Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Problemy z PlayStation Network - spokojnie, to tylko awaria

68 postów w tym temacie

:D w Sony chyba nie mają w ogóle testerów :P takie wpadki zdarzają się im cały czas... a to zły patch a coś takiego :P nice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łahahahahaha. Gratulacje dla posiadaczy. M$ uwarza polskich graczy za złodzieji. A Sony sprzedaje wadliwe konsole. Już lece do sklepu żeby nabyć ten złom. Buahahahahah!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak mi słów Sony dało d*** i to nieziemsko xD, współczuje wszystkim posiadaczom ps3 FAT. Całe szczęście posiadam xbox''a 360 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Link do newsa przenosi mnie na stronę główną.
A to odnośnie tematu, to rzeczywiście irytujące, ciągle jakieś błędy na tym PSN. Do tego znikanie trofeów... Strach konsolę włączyć, a dziś planowałem ogromną sesję właśnie z Heavy Rain :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 14:43, Siriondel napisał:

Link do newsa przenosi mnie na stronę główną.
A to odnośnie tematu, to rzeczywiście irytujące, ciągle jakieś błędy na tym PSN. Do tego
znikanie trofeów... Strach konsolę włączyć, a dziś planowałem ogromną sesję właśnie z
Heavy Rain :P

My też najwidoczniej mamy problemy - panel administracyjny robi psikusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

@Zaitsev

To nie jest błąd PSN. Za Polygamią:

"Okazuje się, że to nie tyle błąd PSN, co problem z zegarem w starszych modelach konsoli. Bezpiecznie są modele "slim" z dyskami 120/250GB."

Redaktorzy Polygamii sprawdzali też swojego "debuga", który nie był podpięty do sieci i problem również wystąpił - automatycznie przestawia się data: zamiast 1 marca 2010 na 31 grudnia 1999. Stąd te cyrki.

Jest to ogromny fail ze strony Sony (ale nie dotyczy PSN) i japońska firma będzie teraz miała zszarganą reputację (bo dotychczas słynęli z dość bezawaryjnego sprzętu). Przy czym jest to oczywiście błąd niezamierzony - ciała dała firma dostarczająca ten konkretny podzespół (zegar wewnętrzny). Szkoda przede wszystkim tych co mają problemy, niemniej pewnie Japończycy robia teraz wszystko co mogą żeby przywrocić sytuację do ładu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja wyczytałem że problem polega na tym że system konsoli po 28 lutego ustawia datę 29 lutego którego nie ma zamiast 1 marca. Podobno na tym polega cały problem, nie wiem czy to prawda czy też nie ale to samo źródło zaleca nie odpalać dziś konsoli w wersji FAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UPDATE:

"cyt z PS2HC:"Kolejny update! Pojawiło się stanowisko SONY dot. ww. sprawy. Otóż Sony wyjasnia, że całe zamieszanie spowodowała jednak szczególna data. Otóż jak wiemy, luty wyjątkowym miesiącem jest ze względu na to, że ma 28 lub 29 dni. W zegarze systemowym starszych modeli PS3 był bład, który zaoowocował całym zamieszaniem. Zegar systemowy błednie szacował, że mamy rok przestępny i kolejnym dniem powinien być 29luty. Natomiast FW konsoli nie uznało tej daty, gdyż w rolu 2010 ona nie istnieje. Tym sposobem powstał konflikt, który wywołał wszelkie niepozadane skutki.
Najprostszym lekarstwem jest poczekać do jutra i ręcznie ustawić datę na 2go. Konflikt powinien sam zniknąć wraz z wybiciem godziny 00:01."

Czyli - problem sam się wkrótce rozwiąże, wystarczy poczekać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pięknie k...a pięknie. HR lezy w torbie a ja nie pogram dzisiaj? A które 80 GB są na tyle nowe, że bez obaw można je włączyć?

Znaczy sie po północy mogę bezproblemowo włączyć konsolę bez obaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam PS3 40gb i wyskoczył mi ten błąd! Nie mogę grać w Fifę 10, ale mam nadzieje że nie naprawią usterki łatką i mi wymienią PS3 na nówkę PS3 slim, a jest takie zagrożenie, że już konsol nie uratują. Trzymam kciuki, że sobie nie poradzą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Czyli - problem sam się wkrótce rozwiąże, wystarczy poczekać ;-)" no nie bardzo, bo wg zegara będzie 1 marca, a wg FW 2 marca :), dobrze że mam slima :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm czyli z tego wszystkiego wynika, że to nie wina podłączenia do internetu. Mi wyskoczył błąd mimo braku połączenia z PSN oznacza to, że w starych modelach zegar wewnętrzny przy dacie 1 marca 2010 się resetuje. To oznacza, że modele od 80gb i wyżej będą działać, a starsze się spieprzą nawet jak się je odłączy od kabla ethernet. Zdaje mi się, że łatka tego nie naprawi i będą wymieniać konsole za darmo! Jak dobrze, że nie kupiłem Xbox''a 360.
JUPI! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I z czego sie cieszysz? Omg, popracuj nad pisownią.
Twoje "Uwarza", pisze sie przez Ż.
A co do problemu, to szkoda mi was, ale nie ma co sie martwić, poprawią to.Po prostu muszą.
Bądź bedzie tak jak mowi @Lordpilot, bo dobrze mówi, z wytłumaczeniem.
Ja na szczęscie mam slimke. A polączenia z netem, na razie brak ;]
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam cierpliwie na poprawkę. Jestem posiadaczem PS3 60GB z kompatybilnością wsteczną. Mam sporo wymęczonych trofeów no i gier z PSN więc moje konto jest zbyt cenne żeby je uszkodzić :P Mam nadzieję że szybko to naprawią bo kto za mnie trzeci raz wygra Heavy Rain? :D Pozdro dla posiadaczy pierwszych modeli ;) Niech moc będzie z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DesMonD__PL

Skoro arz taki z Ciebie znafca ortografi to twuj zmysł ortograficzny chyba dostanie szału, po pżeczytaniu tego zdania :* . Ale zawsze znajdzie się taki który nie mając nic do powiedzenia czepi się ortografi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować