Zaloguj się, aby obserwować  
HumanGhost

Etherlords II - wszystko o grze, komentarze, opinie, przemyślenia

2463 postów w tym temacie

...
Mógł chociaż wziąć kapitulacje :/ Wiesz gadałem z nim wczoraj i mówił że zrobi węże :D - pewnie są niedopracowane i może wygrać jedynie pierwszą rundę przez zaskoczenie :P. Chętnie sprawdze jego węże na swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mialem wczoraj najdluzsza i najdziwniejsza walke jak dotad. Przeciwnik jechalk na kradziezy i niszczeniu pasm. Ja sie praktycznie tylko elczylem uzdrowicielami. Pierwsza runda dla niego. Dwie nastepne dla mnie po zabuzeniach eteru. A najlepsze ze ja mialem 0 pasm a on ponad 10 i ja dostalem pierwszy o 1 ture wczesniej zaburzenia. W nastepnej przy takim samym ukladzie on 1 ture wczesniej. Mogl miec wykrywanie wlaczone. Aczkolwiek nie podejrzewam przy takim decku. Ogolnie dziwne ;) Sam zrobilem deck teraz na niszczenie i kradziez pasm. Ale nie na lacznikach. Jakos mi one nie pasuja. ;)

A za wszystkie wyjasnienia dzieki ;) Ochron i tak poki co nadal nie stosuje. Ale moze sie przekonam ;)

A z tym trupim wypaczeniem to sie pomyloilem. To znam i uzywalem. Chodzilo mi o wytrwalosc. Jakos tak dziwnie tlumaczone ;) Ale jak teraz poczytalem do wydaje mi sie ze mozna przy nim uzywac "zwyklych" czarow niszczacych na trupy niszczac je zamiast wypedzania. Ogolnie chyba raczej czar zupelnie nieprzydatny. Przynajmnieij mam takie wrazenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 12:13, iro1979 napisał:

Sinic ma 2 lev a to dobrze roqje jak na kogoś kto kart nie zna :)


Hehe, troche znam tylko mam z niektorymi problemy ;) Wczoraj wszedlem po raz drugi na 2 lev. I pozniej w kilku walkach go utrzymalem. Moze teraz troche dluzej go bede mial ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 02.11.2005 o 12:16, Sinic11 napisał:

Chodzilo mi o wytrwalosc. Jakos tak dziwnie tlumaczone ;) Ale jak teraz poczytalem do wydaje mi sie
ze mozna przy nim uzywac "zwyklych" czarow niszczacych na trupy niszczac je zamiast wypedzania. Ogolnie
chyba raczej czar zupelnie nieprzydatny. Przynajmniej mam takie wrazenie.


Mam deck syntetów w którym bez tego uroq się nie obejdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 12:16, Sinic11 napisał:

Chodzilo mi o wytrwalosc. Jakos tak dziwnie tlumaczone ;) Ale jak teraz poczytalem do wydaje mi sie
ze mozna przy nim uzywac "zwyklych" czarow niszczacych na trupy niszczac je zamiast wypedzania. Ogolnie chyba raczej czar
zupelnie nieprzydatny. Przynajmnieij mam takie wrazenie.

Może być bardzo dobry do niszczenia trupów w aspekcie życia przy wykorzystaniu zdolności potworów pokroju mordercy/rzeźnika. Z moich obserwacji wynika też, że uniemożliwia przepędzenie takiej istoty przy wykorzystaniu zaklęć do tego przeznaczonych. Ciekawe do czego wykorzystuje go Iro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.11.2005 o 12:33, iro1979 napisał:

Mam deck syntetów w którym bez tego uroq się nie obejdę :)


No to moze nie jest tak tragiczny ;) Jednak on nie jest masowy i dlatego jakos mi nie pasuje ;) Wole wziac od razu czary zabijania :0 Chociazby wygnanie u syntetow dzialajace na zywych i mniej zywych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 14:04, Treant napisał:

> Chodzilo mi o wytrwalosc. Jakos tak dziwnie tlumaczone ;) Ale jak teraz poczytalem do wydaje mi sie
> ze mozna
przy nim uzywac "zwyklych" czarow niszczacych na trupy niszczac je zamiast wypedzania. Ogolnie chyba raczej czar
> zupelnie
nieprzydatny. Przynajmnieij mam takie wrazenie.
Może być bardzo dobry do niszczenia trupów w aspekcie życia przy wykorzystaniu
zdolności potworów pokroju mordercy/rzeźnika. Z moich obserwacji wynika też, że uniemożliwia przepędzenie takiej istoty
przy wykorzystaniu zaklęć do tego przeznaczonych. Ciekawe do czego wykorzystuje go Iro?



hehe - mam deck na gazie :) wszystkie żywe istoty padają :), potworki w aspekcie śmiercie zabijam falą zostały tylko mocne trupy co manifestują się ze zwłok i są preważnie silne :/ do tego używam wytrwałości :) puszczam na takiego 8/8 lub 5/5 trupka i czekam :) zadaje wrogiemu bohaterowi 8 lub 5 dmg (za siłę stwora :O) karta po zabiciu stwora wraca do łapy. Więc może i nie działa masowo ale co ture mogę jej użyć :) Można też wykańczać np. firebalem trupa (u chaotów) i niedość że dojedzie bohatera to trup z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 14:17, iro1979 napisał:

zadaje wrogiemu bohaterowi 8 lub 5 dmg (za siłę stwora :O)

No tak, zapomniałem o tym, że tłucze bohatera.
Myślałem nad takim połączeniem: Żelazna Ohyda + Przekierowanie + Dar + Więź Bólu. Chodzi mi o to, żeby potwory atakujące bohatera tłukły zamiast tego ohydę, a ta z więzią bólu pracowicie przekazywałaby te rany wrogiemu bohaterowi. W uproszczeniu - odbicie obrażeń jak u Kinetów.
Znając jednak swoje szczęście, jestem przekonany, że nic z tego nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostra kombinacja. Jednak musisz miec dużo szcęścia żeby w odpowiednim momencie mieć te karty. Inaczej lipa. Znów mam 3 awatara i 3lvl. Tym razem postaram się go utrzymać. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 02.11.2005 o 14:29, Treant napisał:

Myślałem
nad takim połączeniem: Żelazna Ohyda + Przekierowanie + Dar + Więź Bólu. Chodzi mi o to, żeby potwory atakujące bohatera
tłukły zamiast tego ohydę, a ta z więzią bólu pracowicie przekazywałaby te rany wrogiemu bohaterowi. W uproszczeniu - odbicie
obrażeń jak u Kinetów.
Znając jednak swoje szczęście, jestem przekonany, że nic z tego nie wyjdzie.


Tak = nie wyjdzie - na ohydnego nie rzucisz zakęcia :). Druga sprawa więzy bólu na innej jednostce łatwo rozproszyć, trzecia sprawa jawet jednostkę z regeneracją łatwo zabić np okrutną manifestacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha - co do wytrwałości to efekty się sumują - 4 x wytrwałość = 8 eteru na trupq 8/8 i fireball (w sumie za 9 eteru) = 17 eteru (dla chaotów to nie problem). W normalnym wypadq sam firebal za 17 eteru zabiera 16 dmg, a w tym skrajnym wypadq 32 dmg. Jednak walcząć np z chaotami na szczęśliwej ofierze :) gdzie trupy mają coś kolło 1 wytrzymałości i nawalone na siłę po 10 cZy 15 ten urok jets niezastąpiony :) za w sumie 4 eteru 15 dmg ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coś ciekawego mnie ominęło???hehehe mam ponad 400expa i dobrze mi idzie
PS.co was tak wymiotło wszystkich.wiesz iro myślałem że jesteś najstarszy na serwerze z polaków a tu lipa poznałem kolesia co ma 30lat i całkiem nieźle się zapowiada.pokazałem mu troche i zaprosiłem na forum.a co z tymi kropkami obok bo wcześniej tego nie było!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 14:53, iro1979 napisał:

Ups - przepraszam -pomyliłem ohydnych ;P ale i tak moim zdaniem nic z tego nie wyjdzie :)

Nie szkodzi. Ohydni się nie gniewają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no bez kitu sinic mnie zaskoczył tym drugim lev.pewnie wygrał z jakimiś cieniakami typu Budo;P
(ŻART oczywiście)ciekawe czy naprawde jest taki dobry,bo nie grałem z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 16:34, Treant napisał:

> Ups - przepraszam -pomyliłem ohydnych ;P ale i tak moim zdaniem nic z tego nie wyjdzie :)
Nie szkodzi. Ohydni się
nie gniewają ;)


co to są ci ochydni bo chyba coś ominąłem po drodze bo nie czytałem wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 16:35, zari2 napisał:

co to są ci ochydni bo chyba coś ominąłem po drodze bo nie czytałem wszystkiego


Jednostki syntetów - ohydźce (stalowe, metalowe i jeszcze jakiś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 16:33, zari2 napisał:

wiesz iro myślałem że jesteś najstarszy na serwerze z polaków a tu lipa poznałem kolesia co ma 30lat i całkiem nieźle się zapowiada.

Co za ulga. Już myślałem, że to ja jestem najstarszy.
Po tylu walkach (obecnie 217) masz tylko tyle expa? Ja bym się załamał, ale niewykluczone, że kiedyś mnie to spotka. Chociaż dużo czasu upłynie zanim stoczę tyle pojedynków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 02.11.2005 o 16:35, zari2 napisał:

ciekawe czy naprawde jest taki dobry,bo nie grałem z nim


Ja nie wiem - z tyloma osobami grałem z polski ze nie pamiętam dobrze. Ale chyba grałem i wtopiłem 1 rundę :P Statystyki mówią za siebie - gra pare dni i ma 2 lev nie znając wszystkich kart. Musi być dobry 0 bo nawet pierwszaki potrafią zaskoczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować