Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kucyk Wiedźmina pasuje do całokształtu

77 postów w tym temacie

Kucyk jak najbardziej ok, ale twarz to porażka. Rozumiem, że stary projekt może się prezentować gorzej w porównaniu z nowymi modelami, ale chyba wystarczyłby lifting, a nie tworzenie całej facjaty od początku. O ile sobie dobrze przypominam, to Geralt miał być ikoną - ikony się całkowicie nie zmienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi tam nie przeszkadza ten kucyk, ale ważne żeby gra była wciągająca, ale widze że napewno będzie gdyż jest dużo nowych zmian.:)

>Geralt w kucyku?! Czuje się oburzony.....

nie ma co się smucić, do premiery jeszcze rok czasu.:)

>O W MORDE CO TEN GERALT, POKOLOROWAŁ SIĘ FARBĄ FOSFORYZUJĄCĄ CZY CO :p

chyba tak.:)

P.S sory za spam pierwszym postem.:) Ale jak dodaje to nie wyświetla mi go czy jest on dodany i myślałem że się nie dodał.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmini dostosowywali swoje źrenice do ilości światła.
Dla przykładu podam to, kiedy Geralt budzi się ranny w świątyni Melitele. Sapkowski opisał wtedy, jak Geralt dopasowuje swoje źrenice do ilości światła, które wdarło się do środka gdy któraś z Sióstr Zakonnych rozsunęła zasłony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Pionowe źrenice
2. Geralt miał białe włosy. Biały KOLOR, a nie biały metalic. :/
3. Odczepcie się od tego kucyka, może sobie być, a jak wam nie będzie pasuje, to dzień po premierze gry będziecie mieli moda wywalającego kucyk. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kucyk może zostąć ale model twarzy jest do zmiany - niestety :(
Zostaje mieć nadzieje że dadzą Geraltowi szanse na operacje plastyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

włosy to włosy wolałbym rozpuszczone już taki standard określający Geralta ... ale jego twarz ... to ma być wiedźmin facet który przeżył swoje ! walki z potworami wiedźmami itd wzloty i upadki a nie jakiś playboy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i pasuje, ale czy Geralt przeszedł jakąś operację plastyczną, że jego twarz zmieniła się tak diametralnie od pierwszej części?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden z REDów pisał na oficjalnym forum, że ten screen jest z wersji z niedopracowanymi kolorami. W finalnej wersji Geralt będzie albinosem, czyli bezie miał białe włosy, bladą skórę, nie-fosforyzujące oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam przynajmniej nadzieję że można będzie wybrać czy chce się ten kucyk nosić czy woli się chodzić w rozpuszczonych włosach bo jeśli takiej opcji zmiany fryzury nie będzie i kucyk zostanie narzucony to będzie to cholernie chamskie posunięcie dla fanów książkowego Wiedźmina (w końcu tam Geralt zmieniał fryz kiedy chciał i częściej chodził jednak w rozpuszczonych włosach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować