Zaloguj się, aby obserwować  
HumanGhost

Etherlords II - wszystko o grze, komentarze, opinie, przemyślenia

2463 postów w tym temacie

IrokezPL sluchaj dzisz siedzalem nad twoimi Sintetami z gazem.Mam 3 decki z ktorimi gram jeden z tej strony ktosz ga nazwal Wytalami na urok czy cosz takego,troche ga przerobilem 2-3karti,i dwa decki Chaotów na artefaktach(od Deth 7lv i Master... 26lv).No i tak mialesz farta tedi ze gralem akurat z deckem opartym na paralizie to jest jedini deck ktory przegriwa(co tam paralizowac) z druga dwa to mnie komputer ogriwal ???
troche prerobilem ten deck moze na lepiej?
Wszedlem na server i trafilem na goscia ktori gra Sintetami na gazie!!!!Walka trwala 2 godzini 2:1 dla mnie w ostatniej jusz mnie mjial on 60 kilka a ja 6 p. zicia i zrobil mali blad i przegral
A teraz idzie spać
P.S> wszistkich przepraszam za blędi ortograficzne nie jestem Polakem tylko Serbem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 23:28, iro1979 napisał:

Hurra - zrobiłem rzecz niemożliwą :) poprawiłem zapas węży i kolcy tak ze powinny mieć szanse z ruschem :) - dodałem królową
pszczół do zapasu, i pare kart które się mogą przydaćjuż tam było.



Ee i co się szczerzysz, moje kolce juz dawno pszczołom szans nie dawały :P
Ostatnio cos mniej mnie widać bo się mój klan w Chrome burzy że nie gram, ale spox nadrobię w najbliższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed snem zmienilem deck z niszczeniem pasm i zrobilem calkiem nowy dziwny (dalem mu nazwe Dziwny zreszta ;)) witalow. Takiego chyba jeszcze nikt nie widzial ;) W sinle zrobilem 2 pojedynki nim z pszczolkami i trupami. Oba zakonczone ok 3 tury walki. Mam nadzieje ze jutro ktos z was mi go zweryfikuje. Na razie sobie po nim wiele obiecuje. Zobaczymy co z tego wyjdzie ;P Ten syntetow nowy tez musialbym przetestowac. Ogolnie z niego jestem i tak mniej zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...
Tak właśnie jest z tym paraliżem. Ktoś gra bez istot to Szanse maleją. W taliach z pierślieniem zapas jest mały i jak się źle trafi nic nie można zrobić (a przynajmniej pierścień staje się bezużyteczny i ma sięmniej HP). Ten dek syntetów na gazie zrobiłem bo mnie rush pszczół denerwował i zrobiłem go na szybkości. Moze miałem farta - ale tylko dlatego że właśnie nie miałem istot żywych.
PS: przestałem grać na pierścieniu paraliżu i zwoju błogosławieństwa bo gra robi się zbyt łatwa i nieciekawa, Rusha pszczół też nie mam. Lubie ciekawe pojedynki. 5lev jest zasługą umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 03.11.2005 o 00:43, Budo napisał:

moje kolce juz dawno pszczołom szans nie dawały :P

...

OK. Skoro tak myślisz to daj mi email lub mi coś wyśli na mój bo nie mam aderesu do ciebie (formatowałem dysk w poniedziałek). Podeśle ci jedną rundę z pszczołami i powiesz mi jakich kart byś użył ze swojej talii (możesz na łapie mieć karty ze swojej talii jakie sobie tylko zażyczysz - nawet jak masz tylko 1 w deq)
PS. Jest jeszcze rush na rozproszeniu z artefaktu ale reaplaya nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 03.11.2005 o 01:54, Sinic11 napisał:

i zrobilem calkiem nowy dziwny (dalem mu nazwe Dziwny zreszta ;)) witalow.
Takiego chyba jeszcze nikt nie widzial ;) W sinle zrobilem 2 pojedynki nim z pszczolkami i trupami. Oba
zakonczone ok 3 tury walki.


Sorry za podejżenia, ale czy nie jest to rush pszczół? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 tura powiadasz. Podobnie jak iro: czy to nie jest rush pszczół? ;-D
Zaczynam myślec nad wykorzystanie jakiegoś innego artefakty u Kinetów. Mampewien pomysł i dziś zobacze czy wypali. :-)

-->>xardas: witamy na pokładzie! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.11.2005 o 06:53, iro1979 napisał:

OK. Skoro tak myślisz to daj mi email lub mi coś wyśli
na mój bo nie mam aderesu do ciebie (formatowałem dysk w poniedziałek). Podeśle ci jedną rundę z pszczołami i powiesz mi
jakich kart byś użył ze swojej talii (możesz na łapie mieć karty ze swojej talii jakie sobie tylko zażyczysz - nawet jak
masz tylko 1 w deq)
PS. Jest jeszcze rush na rozproszeniu z artefaktu ale reaplaya nie mam...


Generalnie nie wiem o co Ci biega (dopiero wstałem po nieprzespanej nocy). Na pszczoły mam poskoszulkę, ten największy las, i tkacza. Pszczele deki nie mają nic na trupy ani nic na uroki więc mój tkacz ma swobodne pole działania. Poza tym ochrony przed istotami i kolce. Jak już się trochę tych pszczół nazbiera walę Gniew Natury i kolo ma goły stół. A za każdą następną pszczołę zbiera x damage, więc sam się wykończy zanim zaatakuje. Zawsze działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 08:45, Budo napisał:

Pszczele deki nie mają nic na trupy ani nic na uroki więc mój tkacz ma swobodne pole działania.

Iro przysłał mi kiedyś replay''a, w którym rusher łoił falą, gdy tylko trafiła mu na rękę i na planszy stały jakieś trupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 08:57, Treant napisał:

> Pszczele deki nie mają nic na trupy ani nic na uroki więc mój tkacz ma swobodne pole działania.
Iro przysłał mi kiedyś
replay''a, w którym rusher łoił falą, gdy tylko trafiła mu na rękę i na planszy stały jakieś trupy.


Nie widziałem jeszcze pszczelego deku z falą, a trochę ich już napotkałem. Zresztą tkaczy mam 2, podkoszulki też i inne badziewia też. Po prostu moje kolce sa nastawione z góry na zwalczanie talii na stworach, a ira są bardziej uniwersalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe tez mam pszczeli rush z falą. Nie dosc, że niszczy trupki to dodatkowo wzmacnia pszczoły i wcześniej można zaatakować, jak się dobrze karty trafią na łapie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 09:12, HumanGhost napisał:

Hehe tez mam pszczeli rush z falą. Nie dosc, że niszczy trupki to dodatkowo wzmacnia pszczoły i wcześniej można zaatakować,
jak się dobrze karty trafią na łapie. :-)


Tak, ale dwie fale to już poważne rozrzedzenie jak na rush. Jedna nic Ci nie da. A jak masz je w zapasie to już jedna runda w plery, a ja tez mam zapas ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwie to faktycznie przesada. Ja mam jedną, która jednak swoje zrobiła. A czy to mało? Raczej nie narzekałem nigdy. W koncu sa czary dajace dodatkowe zaklęcia kosztem pasm eteru. Jest szansa na wylosowanie dwóch Fal i rzucenie ich w 3 turze jesli wykorzystana zostanie specjalizacja Swoboda. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co tam macie :P
Nie zamieściłem jeszcze żadnego deku, więc to mój pierwszy. Poczatkującym odradzam granie tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja tez nie bedę gorszy i zamieszczam jedną ze swoich talii. W przeciwieństwie do Budo polecam ją dla początkujących jak i nieco doświadczonych. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 09:28, HumanGhost napisał:

To ja tez nie bedę gorszy i zamieszczam jedną ze swoich talii. W przeciwieństwie do Budo polecam ją dla początkujących jak
i nieco doświadczonych. :-D


Hehe - widze że nie możesz odejść od kineckich zwyczajów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 08:57, Treant napisał:

Iro przysłał mi kiedyś
replay''a, w którym rusher łoił falą, gdy tylko trafiła mu na rękę i na planszy stały jakieś trupy.


ok. Ale po formacie straciłem wszystkie adresy email :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 09:09, Budo napisał:

Nie widziałem jeszcze pszczelego deku z falą, a trochę ich już napotkałem. Zresztą tkaczy mam 2, podkoszulki > też i inne badziewia też. Po prostu moje kolce sa nastawione z góry na zwalczanie talii na stworach, a ira są
bardziej uniwersalne.


Ja widziałem rusha z falą i ze śmiercią jednocześnie :/ (walke przegrałem). Kiedy zobaczyłem że ma fale wylazlem w 2 rundzie magobójcą z aspektu i trach :C - te 2 karty wzmacniają ten qr...ski dek. Jak pisał HG fala dodaje do siły +1, a śmierć przydaje się na magobójców w aspekcie życia i kiedy na pszczółce są negatywne uroki (czasami schowa się ją za free).
Inną odnianą jest rush z artefaktem do rozproszenia (4x użycie). Co byś nie przyczarował urokami to lipa i czary typu wir też odpadają :/
PS: Jak zobacze taki perfidny to ci pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 09:20, Budo napisał:

A co tam macie :P
Nie zamieściłem jeszcze żadnego deku, więc to mój pierwszy. Poczatkującym odradzam granie tym.


Bardzo Fajny :) Jednak znalazłem słaby punkt twojego deq. Ale jak rozproszysz barierę wroga (Wiem że to mało zmienia ale jednak) Chodzi mi oczywiście o 1 rundę. Wiem też ze 1 mało pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować