Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

Kompania sporo książek dorzuciła do katalogu, poza tym, chyba jeszcze ciekawsze (post z fanpage''a):
Nadszedł czas, aby wielki news ujrzał światło dzienne - ZNIŻKA 50% NA GRĘ KONSOLOWĄ (PS3 I X360) KOSZTUJE OD DZIŚ O POŁOWĘ MNIEJ, TJ. 300 PKT!!!
(zniżka działa na 1 grę, ale NIE MA limitu czasowego wykorzystania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej zasadzie są naliczane punkty promocyjne z Cenegi ? Na początku był chyba 1 punkt za każdą złotówkę wartości danego produktu (czyli jak gra kosztowała 99 zł to było 99 pkt)

I jeszcze jedno pytanie. Jeżeli mam ten kod promocyjny z kompani graczy (ten co to można użyć do obniżenie ceny detalicznej, kosztuje 300 pkt) to można go użyć w zamówieniu z paroma grami ? (Chodzi o to że zamawiam np. dwie gry, do jednej zużywam kod, a drugą podpinam do zamówienia bym nie musiał płacić 2 razy za przesyłkę)

EDIT : I czy punkty są naliczane do WSZYSTKICH gier kupionych w cenedze ? (czyli jak wydawcą jest np. CDP, a grę zamówiłem z cenegi.pl to też dostanę za nią punkty ? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2011 o 20:45, Darkstar181 napisał:

Na jakiej zasadzie są naliczane punkty promocyjne z Cenegi ? Na początku był chyba 1
punkt za każdą złotówkę wartości danego produktu (czyli jak gra kosztowała 99 zł to było
99 pkt)

Kiedyś było przykładowo tak - Kolekcja Klasyki kosztowała 24,99 zł więc punktów było 25, SuperSeller 49,99 zł a punktów 50 i tak dalej. Teraz się to nieco zmieniło - na stronie Kompanii Graczy w FAQ bodaj powinna być rozpiska z grami i ich punktowym "cennikiem".

Dnia 07.03.2011 o 20:45, Darkstar181 napisał:

EDIT : I czy punkty są naliczane do WSZYSTKICH gier kupionych w cenedze ?

Patrz rozpiska ale raczej tak z tego co pamiętam.
>czyli jak

Dnia 07.03.2011 o 20:45, Darkstar181 napisał:

wydawcą jest np. CDP, a grę zamówiłem z cenegi.pl to też dostanę za nią punkty ? )

Od jakiegoś czasu w Kompanii można rejestrować gry innych dystrybutorów pod warunkiem posiadania skanu paragonu zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.03.2011 o 20:52, Tyler_D napisał:

Od jakiegoś czasu w Kompanii można rejestrować gry innych dystrybutorów pod warunkiem
posiadania skanu paragonu zakupu.

Skan ? A nie wystarczy zdjęcie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zakupiłem dziś Preya w kolekcji klasyki. Otwieram pudełko, a tam kartka z napisem "gratulujemy wygrałeś" i kod do zarejestrowania w kompanii. Takie coś jest w każdym pudełko czy może pierwszy raz w żyicu mam szczęście i to jest coś unikatowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 20:06, Ecko09 napisał:

Takie coś jest w każdym pudełko
czy może pierwszy raz w żyicu mam szczęście i to jest coś unikatowego?


W kazdym pudelku jest takie cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że znikły kody zniżkowe 50% na konsole. Chciałem jakiś czas temu wziąć, a tu przykra niespodzianka. Jest jakaś szansa że wrócą te kody do katalogu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2011 o 15:30, knopfler napisał:

Widzę że znikły kody zniżkowe 50% na konsole. Chciałem jakiś czas temu wziąć, a tu przykra
niespodzianka. Jest jakaś szansa że wrócą te kody do katalogu?

Um, jeśli masz FB to tam znajdziesz wszelkie informacje.:) A jeśli jeszcze nie wykupiłeś tego kodu, a masz grę konsolową od nich zarejestrowaną, to możesz się zwrócić do Kompanii z prośbą - otrzymasz wtedy zniżkę.
Czyli w skrócie teraz przysługuje tylko za rejestrację pierwszej gry konsolowej od Cenegi/Ubi - za to jest darmowa. IMO słabiutka decyzja, jeśli faktycznie było to nieopłacalne, to należało podwyższyć jej ''cenę'' (a nie zniżać do 300 pkt), bo w końcu ta nagroda była jedną z ciekawszych. Zaś jeśli o chodzi o pytanie ''czy wróci do katalogu?'', to Kapitan bodajże odpisał, że są szanse.
o, łapaj cytata:
Na razie zniżki te faktycznie zostały wycofane z katalogu nagród. Ale zobaczymy co przyniesie przyszłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2011 o 15:40, Gryczka napisał:

Um, jeśli masz FB to tam znajdziesz wszelkie informacje.:)

Niby mam FB ale zasadniczo nie używam, nie kręcą mnie portale tego typu.

Dnia 30.03.2011 o 15:40, Gryczka napisał:

IMO słabiutka decyzja, jeśli faktycznie było to nieopłacalne, to
należało podwyższyć jej ''cenę'' (a nie zniżać do 300 pkt), bo w końcu ta nagroda była
jedną z ciekawszych.

Bardzo słabo, to była w zasadzie jedyna nagroda, którą wybierałem, i to regularnie w dodatku.

Dnia 30.03.2011 o 15:40, Gryczka napisał:

o, łapaj cytata:
Na razie zniżki te faktycznie zostały wycofane z katalogu nagród. Ale zobaczymy co
przyniesie przyszłość :)

Wygląda mi to jak taka odpowiedź na odwalcie się, także raczej bym na to nie liczył w takim układzie.
W każdym razie dzięki za informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No raczej nie bardzo jak dla mnie.

Kod nie obejmuje gier z wyprzedaży oraz Edycji Kolekcjonerskich
Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2011 o 22:27, Harrolfo napisał:

Znów ja, no ale cóż :)
Czy ten kod zniżkowy obowiązuje na tę edycję C2 => http://muve.pl/pc/strzelaniny/crysis-2-pc-pl-ang-edycja-limitowana/836#opis-szczegolowy
?
Nie jest to niby EK, ale wolę się upewnić.

Raczej nie zadziała. Jak chciałem zamówić specjalną edycję Red Dead Redemption w tamtym roku z kodem to nie dało rady. Mogło się coś zmienić oczywiście ale wydaję mi się że tylko ze zwykłymi edycjami działają te kody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2011 o 22:27, Harrolfo napisał:

Znów ja, no ale cóż :)
Czy ten kod zniżkowy obowiązuje na tę edycję C2 => http://muve.pl/pc/strzelaniny/crysis-2-pc-pl-ang-edycja-limitowana/836#opis-szczegolowy
?
Nie jest to niby EK, ale wolę się upewnić.



Abstrahując od edycji to Crysis 2 jest wydawany przez EA Polska... wystarczy więc przeczytać na co kod -40% na PC działa(cytuję jeden punkt z "regulaminu"):

"Kod działa na wszystkie tytuły dystrybuowane przez firmę Cenega lub Ubisoft z aktywnego katalogu gier na PC znajdującego się na stronie www.muve.pl"

Więc przykro mi ale na C2 nie wykorzystasz tego kodu zniżkowego.


Szkoda że z katalogu nagród zniknęły kody -50% na gry konsolowe i że nie ma prenumeraty CDA... mam nadzieję że się pojawią jeszcze bo na chwilę obecną nie mam na co wymienić swoich punktów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować