ja chcę czwartą część !!! z mnóstwem gore !!! ach marzenia). Anyway ja dziś na szczęście grałem w demko GoW III ale neta odłączyłem wczoraj lub przedwczoraj i podłączyłem go do iksa... nie zauważyłem by coś się zmieniło. Mam "grubasa" 40GB...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować