Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Just Cause 2 - demo już dostępne

68 postów w tym temacie

Troche lepszy gameplay , grafika ladna nie zaprzeczam . Co do optymalizacji to napisze że u mnie w rozdziałce 1280x1024(maks monitora) na kompie w podpisie z 4 AA reszta na max bez przycinki!! więc jakiegoś tam mocarnego nie wymaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 11:25, Arachnos napisał:

tylko, że w 2004 Win 98 nie miał ponad 70% rynku, a XP na dzień dzisiejszy ma :)

Co nie zmienia faktu, że czas leci do przodu i coś co kiedyś świetnie się sprawdzało (i nadal sprawdza), teraz wychodzi z użycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dupa. Ściągnąłem demko, pograłem 15 minut, stwierdziłem że bardzo fajne i mi się zawiesiło. I teraz co tylko włączę i pogram kilka minut, to gra pada. Gratuluję panom z Avalanche, skoro nie potrafią wypuścić działającego demka, to pełnej wersji na pewno nie kupię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 15:31, Feallan napisał:

No i dupa. Ściągnąłem demko, pograłem 15 minut, stwierdziłem że bardzo fajne i mi się
zawiesiło. I teraz co tylko włączę i pogram kilka minut, to gra pada. Gratuluję panom
z Avalanche, skoro nie potrafią wypuścić działającego demka, to pełnej wersji na pewno
nie kupię...


Zrób sobie porządek w systemie, a później instaluj i graj w demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 15:46, aope napisał:

Zrób sobie porządek w systemie, a później instaluj i graj w demo.


System postawiony w październiku. Jest porządek. Wszystko oprócz tego demka działa bezproblemowo. Bez głupich rad proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 15:47, Feallan napisał:

> Zrób sobie porządek w systemie, a później instaluj i graj w demo.

System postawiony w październiku. Jest porządek. Wszystko oprócz tego demka działa bezproblemowo.
Bez głupich rad proszę...


Zainstaluj sobie to http://www.tune-up.com/download/ po instalacji odpal TuneUp 1-Click Maintenance i wtedy potwierdź, że jest czysto :) Gwarantuje Ci, że nie jest. Nie zaszkodzi tez sprawdzic tym http://filehippo.com/download_malwarebytes_anti_malware/ i tym http://filehippo.com/download_superantispyware/ (nie sa rezydentne, nie kłócą się z antywirusem). Możesz być zaskoczony wynikami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ściągłem demo na PC ale mam strasznego buga od samego początku gry! Postać cały zcas się obraca łącznie z kamerą w miejscu a kamera ustawiona jest w stronę nieba i nie mogę nic ruszać myszką, czy ktoś miał podobny problem? bardzo proszę o jakąś radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 15:08, Pomidor napisał:

> tylko, że w 2004 Win 98 nie miał ponad 70% rynku, a XP na dzień dzisiejszy ma :)

Co nie zmienia faktu, że czas leci do przodu i coś co kiedyś świetnie się sprawdzało
(i nadal sprawdza), teraz wychodzi z użycia.

co nie zmienia faktu, że XP nadal ma ponad 70% rynku... możesz sobie mówić o postępie, ale jak widać większość użytkowników PC nie widzi sensu w wymuszonym postępie. Nielogicznym się wydaje fakt, że developer decyduje się na taki krok znając sytuację. Gra ma się sprzedawać teraz a nie za kilka lat. Teraz właśnie rynek wygląda tak a nie inaczej. Przed wypuszczeniem jakiegokolwiek produktu bada się rynek pod kątem potencjalnych odbiorców. Tutaj ktoś najwyraźniej dał ciała. Zgadnij dlaczego Halo 2 się tak kiepsko sprzedało na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 20:02, Arachnos napisał:

> > tylko, że w 2004 Win 98 nie miał ponad 70% rynku, a XP na dzień dzisiejszy
ma :)
>
> Co nie zmienia faktu, że czas leci do przodu i coś co kiedyś świetnie się sprawdzało

> (i nadal sprawdza), teraz wychodzi z użycia.
co nie zmienia faktu, że XP nadal ma ponad 70% rynku... możesz sobie mówić o postępie,
ale jak widać większość użytkowników PC nie widzi sensu w wymuszonym postępie. Nielogicznym
się wydaje fakt, że developer decyduje się na taki krok znając sytuację. Gra ma się sprzedawać
teraz a nie za kilka lat. Teraz właśnie rynek wygląda tak a nie inaczej. Przed wypuszczeniem
jakiegokolwiek produktu bada się rynek pod kątem potencjalnych odbiorców. Tutaj ktoś
najwyraźniej dał ciała. Zgadnij dlaczego Halo 2 się tak kiepsko sprzedało na PC.


Hmmmm, może dlatego że H2 jest po prostu kiepską grą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 20:02, Arachnos napisał:

> > tylko, że w 2004 Win 98 nie miał ponad 70% rynku, a XP na dzień dzisiejszy
ma :)
>
> Co nie zmienia faktu, że czas leci do przodu i coś co kiedyś świetnie się sprawdzało

> (i nadal sprawdza), teraz wychodzi z użycia.
co nie zmienia faktu, że XP nadal ma ponad 70% rynku...

Ciekawe skąd ty te liczby wziąłeś. Z sufitu chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.neowin.net/news/windows-7-takes-10-market-share-three-months-after-its-release
w różnych miejscach różne informacje podają, ale najczęściej oscylują pomiędzy 60% a 70%. Logicznym jest uznawac, że podobny procent maszyn jest do grania przystosowany. Z resztą co to za różnica skoro większość rynku bez wątpienia nalezy do leciwego XP, a developer z zamysłem pomija lwią część potencjalnych kupców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 13:58, Arachnos napisał:

http://www.neowin.net/news/windows-7-takes-10-market-share-three-months-after-its-release
w różnych miejscach różne informacje podają, ale najczęściej oscylują pomiędzy 60% a
70%. Logicznym jest uznawac, że podobny procent maszyn jest do grania przystosowany.
Z resztą co to za różnica skoro większość rynku bez wątpienia nalezy do leciwego XP,
a developer z zamysłem pomija lwią część potencjalnych kupców.


Szczerze wątpię że wśród tych 65% większość stanowią kompy przystosowane do gier. Popatrz ile maszyn masz w pracowniach informatycznych szkół i w biurach. Spójrz ile sprzedano netbook''ów (w większości mają zainstalowanego Win XP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 14:14, Pomidor napisał:

Szczerze wątpię że wśród tych 65% większość stanowią kompy przystosowane do gier. Popatrz
ile maszyn masz w pracowniach informatycznych szkół i w biurach. Spójrz ile sprzedano
netbook''ów (w większości mają zainstalowanego Win XP).


Nie wytłumaczysz, szkoda klawiatury. Taka sama historia miała miejsce po premierze XP. Ludzie płakali, że im producenci przestają wspierać dominujący system Windows 98 i Windows 2000. Bo to były najlepsze, super extra systemy posiadające największy kawałek rynku. Teraz historia zatacza koło - ludzie chwalą mający 9 (!) lat XP, a nie chcą 7. Tyle, że Ci sami ludzie za kilka lat będą tak samo chwalić 7. Jak ktoś chce siedzieć na prehistorii i narzekać, to niech to robi. To tak czy siak się stanie, koniec XP dla gier to max rok-dwa. kto się nie przesiądzie, ten nie zagra. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 15:33, aope napisał:

> Szczerze wątpię że wśród tych 65% większość stanowią kompy przystosowane do gier.
Popatrz
> ile maszyn masz w pracowniach informatycznych szkół i w biurach. Spójrz ile sprzedano

> netbook''ów (w większości mają zainstalowanego Win XP).

Nie wytłumaczysz, szkoda klawiatury. Taka sama historia miała miejsce po premierze XP.
Ludzie płakali, że im producenci przestają wspierać dominujący system Windows 98 i Windows
2000. Bo to były najlepsze, super extra systemy posiadające największy kawałek rynku.
Teraz historia zatacza koło - ludzie chwalą mający 9 (!) lat XP, a nie chcą 7. Tyle,
że Ci sami ludzie za kilka lat będą tak samo chwalić 7. Jak ktoś chce siedzieć na prehistorii
i narzekać, to niech to robi. To tak czy siak się stanie, koniec XP dla gier to max rok-dwa.
kto się nie przesiądzie, ten nie zagra. Proste.


Dokładnie o to mi chodziło. Przecież to logiczne że system który ma dziewięć lat dotarł do większej liczby ludzi niż os który ma sześć miesięcy (lub trzy lata w przypadku Visty). Tyle że ludzie tacy jak towarzysz Arachnos nie rozumieją że liczba użytkowników Win XP będzie spadać (a na pewno nie będzie wzrastać), i nie ma sensu ładować kasy w optymalizacje pod starszy os.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

według statystyk Steam :) (tutaj raczej gracze są) XP stanowi 40% użyszkodników. Nie powiecie mi, że olewanie takiej grupy graczy jest dobrym posunięciem marketingowym. Nosz kurde ludzie czy to tak strasznie trudno zrozumieć? Po chińsku mówię? Zwróćcie uwagę ile sprzedało się laptopów które ledwo ciągną preinstalowaną Vistę czy Seven

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 16:20, Arachnos napisał:

daj spokój, czasami niektóre gry nie do końca zoptymalizowane nie lubią pewnych kombinacji
sprzętu i sterowników.


Już sobie odpuściłem. A szkoda, bo smaka na grę mam. A że niezoptymalizowane, to wina twórców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować