Zaloguj się, aby obserwować  
HumanGhost

Etherlords II - wszystko o grze, komentarze, opinie, przemyślenia

2463 postów w tym temacie

No bez kitu widziałem staty tego cancera
kolo wymiata z 30 lev i ponad 2000 zwycięstw chaotami.
Co on może mieć za deqi które wygrały tyle pojedynków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O żyjesz :). Jeszcze tylko 29 dni i jesteś na serwerze :P. Szlaban za te 2? Czy za to że nie mogłeś odejść od kompa? ;) Ja zrobiłem deck na kradzieży pasm - fajny jest - grałem nim 3x i zawsze wygrywałem. Nie powiem, troche to kradnięcie pasm jest perfidne :P sam nie lubie jak mi siękradnie, ale mam zazwyczaj tanie kreaturki i ochrone przed czarami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 05.11.2005 o 19:18, zari2 napisał:

Co on może mieć za deqi
które wygrały tyle pojedynków


Deck to połowa sukcesu a druga umiejętności+ szczęście+nieomylność. On chyba ma to wszystko :) Chyba masz tam jakiś deck nazywa się CancerA ale pewnie on go cały czas modyfiqje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.11.2005 o 19:23, iro1979 napisał:

Deck to połowa sukcesu a druga umiejętności+ szczęście+nieomylność.
On chyba ma to wszystko :) Chyba masz tam jakiś deck nazywa się CancerA ale pewnie on go cały czas modyfiqje :)


Nieprawda. Dek to 2/3 sukcesu, reszta to szczęście. U takich graczy jak my umiejętności się już nie bierze pod uwagę bo tylko czasem nie trafiamy w ikonki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 19:25, Budo napisał:

Nieprawda. Dek to 2/3 sukcesu, reszta to szczęście.
U takich graczy jak my umiejętności się już nie bierze pod uwagę bo tylko czasem nie trafiamy w ikonki ;]


Racja - nie wziołem pod uwagę cela hehehehe. Połamałeś mnie tym postem - tyle razy spudłowałem i póściłem nie ten czar :)
PS: to nie tylko nasz problem - mam reaplaya że gościu sobie spudłował i zabił kobolda zamiast walnąć we mnie (nie miał rogatych dusz - na bank nie zrobił tego specjalnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 19:23, iro1979 napisał:

Deck to połowa sukcesu a druga umiejętności+ szczęście+nieomylność.
On chyba ma to wszystko :) Chyba masz tam jakiś deck nazywa się CancerA ale pewnie on go cały czas modyfiqje :)


w sumie głównie za dyskusje w jaką się wdałem z rodzicami.i było ostro i głośno.
ale za oceny też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.11.2005 o 19:29, iro1979 napisał:

Racja - nie wziołem pod uwagę cela hehehehe. Połamałeś mnie tym postem
- tyle razy spudłowałem i póściłem nie ten czar :)
PS: to nie tylko nasz problem - mam reaplaya że gościu sobie spudłował
i zabił kobolda zamiast walnąć we mnie (nie miał rogatych dusz - na bank nie zrobił tego specjalnie)


A właśnie gadaj mi tu zaraz jak można zobaczyć talię przeciwnika na replayu- chodzi mi o proporcję. Robię draina syntetów ale nie działa bo nie wiem ile czego dać. Aha i czemu jak mam pierścień paraliżu to mogę go użyć tylko raz potem jest już ciemny taki jak czar na który nie mam many. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 05.11.2005 o 19:34, Budo napisał:

A właśnie gadaj mi tu zaraz jak można zobaczyć talię
przeciwnika na replayu- chodzi mi o proporcję.


Patrz rycina nr. 1

Dnia 05.11.2005 o 19:34, Budo napisał:

Robię draina syntetów ale nie działa bo nie wiem ile czego dać. Aha i czemu
jak mam pierścień paraliżu to mogę go użyć tylko raz potem jest już ciemny taki jak czar na który nie mam many. :/


Patrz rycina nr. 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Aaa czyli bez znawcy artefaktów mogę tylko raz użyc pierścionka mimo że ma niby 4 ładunki?? No to czaję tylko nie wiem jak się z surówka wyrobie bo ten dek to totalny budżet i zero zapasu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Techniczne pytanko.
Ogry maja teraz taka zdolność: Jeśli przeciwnik traci to zaklęcie to ogr pojawia się na polu. (czy jakoś tak)
Ktos widzial zeby to zadzialalo jakoś??
Pytalem dzis goscia ktory gral ogrami, ale nie wiedzial nawet o co mi chodzi (1 lvl).
Tak myslalem zeby to jakos wykorzystać, ale nie mam pomyslu jak dodac przeciwnikowi ogra... No i w jakim sensie przeciwnik ma go stracic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Czy działa?/ No ba! Jak Ci kineta rzuci przekleństwo w drugiej turze to wygrałeś!! Chodzi o to że jak Ci ktoś każe zdiscartować ogra to on wchodzi na pole bitwy. Raz tak dostałem 3 ogrów w 2 turze (w tym 2 króli!!). Kolo spadłz krzesła.
PS ogry to moja najlepsza talia- 11 wins, 1 losses

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tymi ogrami to jest tak - jak masz ich załużmy 5 na łapie :) i przeciwnik rzuci amnezje to wszystkie zamiast spaść z łapy pojawiają się na polu :). Podobnie jest jesli strąca ci czary w każdy inny sposób. Są też u chaotów karty inne karty co tak robią (jakiś czar z błyskawicą za 3 dmg, i osłabienie ale powodują utratę kart u przeciwnika :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem ogry :) niestety nie działają na kradzież syntetów :C ale tak to są ok :) Przy okazji pokaze :) Dodałem do nich mysze która zwiększa sqteczność deq (moge myszą niszczyć pozostały eter np. grając przeciwko ognikom lub przywoływaczom lub innym syfem co kożysta/robi coś z moim eterem :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem kiedyś na Okrągłym Stole z gościem, który opierał talię na odsyłaniu wszystkiego co się dało na rękę, a potem jechał kartą, która zabiera 3 przywołania z ręki. Miałem tyle samo do powiedzenia, co przy innym Okrągłym Stole, w którym ty zatruwałeś wężami. Od dawna mam zamiar coś w tym rodzaju gry osiągnąć, ale tam jest ciągle pusto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Rozwaliłem wczoraj B_a_x_t_a_N_x''a 2:0. Miał najbardziej beznadziejnego (i w sumie jedynego) konunga jakiego widziałem. Z moimi trupami zero szans nawet jakby grał nimi idiota. No ale co tam, dobrze chociaż że można było se z nim pogadać bo przeciętny rusek to: "me no speak english" Zapytany i ro1979 stwierdził :"iro is goog guy"- cokolwiek miałoby to znaczyć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2005 o 11:08, Budo napisał:

Rozwaliłem wczoraj B_a_x_t_a_h_x''a 2:0. Miał najbardziej beznadziejnego (i w sumie jedynego) konunga
jakiego widziałem. Z moimi trupami zero szans nawet jakby grał nimi idiota. No ale co tam, dobrze chociaż że
można było se z nim pogadać bo przeciętny rusek to: "me no speak english" Zapytany iro1979 stwierdził :"iro > is goog guy"- cokolwiek miałoby to znaczyć ;]


Hehe. Pewnie mu chodziło o GaduGadu ale zapomniał jak się to nazywa :) Fajnie że z nim wygrałeś - bo jak ostatnio widziałem miał 7 lev i troche expa wpadło :) On ma naprawda ciekawe te decki, ale pewnie miał konunga u chaotów - a to jest przeznacone na żywe potworki :) On nie gra zbugowanymi taliami ani rushem pszczół i cały czas szuka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 20:18, iro1979 napisał:

Zrobiłem ogry :)

Też zrobiłem, nawet są dobre, trzeba by jeszcze troche poograc nimi... i kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2005 o 11:46, iro1979 napisał:

Jak postempy z tym drogim dekiem z artefaktem ???


Coś tam niby mam, ale muszę jeszcze popracować nad wyważeniem talii. Póki ci będę siekał starymi dobrymi dekami aż zacznę przegrywać, wtedy coś pomyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować