Zaloguj się, aby obserwować  
Shadover

F1 2010

378 postów w tym temacie

mam pytanie czy ktos mi powie czy jest mozliwosc zapisywania stanu gry bez zalogowania sie.w jaki sposob to zrobic nawet po zalogowaniu nie moge zapisywac stanu gry prosze o pomoc jak zpisac stan gry bo zakazdym razem nusze zaczynac od nowa z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemano, mam f1 2010, i wszystko działą cacy tylko nie wiedzie c czemu nie słysze swojego inżyniera. W trakcie np kwalifikacji słysze tylko jak dźwięk silnika w bolidzie ścisza się i nic wiecej sie nie dzieje, a jak grałem u kuimpla to tak samo sie dzialo i inzyunier cos do niego mowil. wiecie co można z tym zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2010 o 17:33, AdamSloma napisał:

Ja nie wiem jak inaczej wytłumaczyć ci, że musisz przewinąć cały tekst w dół... zjechać
windą na dół... kółkiem w myszce pokręcić, żeby zjechało do końca tekstu. W sumie to
sam to za 2 razem zauważyłem dopiero, więc nie wiem czy microsoft nie mógłby tego widoczniej
zrobić??


No to powiedz mi gdzie tu masz zaloz konto offline!!!!!!

http://img522.imageshack.us/img522/2778/beztytuuad.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2010 o 17:55, Krol_Jabol napisał:

Podziel sie rozwiązaniem, właśnie w głupi sposób wdupiłem wyścig, bo też nie mogłem znaleźć
takiej opcji.

Wejdź w opcje sterowania i sprawdź, jak u ciebie jest podpisane są klawisze kierunkowe (góra, dół, lewo, prawo) w szybkim menu. Później użyj tych klawiszy do wyboru odpowiednich opon.

@alive
Sprawdzałeś ustawienia dźwięku? Spróbuj przełączyć na software.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2010 o 19:28, arasso1012 napisał:


Przepraszam, że się nie odniosłem do Twojego screena, ale niestety z przyczyn ode mnie niezależnych przebywałem w krainie offline''u;) Dzisiaj na szczęście wróciłem do świata ludzi zinternetyzowanych i powiem ci, że to nie to menu... Tu masz na górze "nowości", a powinno być "utwórz profil gracza" i tam po przewinięciu w dół jest na niebiesko zaznaczone "utworzyć profil lokalny". Dołączam screena.

20101006103622

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 17:18, arasso1012 napisał:

No wlasnie! Dlaczego tak mam?? Wszyscy moga utworzyc konto a ja nie ;/

utworzyłes konto online, skasować je, to raz.. dwa, założyć nowe - offline, pytania? ;>
jeśli masz w "Dokumenty" na hdd, dwa pliki txt "GFWLIVESetupLog", to je usuń, thats all :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 17:52, arasso1012 napisał:

A jest to wogole mozliwe?? Przepraszam za natretnosc.

jest możliwe, ale nie pewne na 100%, oraz można spodziewać sie skasowania konta po wdrożeniu GfWL na terenie PL.. załóż offline, za miesiąc powinna być opcja przejścia na online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 17:18, arasso1012 napisał:

No wlasnie! Dlaczego tak mam?? Wszyscy moga utworzyc konto a ja nie ;/


No właśnie nie mam pojęcia czemu nie możesz trafić na tworzenie nowego zawodnika. Ja mam wpisane konto onlineowe, offlineowe i robiąc tego screena mogłem założyć kolejne konto offlineowe. Nie wiem czy masz coś z systemem nie tak, czy nie umiesz znaleźć. A może spróbuj zainstalować jeszcze raz GfWL ściągnięte ze strony Microsoftu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 18:09, arasso1012 napisał:

Sciagalem wiele razy... Tylko jak chcialem klienta odpalic to wyskakiwal blad ``nie wysylaj``
Mam XP


A często masz takie błędy przy innych programach i w ogóle kłopoty z windowsem? jak stary jest ten system, może warto by go przeinstalować? wiem że to ostateczność, ale czasem trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 18:34, necron1501 napisał:

Brakuje mi w tej grze komentatorów podczas wyścigu. Jechałem 15 kółek, a się wynudziłem
za wsze czasy.


Kubica by chyba zgłupiał, jakby podczas wyścigu miał podsłuch na Borowczyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować