Zaloguj się, aby obserwować  
HumanGhost

Etherlords II - wszystko o grze, komentarze, opinie, przemyślenia

2463 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2005 o 14:29, zari2 napisał:

ale obciach wtopa z 6lev.2:1
ale na szczęście na drugim koncie


Z 6 lev to nie obciach. Jak ktoś ma 6 lev to troche umiegrać i ma czym grać. Dobrze że wygrałeś 1 rundę (mam nadzieje że nie była to pierwsza :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie instaluje kozaków(taka gra strategiczna) bo dostałem z CDA wczoraj i nie miałem czasu żeby ja przetestować bo akyrat nabijałem expa w EL2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wzialem teraz na pojedynek swoja "tradycyjna" talie syntetow na trupach. W pierwszej rundzie przeciwnik sie odlaczyl od serwera po kilku turach. No w sumie mu sie nie dziwie biorac pod uwage to co sie dzialo. Tylko ze w ten sposob nadal bedzie mial tak beznadziejny deck i sie niczego nie nauczy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 14:31, iro1979 napisał:

> ale obciach wtopa z 6lev.2:1
> ale na szczęście na drugim koncie

Z 6 lev to nie obciach. Jak ktoś ma 6 lev to
troche umiegrać i ma czym grać. Dobrze że wygrałeś 1 rundę (mam nadzieje że nie była to pierwsza :P)


no niestety to była pierwsza bo póxniej już cały czas kapitulowałem bo w 7 turze miałem 2 pasma eterui odechciało mi się grać dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 14:32, Sinic11 napisał:

Wzialem teraz na pojedynek swoja "tradycyjna" talie syntetow na trupach. W pierwszej rundzie przeciwnik sie odlaczyl od
serwera po kilku turach. No w sumie mu sie nie dziwie biorac pod uwage to co sie dzialo. Tylko ze w ten sposob nadal bedzie
mial tak beznadziejny deck i sie niczego nie nauczy ;P


a to co taki dobry już jesteś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 14:35, zari2 napisał:

a to co taki dobry już jesteś:P


Sprawdź staty :P sinic :) jest dobry jak na tydzień gry :) - jeśli nie najlepszy z tygodniowych graczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 03.11.2005 o 14:34, zari2 napisał:

no niestety to była pierwsza bo póxniej już cały czas kapitulowałem bo w 7 turze miałem 2 pasma eterui
odechciało mi się grać dalej.


Pierwszą rundę łatwo wygrać, gorzej jak przeciwnik ma bogaty zapas i potrafi go wykożystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zari2---> Dziękuję i chętnie skorzystam z każdej pomocy :D

HumanGhost---> Przypatrze sie temu impulsowi i przepływowi danych. Zalety Naprawy już poznałem i próbo\wałem po prawdzie ułozyć cos na jej podstawie bo mi wydaje mi sie że ten czar ma duzy potencjał jak narazie skutki niewielkie ale walcze dalej. Ułuda fakt swietna w połączeniu z zakleciami obnizającymi i do walk z najtanszymi ognikami czy scianami mam ją w zapasach Kradziez życia tez zresztą;)

Może pokażę co przed chwilką ułozyłem i ocenicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 14:35, zari2 napisał:

a to co taki dobry już jesteś:P


Teraz nie zaliczylo mi ani 1 rundy zwycieskiej. Ale ogolnie 2/3 walk ta talia wygrywac. Odliczajac poczatkowe i rozne wynikajace z bledow porazki nawet wiecej. Tym niemniej z iro ta talia nie ma szans :0 Wiec az tak dobry nie jestem. Ale moj przeciwnik byl po prostu beznadziejnie slaby. Nie mial zadnych czarow na trupy, przynajmniej dopoki gral. Pojawil sie u niego 1 magobojca ktorego od razu zdjalem. Urokem manifestowalem swoje trupki chowajac jego sciany :) Szczerze mowiac to nigdy z az tak slabym przeciwnikiem nie gralem... I jak wspomnailem pewnie dlatego ze przerywa walke zawsze przed koncem i nic sie nie dowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 14:47, Amra vel BamSey napisał:

Hmm nie wiem czemu obrazka nie dodaje :/


Zrób z obrazk jpg (musi zajmować mniej niż 1 mb. I poczekaj aż się pojawi (musi go wczytać - dopiero wtedy dodaj posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 14:39, iro1979 napisał:

...
> no niestety to była pierwsza bo póxniej już cały czas kapitulowałem bo w 7 turze miałem 2 pasma eterui
> odechciało
mi się grać dalej.

Pierwszą rundę łatwo wygrać, gorzej jak przeciwnik ma bogaty zapas i potrafi go wykożystać :)

ale najgorsze było to że on wogóle nie wymienił kart może jedna......ale mu przypasowały te karty które kradna pasma eteru......
PS.ale miałem wpadke w szkole dzisiaj dostałem dwóje z rozprawki na polskim i 5 z kartkówki z geografii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 14:41, Sinic11 napisał:

> a to co taki dobry już jesteś:P

Teraz nie zaliczylo mi ani 1 rundy zwycieskiej. Ale ogolnie 2/3 walk ta talia wygrywac.
Odliczajac poczatkowe i rozne wynikajace z bledow porazki nawet wiecej. Tym niemniej z iro ta talia nie ma szans :0 Wiec
az tak dobry nie jestem. Ale moj przeciwnik byl po prostu beznadziejnie slaby. Nie mial zadnych czarow na trupy, przynajmniej
dopoki gral. Pojawil sie u niego 1 magobojca ktorego od razu zdjalem. Urokem manifestowalem swoje trupki chowajac jego sciany
:) Szczerze mowiac to nigdy z az tak slabym przeciwnikiem nie gralem... I jak wspomnailem pewnie dlatego ze przerywa walke
zawsze przed koncem i nic sie nie dowie.

Nie no spoko ja tylko żartowałem,ale ja nigdy nie trafiłem na takiego przynajmniej nigdy nie komentowałem jego gry.
Przynajmniej sobie nie przypominam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 14:59, zari2 napisał:

ale najgorsze było to że on wogóle nie wymienił kart może jedna......ale mu przypasowały
te karty które kradna pasma eteru......
PS.ale miałem wpadke w szkole dzisiaj dostałem dwóje z rozprawki na polskim i 5
z kartkówki z geografii


Przypasowały??? A co z ochroną przed czarami :P
Ps: Z to z tego co pamiętam to ocena pozytywna :) (chyba że coś się zmieniło ;D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować