Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft nie odpowiedział na petycje graczy

80 postów w tym temacie

Wszystko jest ok, ale polscy "gracze" kupowali Xboxy, dlatego, że można je przerobić. Skoro grają na "kopiach zapasowych" to po co im Live? Sorry za drastyczność, ale liczby mówią same za siebie.
Do xboxowców: czas przejść na Jasną Stronę PlaySation.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

M$ Fail

Gdybym posiadał albo przymierzał się do zakupu X360 to bym totalnie znienawidził M$. Dobrze, że kupuję PS3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miesięczna odpowiedź firmy w taki sposób nie jest dla graczy zbyt optymistycznym wydarzeniem. Treść także nie zadowala jednak pozwala mieć nadzieję. Tylko co z tego skoro live nadal nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2010 o 19:36, Zaitsev napisał:

A niech Was dunder świśnie - nie zdążyłem poprawić tytułu newsa :(


A brzmieć miał?

edit: ok, już widzę :P Za to będziecie mieli więcej wejść ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale super!! Amerykanie znów będą mogli zagrać w Halo na Live, znów ściągać wszystko z XBL i w ogóle cud miód orzeszki co będzie się w tym roku działo dla tej konsoli. Tylko po co nam to wiedzieć jeśli nie mamy Live? Ten MS jest głupszy niż myślałem. Jak można być tak tępym i reklamować super funkcje konsoli, które są dla nas niedostępne i to do tego w sprawie dostępności tego w Polsce. Szczyt intelygencji, ale można było się tego spodziewać. Amerykanie nigdy nie błyszczeli swoim intelektem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heheh. Nie, specjaliści MS nie płodzili tego oświadczenia cały miesiąc. Zrobili to na przerwie śniadaniowej, między jedną kawą a drugą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie przypuszczałem innej deklaracji, ale żeby mieć cały miesiąc i jeszcze spóźnić się kilka godzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, wiedziałem... Nie sprzedaję wybrakowanego produktu po pełnej cenie - nie kradnę! Bo ja, drodzy państwo z MS, nie mam sobie NIC do zarzucenia pod względem legalności na waszej konsoli... No, chyba że mi utniecie łeb za założenie konta UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bill - WTF is that, John? Poo-land? They want Live? Why?

<mruczenie o szerokiej kampanii reklamowej, wieelu obietnicach i sprzedawaniu od lat wybrakowanego produktu>

Bill - Lulz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2010 o 19:46, Vojtas napisał:

Heheh. Nie, specjaliści MS nie płodzili tego oświadczenia cały miesiąc. Zrobili to na
przerwie śniadaniowej, między jedną kawą a drugą.

Heh, dokladnie o tym samym pomyslalem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwróćcie uwagę, że piszą w tej odpowiedzi CIĄGLE o Polskim rynku, że coś związanego z POLSKIM RYNKIEM ogłoszą na przyszłym E3. Dziwne i mało wiarygodne, albo raczej napisane po łebkach, byleby zaspokoić "polskich graczy" i nie patrzeli w ogóle co piszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ic o ztego.Ja w jakoś gram w halo 3 multiplayer ,nie mam żadnych problemów,ściągam najnowsze dema,gry arcade i równiez zero problemów.Ale jak wolicie wierzyc "fanboyskim serwisom SONY" to prosze bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na E3 powiedzą że: "Po licznych prośbach i petycjach graczy doszliśmy do wniosku, iż usługa Xbox Live powstanie w Polsce, niestety nie jesteśmy w stanie podać konkretnej daty".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować