Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Retrogram – Historia Valve, epizod trzeci

20 postów w tym temacie

EDIT: ależ urwaliście, w takim momencie... :E

Aj, pamiętam tą aferę z włamaniem. Niedawno przed tym wydarzeniem zagrałem w HL1 i nie mogłem się doczekać 2 części... Pamiętam jak się wkurzyłem @ info o przesunięciu premiery na kwiecień a i tak HL2 wyszło trochę później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po skończeniu czytania strony 4 próbowałem uporczywie odnaleść przycisk "następna strona" ale mi się nie udało... Szkoda :)

Jak zwykle wspaniała "historyjka" Valve, ale szkoda że znowu urwana tak hmm praktycznie w połowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.03.2010 o 20:32, Veniu1 napisał:


Jak zwykle wspaniała "historyjka" Valve, ale szkoda że znowu urwana tak hmm praktycznie
w połowie :)


Ale tak jest z każdą kolejną częścią. :) Historia Valve ma kilka ciekawych epizodów, ale uwierz, że podanie jej w całości, w jednym kawałku, byłoby zdecydowanie mniej strawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety masz rację, Valve posiada wiele "punktów kulminacyjnych" w swojej historii i na pewno będzie ich jeszcze kilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 20:40, Linux_M napisał:

Nazwa artykułu - "epizod trzeci" - to chyba na złość fanom HL2, tak? ;P

;)


Sorka, nie mogłem się powstrzymać. :P

I sam czekam... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 23:10, Marco_Polo napisał:

I najnowszy (podejrzenia, że to tzw. fake):
http://ja.gram.pl/upl/blogi/135932/img_wpisy/2010_10/hl3.jpg


RACZEJ na pewno fake. W City 17 nie było takich wieżowców, jak te w tle. Poza tym, skąd tyle wody? Przecie tam nie było powodzi, tylko coś bardziej w stylu wybuchu atomówki. Artwork fanowski po prostu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZATŁUKĘ! ...

Ale muszę przyznać, że styl i pauzy w dozowaniu nam historii Valve pasuje do konwencji ... samego sposobu postępowania właśnie "Zaworka" w wypuszczaniu informacji na temat swoich produkcji i samych gier :D

No i jeszcze ten tytuł Retropgramu.


Master''o''szasty - tworzysz klasykę artykułów sieciowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 23:57, Linux_M napisał:

> I najnowszy (podejrzenia, że to tzw. fake):
> http://ja.gram.pl/upl/blogi/135932/img_wpisy/2010_10/hl3.jpg
RACZEJ na pewno fake. W City 17 nie było takich wieżowców, jak te w tle. Poza tym, skąd tyle wody? Przecie tam nie było powodzi, tylko coś bardziej w stylu wybuchu atomówki. Artwork fanowski po prostu. ;)

Ep 3 będzie się pewnie kręcił wokół Borealis, a czy na obrazku jest City 17...niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było jakby z ep3 było tak jak z HL2, tylko bez późniejszego przesunięcia premiery, tzn "już prawie gotowe premiera za miesiąc":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować