Zaloguj się, aby obserwować  
Dudeczek

Super oferty w sklepie gram.pl - komentarze, uwagi, pochwały, krytyka, propozycje

62 postów w tym temacie


Jak do tej pory z tego co pamiętam mieliśmy już w promocji za przysłowiowego złocisza:
- Tribes Zemsta,
- Constantine
- Juiced: Szybcy i Gniewni,
I jakaś gra pierwszego dnia portalu, nie pamiętam tytułu. Ktoś pomorze? Coś jeszcze opuściłem, bo tak mi się wydaje...

W dobrej cenie, nawet bardzo mieliśmy bądź mamy (w nawiasie nasz wkład bez kosztów wysyłki):
- Punisher (39zł),
- Seria Hugo (10zł),
- Empire Earth II (39zł),
- Codename: Panzers - Faza Druga (39zł, ale już nie ma)

Myślę, że warto założyć taki temacik z uwago chociażby na to, żeby każdy wiedział co mu uciekło z codziennych okazji gdy nie zaglądał często na gram,pl i żeby była to dla niego nauczka do końca życia ;P
Poza tym jak ktoś wyczai coś w dobrej cenie to też piszcie, żeby inni nie musieli przeglądać całej oferty z grami codziennie.

Czekam na Waszą kontynuację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie plan wydawniczy CDP i musze powiedzieć, że koniec miesiaca wygląda bardzo ciekawie. 27 pażdziernika wyjdzie nowa seria "fajna cena" za 39 zeta. Znajda się tam bardzo ciekawe gry, co najmniej trzy tytuły zamierzam mieć. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 11:02, Chaszu napisał:

Dziś za złotówkę Alone in the Dark 4, niestety gierka nie dla mnie

Ja tez nie zamowilem ;P
Zreszta mam 250 wPLNow i jeszcze nic nie zamowilem :(
Czekam na Soldiers: Ludzie Honoru, albo moze rc2 (to z zyczen realnych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 23:28, Dudeczek napisał:

Czekam na Soldiers: Ludzie Honoru

Nie chce Cie martwic, choc pewnie sam sie przekonasz jak trafisz na strone, ale ta gra... byla dzis w promocji za 1zl. Tak gdzies przed 15:00 wykupili wszystkie egzemplarze tej gry :/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 16:27, Piotrek K. napisał:

> Czekam na Soldiers: Ludzie Honoru
Nie chce Cie martwic, choc pewnie sam sie przekonasz jak trafisz na strone, ale ta
gra... byla dzis w promocji za 1zl. Tak gdzies przed 15:00 wykupili wszystkie egzemplarze tej gry :/...


No i chyba się załamę :( :( :( Wszedłem na stronę sklepu o 15:30, bo z uwagi na to, że w pracy nie zawsze mogę się zajmować prywatnymi sprawami to nie mogłem wcześniej. Zobaczyłem że Soldiers: Ludzie Honoru są za zeta, wiec sie ucieszyłem, szybko zalogowałem kliknalem na gre i jakie bylo moje rozczarowanie gdy zobaczylem, ze chwilowy brak towary ;( ;( ;( Ludzie no litosci, ale niektorzy pracuja badz pewnie sie ucza, wiec jak wszystkie gry beda wystawiane w poludnie i konczyc sie beda w 2h to caly ten pomysl jest skierowany do waskiego grona ludzi, ktorym sie nudzi!
Albo zapowiadajcie jaka bedzie gra nastepnego dnia, albo umieszczajcie czasem gry pozniej, zeby starczylo dla innych. Rozumiem swietnie, ze nie moze byc nieskonczona liczba gier, ale jak zobaczylem, ze gra na ktora poluje skonczyla sie 30 min wczesniej to mnie szlak trafia!
Jutro pewnie rc2 tak? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinni wprowadzać te gry za złotówkę o różnych porach + ten kto załapał się na takową nie może powiedzmy przez najbliższy miesiąc kupić następnej w tej lukratywnej promocji. Mi też nie udało się ani razu załapać.

Mimo wszystko jednak to się chwali (wPLN, gry za złotówkę). Widać który producent dba o swoich klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moze zrobimy sobie konkurs pt "jaka gra bedzie w promocji w najblizszym czasie"? Ja stawiam na Dzieci Nilu, chetnie bym wzial ;)
W sumie moglby byc taki konkurs na stale na gram.pl bo mialy byc konkursy i na razie cisza. A np pierwsza osoba ktora zgadnie tytul gry dostaje za 1 zl + koszty wysylki ;) Albo zgadnij 3 gry w promocji, a jedna z nich bedzie za darmo :D Co na to Panowie z redakcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może uaktualnimy liste, bo dziś już chyba nic nie będzie.

Gry, które ukazały się w "promocji za 1 zł"

SWAT 4
Tribes: Zemsta
Constantine
Juiced: Szybcy i Gniewni
Alone in the Dark 4
Soldiers: Ludzie Honoru
Delta Force - Helikopter w Ogniu: Team Sabre

-------------------------------------
Jesli kogoś interesuje, to jest teżdziś do kupienia Worms: Totalna Rozwałka za 39,90 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No włąśnie wszystkie te promocje, okazje itp to bardzo fajnie ale mnie odstraszają wysokie koszty wysyłki. W związku z tym przed chwilą to co miałem zamówić tutaj zamówiłem w wirtusie (NXK po 13,90 to taniej niż tutaj) a i opłata za wysyłkę za pobraniem priorytetem 11,90. Proponuję obniżenie kosztów wysyłki bo to chyba ta sama poczta obsługuje. Pozdrawiam CDP i forumowiczów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 02:33, TomAsh napisał:

No włąśnie wszystkie te promocje, okazje itp to bardzo fajnie ale mnie odstraszają wysokie koszty wysyłki. W związku z tym
przed chwilą to co miałem zamówić tutaj zamówiłem w wirtusie (NXK po 13,90 to taniej niż tutaj) a i opłata za wysyłkę za
pobraniem priorytetem 11,90. Proponuję obniżenie kosztów wysyłki, bo to chyba ta sama poczta obsługuje.

Wirtus (póki co) ma zapewne więcej zamówień, a więc niższe koszty pakowania, itp. Poza tym kto Ci każe płacić za pobraniem, zamiast wpłacać na konto? Wtedy wychodzi tylko 7,90. A to już do przyjęcia jeśli się kupuje od razu kilka gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 09:45, mkaa napisał:

> No włąśnie wszystkie te promocje, okazje itp to bardzo fajnie ale mnie odstraszają wysokie koszty wysyłki. W związku
z tym
> przed chwilą to co miałem zamówić tutaj zamówiłem w wirtusie (NXK po 13,90 to taniej niż tutaj) a i opłata za
wysyłkę za
> pobraniem priorytetem 11,90. Proponuję obniżenie kosztów wysyłki, bo to chyba ta sama poczta obsługuje.

Wirtus (póki co) ma zapewne więcej zamówień, a więc niższe koszty pakowania, itp. Poza tym kto Ci każe płacić za pobraniem,
zamiast wpłacać na konto? Wtedy wychodzi tylko 7,90. A to już do przyjęcia jeśli się kupuje od razu kilka gier.


Jesli ktos niema konta inteligo, albo jakiegos innego, w ktorym sie da robic przelew przez neta to paczka za pobraniem jest wygodniejsza kosztuje 3 lub 4 zeta wiecej, a nie musisz sie bawic w chodzenie do banku i robieniem przelewu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować