Zaloguj się, aby obserwować  
Shadover

F1 2010

378 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2010 o 20:26, peter000 napisał:

Wynudziłeś się bo cały czas jechałeś pierwszy, tak? Najlepszym sposobem jest ominięcie
kwalifikacji. Fajna jest potem zabawa z wyprzedzaniem ;)


Hmm muszę spróbować :P Bo mimo że jeżdże na medium, powyłączam wspomagania, to i tak Lotusem jestem pierwszy :D Albo zacznę omijać klasyfikacje, albo poczekam na jakiegoś moda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 20:31, necron1501 napisał:

> Wynudziłeś się bo cały czas jechałeś pierwszy, tak? Najlepszym sposobem jest ominięcie

> kwalifikacji. Fajna jest potem zabawa z wyprzedzaniem ;)

Hmm muszę spróbować :P Bo mimo że jeżdże na medium, powyłączam wspomagania, to i tak
Lotusem jestem pierwszy :D Albo zacznę omijać klasyfikacje, albo poczekam na jakiegoś
moda.


Proponuję włączyć zużycie opon, wygrane Lotusem przestaną ci grozić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 17:49, deusER4 napisał:

> No wlasnie! Dlaczego tak mam?? Wszyscy moga utworzyc konto a ja nie ;/
utworzyłes konto online, skasować je, to raz.. dwa, założyć nowe - offline, pytania?
;>
jeśli masz w "Dokumenty" na hdd, dwa pliki txt "GFWLIVESetupLog", to je usuń, thats all
:)

EEE Ci chodzi o pliki w miejscu gdzie zainstalowany jest client?? Cz y gdzie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jak zainstalowac gre f1 2010 pc polska wersja problem nie wczytuje plyty do zainstalowania co moze byc przyczyna inne plyty czyta bez problemu warunki sprzetowe zgodne co do wymogow gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 22:01, duisburg napisał:

mam pytanie jak zainstalowac gre f1 2010 pc polska wersja problem nie wczytuje plyty
do zainstalowania co moze byc przyczyna inne plyty czyta bez problemu warunki sprzetowe
zgodne co do wymogow gry


Skoro inne płyty czyta bezproblemowo, ergo winna jest płyta. U niektórych instalacja przebiega bardzo długo, nawet kilka godzin i wydaje się, że stanęła w miejscu. Może u ciebie jest ten sam problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 21:22, arasso1012 napisał:

EEE Ci chodzi o pliki w miejscu gdzie zainstalowany jest client?? Cz y gdzie ;P

folder "Dokumenty" (mam nowszy system) ..chodzi o główny na hdd, tam gdzie system przechowuje save''y do gier i programów. jeśli nie ma tam plików "GFWLIVESetupLog", zaktualizuj Windowsa, zainstaluj raz jeszcze grę, i przejdź procedurę rejestracji offline na GfWL, nie ma opcji by nie poszło ;)
dalsze rozmowy odnośnie GfWL proponuję prowadzić
tu -> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=43396&u=658

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jedno pytanie jezeli gra niechce sie zainstalowac automatycznie czyli otwarcie okna jak wyswietlic zawartosc plyty dvd i uruchomic plik autorun exe tak pisze w instrukcji w tej ksiazeczce dodanej do gry prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 22:43, duisburg napisał:

mam jeszcze jedno pytanie jezeli gra niechce..

a gdzie to pytanie? nevermind.. problemy z komputerem, lub czytaniem ze zrozumieniem instrukcji instalacji w/g producenta nie należą do zagadnień tego wątku ;)

czas na grę, w końcu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 22:43, duisburg napisał:

mam jeszcze jedno pytanie jezeli gra niechce sie zainstalowac automatycznie czyli otwarcie
okna jak wyswietlic zawartosc plyty dvd i uruchomic plik autorun exe tak pisze w instrukcji
w tej ksiazeczce dodanej do gry prosze o odpowiedz


Wchodzisz w Mój komputer i 2 razy lewym klawiszem myszy na napędzie albo prawy i wybierasz otwórz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 22:37, deusER4 napisał:

> EEE Ci chodzi o pliki w miejscu gdzie zainstalowany jest client?? Cz y gdzie ;P

folder "Dokumenty" (mam nowszy system) ..chodzi o główny na hdd, tam gdzie system przechowuje
save''y do gier i programów. jeśli nie ma tam plików "GFWLIVESetupLog", zaktualizuj Windowsa,
zainstaluj raz jeszcze grę, i przejdź procedurę rejestracji offline na GfWL, nie ma opcji
by nie poszło ;)
dalsze rozmowy odnośnie GfWL proponuję prowadzić
tu -> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=43396&u=658

hdd??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2010 o 15:11, DuduTutu napisał:

Jaki jest wasz najlepszy czas w Monaco? mi udało sie wykrecic 1:17.976 bez asyst,mozna
by to jeszcze poprawic ale musiałem leciec na uczelnie xD


Jakim bolidem to po pierwsze;-)
I dokładnie jakie ustawienia typu co włączone co wyłączone z opcji typu optymalna linia przejazdu, zużycie opon, skrzynia biegów itp. Diabeł tkwi w szczegółach, a tego w twojej wypowiedzi brak;-) Jak już mamy się porównywać :P

Bo aktualnie smigam lotusem w karierze i jestem przy Monako właśnie, nie ma mowy o zbliżeniu się tym bolidem do takiego czasu;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bolid to niestety ferrari :p ale wszystkie pomoce mam wyłączone,a dla przykładu podałem abs i TC,skrzynia biegów manualna,gram na kierownicy.Zaraz spróbuje lotusem taki czas wykręcic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanko do ekspertów, którzy mają za sobą przejazd w Monaco. Chodzi mi o najwolniejszy zakręt tego toru (tą "spinkę do włosów" obok hotelu, który co roku nosi inną nazwę :P). Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić jak pokonać ten zakręt bez uderzenia w bandę przy wychodzeniu zeń? Powiem szczerze, że jakieś tam doświadczenie w grach wyścigowych mam, może nie jestem w nich orłem, ale daje rady, ten zakręt jednak doprowadza mnie do szewskiej pasji. Czasem udaje się mi go przejechać bez problemu, a innym razem nawet przy mniejszej prędkości uderzam w bandę :(. Proszę o jakieś wskazówki od Mistrzów Kierownicy.
Aha, od razu zaznaczam, że gram na padzie...jeśli to może mieć jakieś znaczenie.
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam
MP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować