Zaloguj się, aby obserwować  
Kokosowy

Ile wydajemy na gry ?

597 postów w tym temacie

Na pytanie z topica odpowiedź jest taka - za mało, bo nigdy nie ma się wszystkich gier jakie by się chciało. Za dużo bo nie starcza na cokolwiek innego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 12:46, Fumiko napisał:

Na pytanie z topica odpowiedź jest taka - za mało, bo nigdy nie ma się wszystkich gier jakie
by się chciało. Za dużo bo nie starcza na cokolwiek innego ;-)

Cwane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wydawałem ok 40-50 PLN miesięcznie (uśredniając) aż w zeszłym roku kupiłem WOW-a .... od tego czasu nie kupiłem nic nowego :)
Jednak to się niedługo zmieni ... bo już zamówiony mam dodatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej zapłaciłem za Tomb Raidera Legendę, bo 110 zł w Empiku. A wcale fanem serii nie jestem, tylko demko i recki mi się spodobały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 14:00, Xantes napisał:

ja tak rocznie wydaje 900zl na gry na caly sprzet 1300zl na rok trza zauwazyc ze mam 13lat


No to musisz być zawaliście bogaty. Nie licząc ostatnio kupionych płyt CD-RW (robiłem format, musiałem nagrać swoje pliki) to do kompa nic nie dokładałem :| Nie stać mnie nawet na kupno nowych słuchawek, a na gry wydaję nie więcej niż 20 zł miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 14:57, master matrox napisał:

> ja tak rocznie wydaje 900zl na gry na caly sprzet 1300zl na rok trza zauwazyc ze mam 13lat


No to musisz być zawaliście bogaty. Nie licząc ostatnio kupionych płyt CD-RW (robiłem format,
musiałem nagrać swoje pliki) to do kompa nic nie dokładałem :| Nie stać mnie nawet na kupno
nowych słuchawek, a na gry wydaję nie więcej niż 20 zł miesięcznie.

nie jestem zawaliscie bogaty poprostu dla gier i kompa pracuje(wiesz prace domowe jak np.mycie naczyn-2zl itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.12.2006 o 19:19, Xantes napisał:

nie jestem zawaliscie bogaty poprostu dla gier i kompa pracuje(wiesz prace domowe jak np.mycie
naczyn-2zl itd.)

LoL. Takie "prace" to ty za darmo powinieneś robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja kupuje non stop nowe gry (niedlugo kupuje san andreas) a mój tato mówi :"wgraj sobie jedną i przejdź a nie caly monitor tymi grami zasrany" ja wydaje ok 400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 19:20, Darkstar181 napisał:


Zgadzam sie to należy do obowiązków domowych tj.sprzątanie domu,trzepanie dywanów etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować