Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Stan Tennessee bez brutalnych gier?

19 postów w tym temacie

HeHe - Drugi Jack Thompson ;)
Tym czasem dzieci pojadą autobusem do innego stanu bądź zamówią grę przez internet.... głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek

Prowadzona w USA walka z brutalnymi grami trwa. Dotychczas jednak ograniczała się ona jedynie do uniemożliwienia dostępu do nich nieletnim. Teraz zaś stan Tennessee ma szansę (znikomą) ujrzeć ustawę, która całkowicie zabroni ich sprzedaży...

Przeczytaj cały tekst "Stan Tennessee bez brutalnych gier?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nawet coś takiego przegłosowali, to do 1 czerwca sprzedaż gier z dużą dawką przemocy wzrosłaby o kilkaset procent... Zresztą to jest już paranoja - chodzi przecież o nieudostępnianie niepełnoletnim produktów dla nich nieodpowiednich, a nie całkowite ich usunięcie ze sklepowych półek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie pomysł już ma luki logiczne na poziomie samego projektowania ustawy. Nawet jeżeli zakaz sprzedaży zostanie wprowadzony nie powstrzyma to obywteli tego stanu od nabywania swoich kopii- nadal legalne będzie ich posiadane więc wystarczy, że zamówią sobie grę z hurtownią/siedzibą główną poza stanem Tennesee albo w najgorszym wypadku sami się pofatygują do sąsiedniego stanu. Ciekawie się tam robi skoro politycy ograniczają wolność słowa którą U.S.A się tak chełpi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupota, to ja takby w tym stanie zabronić emitowania filmów z przemocą...
Można by powiedzieć to można nocą puszczać ale to jest tak samo skuteczne jak "zakaz sprzedaży tylko nieletnim".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra to gra jeśli ktoś nie widzi różnicy między światem realnym a nie realnym to jego problem. Gry nawet z ogromną dawką przemocy powinny wychodzić bez problemów. To nie wina producentów że niektórzy mają nie po kolei w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jadą po grach równo.Już niedługo nawet bombermana albo tetrisa zabronią bo będzie zbyt brutalny.
A jestem ciekaw kiedy któryś z tych "inteligentów" zwróci swoją uwagę na filmy i rozpocznie się następna nagonka.
Dziwną maja mentalnoś ci ludzie.Far Cry czy Doom to dla nich zło brutalność i w ogóle bee,ale Piłę 1,2 uważają za doskonały film z głęboimi podtekstami psychologicznymi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ja proponuje zakazać szachów. nie dość że ciągle sie bije, to jeszcze jest rasistowska (białe zawsze zaczynają). była też jescze inna eksra brutalna gra, ale już zapomniałem jaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle ze zadne przpisy i w sumie nic juz nie pomoze niestety zdebilałym rozpieszczonym dzieciakom z USA, tymczasem inni okazuja sie jeszcze inteligentniejsi od tamtych probujac takie zakazy wprowadzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować