Zaloguj się, aby obserwować  
Kokosowy

Ile wydajemy na gry ?

597 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2006 o 19:23, skubsa napisał:

>
Widze że zależy ci na SA :-)



Bardzo,grałem u kolegi tyle tam można wynkcji robićnp silownia bilard,traktory tuningsuper!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 19:24, pro evo napisał:


Wiesz sam sie zastanawiałem nad kupnem tej gry ponieważ kręci mnie taka gangsterka :)Ale chyba jednak wole startegie i ścigałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 19:19, Xantes napisał:

> > ja tak rocznie wydaje 900zl na gry na caly sprzet 1300zl na rok trza zauwazyc ze
mam 13lat
>
>
> No to musisz być zawaliście bogaty. Nie licząc ostatnio kupionych płyt CD-RW (robiłem
format,
> musiałem nagrać swoje pliki) to do kompa nic nie dokładałem :| Nie stać mnie nawet na
kupno
> nowych słuchawek, a na gry wydaję nie więcej niż 20 zł miesięcznie.
nie jestem zawaliscie bogaty poprostu dla gier i kompa pracuje(wiesz prace domowe jak np.mycie
naczyn-2zl itd.)


Ja zmywam naczynia, sprzątam cały dom - za darmo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

0 - na gry*
20 - (sporadycznie) na gazety

-------------------------------------------
Razem do 20 zł

* co nieznaczy, że piratuje ;p po prostu jak już widzę, że komp nie uciąga pełniaków z gazet to ciułam kase na ixa =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Zbierasz na ixa??Ja tam wole tradycyjnie na piecu :)Można na gg pigadać z kumplami, a zresztątak mi sie zdaje że on-line to będzie więcej siedziało ludzi na piecu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 19:23, skubsa napisał:

>
Ja nie mam takiego szczęścia:
-mam w domu jeszcze siostre i brata :/


E tam nie kupuje znowu co miesiąć bo nie zawsze jest co kupić teraz moim celem jest Company of Heroes i Medieval 2 Total War ale CoH dostane na boże narodzenie a Medievala podejrzewam że kupie w lutym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tak! Również zbieram na X''a, a na gry to nie wydaję praktycznie nic, no może czasami coś z XKN. Ale kupuję CDA i czasami Clicka, więc wychodzi jakieś 15-25 zł miesięcznie. Myśl, że komp do gier to zbyt droga inwestycja, a do GG czy net''a wystarczy nawet mój złomek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 19:20, Darkstar181 napisał:


> nie jestem zawaliscie bogaty poprostu dla gier i kompa pracuje(wiesz prace domowe jak
np.mycie
> naczyn-2zl itd.)
LoL. Takie "prace" to ty za darmo powinieneś robić...

ja mowilem tylko naprzyklad potem jeszcze jest mycie samochodu porzadkowanie ogrodu sprzatanie chaty(mama zawsze cos wymysli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 19:47, Xantes napisał:

>
> > nie jestem zawaliscie bogaty poprostu dla gier i kompa pracuje(wiesz prace domowe
jak
> np.mycie
> > naczyn-2zl itd.)
> LoL. Takie "prace" to ty za darmo powinieneś robić...
ja mowilem tylko naprzyklad potem jeszcze jest mycie samochodu porzadkowanie ogrodu sprzatanie
chaty(mama zawsze cos wymysli)


W sobote dobre 30 minut odkurzałem dwa samochody, wszędzie gdzie się dało i nic nie dostałem i jakoś wystarczy mi słowo ''dzięki'' które usłyszałem od Taty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 19:47, tomas92 napisał:


Ja na mojego pieca wydałem coś ok.2000-3000zł[dokładnie nie wiem dałem tylko kase reszte brat(informatyk) załatwiał]A mam pieca że gierki chodzą na full detalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie sobie macie :P Ja tam na mie siąc nie mam frekwencji..Na początkach się często gierki kupowało..
Ale teraz mało i jak już kupuje to zazwyczaj na 4 miesiaki to 20-60 normalka a lepsze gry to 70 -100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 19:47, tomas92 napisał:

O tak! Również zbieram na X''a, a na gry to nie wydaję praktycznie nic, no może czasami coś
z XKN. Ale kupuję CDA i czasami Clicka, więc wychodzi jakieś 15-25 zł miesięcznie. Myśl, że
komp do gier to zbyt droga inwestycja, a do GG czy net''a wystarczy nawet mój złomek :)


Też jestem podobnego zdania, ale po ixie też kupię kompa - do strategi:)
Lepiej swoje odczekać, później nadrobi sie zaległosci, bo wtedy już i gry stanieją i dobry komputer też. Pozatym zobaczyłem GoW na ixboxkie i już 5 minut podziwiaia giery wystarczyło na to, abym sie w tym cacku zakochał(i w pani promującej konsole w Empiku tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za strategiami za bardzo nie przepadam, ale do X360 można podłączyć myszkę i klawirkę, więc jeżeli będą dobre strategie wychodziły to powinno się grać podobnie jak na PC''u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 19:49, master matrox napisał:

> >
> > > nie jestem zawaliscie bogaty poprostu dla gier i kompa pracuje(wiesz prace domowe

> jak
> > np.mycie
> > > naczyn-2zl itd.)
> > LoL. Takie "prace" to ty za darmo powinieneś robić...
> ja mowilem tylko naprzyklad potem jeszcze jest mycie samochodu porzadkowanie ogrodu sprzatanie

> chaty(mama zawsze cos wymysli)

W sobote dobre 30 minut odkurzałem dwa samochody, wszędzie gdzie się dało i nic nie dostałem
i jakoś wystarczy mi słowo ''dzięki'' które usłyszałem od Taty...

odkurzanie to nie wszystko chlopie....... ja nigdy nie slysze dzeiki od taty :( bo nic nie robie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować