Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin’s Creed 2 – recenzja

67 postów w tym temacie

Gra dobra.
W jedynke nie grałem a dwójka mnie bardzo wciągnęła.
Po prostu POLECAM :)

Mam pytanie. Dlaczego pisze :
"Wersja: w całości po angielsku" skoro tak naprawde "Wersja językowa: kinowa (polskie napisy)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przychylam się do tej oceny jako samej gry i szczerze mi te zabezpieczenia kłopotu nie stwarzają. Druga część jest ewidentnie lepsza od pierwszej. Wiele się zmieniło i to na lepsze jak zapowiadali twórcy. Aktualnie jestem w trakcie przechodzenia gry i przez te godziny grania ani razu się nie nudziłem. Polecam ten tytuł zwłaszcza tym, którzy ukończyli jedynkę i dalej zastanawiają się czy zabrać się za drugą część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jasne po raz kolejny nie karzmy tworcow za to, ze zrobili zabezpieczenia przeciwko oryginalnym nabywcom gry. Jezeli o mnie chodzi to w moich recenzjach (czasem cos napisze do jakiegos portalu) wszytkie gry z glupimi zabezpieczeniami (typu Ubisoft) beda otrzymywaly z automatu -20 %. To samo tyczy sie gier z logo Games for Windows, za to, ze legalnie w Polsce pograc w nie nie mozna tylko trzeba kombinowac. A jak ktos jest uczciwy i poda prawdziwe dane to ma problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 17:54, Strzelec098 napisał:

Gra jest świetna.
Tylko wkurzający jest ten DRM. Dzisiaj prawie nikt nie może grać.

Czemu prawie nikt nie może grać? Sporo osób na różnych forach internetowych chwali się swoim wypasionym netem, a gdy dowiedzieliśmy się jakie jest zabezpieczenie gry, każdemu połączenie się zrywa i ma połączenie o prędkości modemu. Dlaczego?
Wydaje mi się, że chyba każdy, kto może pozwolić sobie na komputer, na którym można odpalić AC2, ma też stały dostęp do internetu, przynajmniej Neostradę. Więc te zabezpieczenie NIE PRZESZKADZA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 18:03, Wojman napisał:

ciach


Moim zdaniem wystarczy w tekście informacja o działaniu takich zabezpieczeń. Decyzję i ocenę pozostawiam już każdemu z graczy. Programiści odpowiedzialni za samą rozgrywkę, scenarzyści i projektanci, którzy odwalili kawał dobrej roboty nie mają z tym przecież nic wspólnego.

Z drugiej strony ja sam również uważam, że tego typu zabezpieczenia godzą wyłącznie w uczciwych graczy i jako użytkownik potępiam tego typu praktyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cielawa recenzja, chociaż ja przeszedłem 2 razy Assassin''s creed 2 parę miesięcy na PS3. Grę polecam. Najgorzej, że biedni PeCetowcy maję wymagane te durne zabezpieczenia i nie wszyscy będą mogli cieszyć się tą grą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 18:07, MozgotrzepPL napisał:

Czemu prawie nikt nie może grać?

Bo nie mogą się połączyć z serwerami Ubisoftu. Cóż za pech, prawda?

Dnia 07.03.2010 o 18:07, MozgotrzepPL napisał:

Więc te zabezpieczenie NIE PRZESZKADZA!

Najlepiej spytać tych co nie mogą się w tej chwili połączyć z serwerami Ubi, mających cały czas dostęp do internetu. Ciekawe co powiedzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, Ubi, co ja mam z tobą zrobić... są tam ludzie, którzy potrafią sprawnie robić dobre gry, ale za politykę wydawniczą z zabezpieczeniami i dlc na czele - mają u mnie na pieńku. AC2 pewnie kupię dopiero jak będzie po 5 euro na Steamie^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@NeMo-PL

hehe drogi nemo ten 1 plik nie wystarczy gdybyś śledził angielskie fora przeczytałbyś ze po wprowadzeniu samego cracka po rozpoczeciu gry jest bialy ekran i kuniec;) haxy jeszcze troche zanim tozgryzą to aktualnie gram w assassin creed 2 na steam i ani razu jeszcze mi nie przerwalo mam neo 10MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do zabezpieczeń, to cóż chyba Dragon Age czy Mass Effect 2 też mają podobne, gdy chciałem pograć a internet mi wywaliło to nie chciało mi wczytać gry bo nie miałem połączenia z kontem na EA czy DLC nie mogło wczytać (mimo iż zainstalowane były) i jakoś nikt się tego nie czepiał :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo sceptyczny co do jakości AC2, zachwyty i zachwyty ale nie trafia do mnie ani żałosna fabuła, ani ułomny system walki, jedynie grafika i skakanie po dachach jest fajne. Jeśli kiedyś w przyszłości by się zdarzyło że miałbym dużo czasu, dużo kasy, brak innych pomysłów, to może zagrałbym w AC2, w innym przypadku odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że w AC2 grałem już parę miesięcy temu, teraz nie ma za bardzo czasu, a po premierze, to cały weekend był z głowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować