Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kucyk Wiedźmina pasuje do całokształtu

77 postów w tym temacie

Moim zdaniem pasowała by opaska na czoło, kto czytał ten wie. Poza tym z tego co pamiętam na konferencji była mowa o wyborze, jakim wiedźminem chcemy grać tym z pierwszej części (o ile będziemy mieli save''y z jedynki) czy nowy wygląd. Z resztą jeszcze rok poczekamy, a jakieś informacje to na E3 będą dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heheh,chcemy nasiego słodziutqiego geralicqa s jedynczki bo ta jego buśqa wyglada spyt szpeetnie.:***

Jak dla mnie to kitka to dobre rozwiązanie.Właściwie to jedynkę kupiłem tylko dlatego że kitka w jakimś z trailerów dwójki mi się podobała.Przed dwójką chciałem mieć jakieś podłoże fabularne ale srogo się zawiodłem i zrezygnowałem z Wiedźmina w ogóle.Moje szczęście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gadacie ze kucyk niewazny, a przeciez RPG to miedzy innymi immersja z bohaterem i swiatem, a z czyms takim po prostu sie nie da. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


"Ponownie zaprojektowaliśmy mnóstwo atrybutów Geralta. Ubranie, niektóre rodzaje broni itd. To nie tak, że zrobiliśmy to celowo."

Nie rozumiem... projektowaliście przez przypadek, z zawiązanymi oczami?
Mi tam kucyk zwisa, ale nowa twarz mi się nie podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raaany...rozwodzą sie ludziska nad tym kucykiem jakby to był najważniejszy aspekt gry...jak dla mnie kucyk jest w porządku, praktyczny, i pokazuje że Geralt zmienił się od czasów 1 części. Co do twarzy-można jeszcze popracować, choć obecna też zła nie jest-kto powiedział że bohater musi mieć gębę zakapiora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2010 o 16:27, KofeinowyPablo napisał:

kto powiedział
że bohater musi mieć gębę zakapiora?


Twarz w jedynce była świetna. Wyrazista, ostra, charyzmatyczna. Po Geralcie z jedynki widać było, że to kolo ostry jak brzytwa, po tym już wiele nie zostało w nowej facjacie. Poza tym jakiej twarzy oczekujesz po zakapiorze? Twarzy zakapiora. No i ostatnia rzecz- skoro to ten sam bohater i ta sama historia... dlaczego zmieniać twarz? Tym bardziej, że się nie postarzał, a wręcz przeciwnie ><

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tak troche z innej beczki,czy zespół gram.pl ma informacje na temat jakiś dodatków/gadżetów do Wiedzmina 2,np:Wiedzmiński medalion dodawany do pudełka z grą???myślę ze byłby to całkiem niezły pomysł,podniosłoby to już i tak wysoką wartość gry i sam gadżet to fajny dodatek.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czepiacie się nie wiadomo czego. Wiadomo, że któraś z czarodziejek Geralta mogła tak za niego wpłyną, by zapiął włosy w kucyk. Ale właściwie co to ma za znaczenie? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli gra bedzie wygladac chociaz podobnie jak na tym zdjeciu(mam na mysli rozdzialke i AA) to biore z miejsca, bo o fabule nie ma sie co martwic :) I sie juz nie czepiajcie tego Geralta jak dla mnie wyglada jak kox :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2010 o 16:57, ArchArtas napisał:

Jesli gra bedzie wygladac chociaz podobnie jak na tym zdjeciu(mam na mysli rozdzialke
i AA) to biore z miejsca, bo o fabule nie ma sie co martwic :) I sie juz nie czepiajcie
tego Geralta jak dla mnie wyglada jak kox :D



Z tego co kojarzę to osoba odpowiedzialna za fabułę w jedynce została zwolniona ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi kucyk nie przeszkadza, nawet podoba mi się bardziej niż to miało miejsce z rozpuszczonymi włosami w pierwszej części. Twarz Geralta również mi się podoba, wystarczy go tylko trochę postarzeć i będzie dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na gre nie moge się doczekać :)

co do twarzy Geralta to wyszła im przysłowiowa "wielka kupa" , za młoda, totalnie nie groźna i zadziorna - taki laluś,
zamiast mrocznej koncepcji pyska zabójcy potworów, blehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej pomyśleć bardziej o sadze? Geralt nosił opaskę na włosy. To by pomogło w walce tak samo jak kucyk (fajnie by było gdyby się ktoś tam od nich dowiedział o tej wypowiedzi xd). Twarz jak twarz, ale nie dla tego wiedźmina. W jedynce świetnie wygladal (: tutaj też nie jest najgorzej ale wygląda za młodo. A czy te źrenice nie powinny być pionowe? (coś tam było o ich zmianie ale nie pamiętam co)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pominę temat twarzy Gorzałta (pfft, bejbe botox jadł) i jego włosów (opaska ftw), skupię się na łachach i otoczeniu.
Bardzo konkretne modele, tylko z deka Fable''owe kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi również podoba się kitka, jak już kiedyś wspominałem, widać tutaj inspirację serią komiksów o Wiedźminie. IMO plują się o to chyba jedynie osoby, których przygoda z Wieśkiem ogranicza się do gry komputerowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mogliby nad nią jeszcze popracować, bo prócz tego, że jest to mogłaby się jeszcze poruszać :). Jak biegał to stała jak kamień. Trochę przy obrotach się chyba poruszała. No chyba, że Geralt nie myje włosów i mu się tak zlepiły, że się nie rusza ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować