Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Chcesz zagrać w Heavy Rain ale nie masz PS3? Od czego jest... YouTube

31 postów w tym temacie

Mam pytanie - czy to co jest na tych filmach to sceny wycięte z Heavy Rain czy też historia poboczna mająca za zadanie wprowadzić gracza w tematykę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Literówka w temacie :). Przed "ale" stawia się przecinek. Co do samego tematu. A z ciekawości spróbuje. Tak z filmików gra mi nie podoba się zbytnio, ale najpierw trzeba wypróbować :). A co do innych wypowiedzi. Przeczytajcie temat. To jest filmik dla tych co nie mają konsoli, więc jeśli macie HR to dobrze, ale to nie do Was to jest skierowane :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinni otworzyc cos podobnego, w stylu YT. Po czym wrzucać tam gierki.
Full wypas, nie martwisz sie wymaganiami, wystarczy zlom sprzed kilku lat :)
Hhehe Niezle naprawdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 17:56, Longer napisał:

To jest FPS, ludzie nagrywają całe przejście różnych RPG. To jest dopiero sztuka ;)

Borderlands to znowu nie taki typowy FPS, trochę czasu zajmuje to wykonywanie wszystkich misji pobocznych. Z resztą, dlaczego Borderlands nikt nie nazywa RPG''em, przecież taki Mass Effect to z roleplayem ma tyle samo wspulnego co Pogranicza, a ostro jest grą RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 21:43, Markush napisał:

> To jest FPS, ludzie nagrywają całe przejście różnych RPG. To jest dopiero sztuka
;)
Borderlands to znowu nie taki typowy FPS, trochę czasu zajmuje to wykonywanie wszystkich
misji pobocznych. Z resztą, dlaczego Borderlands nikt nie nazywa RPG''em, przecież taki
Mass Effect to z roleplayem ma tyle samo wspulnego co Pogranicza, a ostro jest grą RPG.

Nie twierdzę, że Borderlands jest krótkie, sam nie grałem ale wierzę Ci na słowo.. Jednak do RPG-ów i tak nie ma porównania, np. Xenogears, Baldur'' Gate, Arcanum itp. A ludziom się chce to wszystko nagrywać. Respekt;)
Co do Mass Effect, to wielu starszych fanów nie zgadza się, że jest to gra RPG i ja uważam tak samo. Ale to nie temat o tym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować