Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

Dnia 19.10.2008 o 19:17, hehe napisał:

To zupełnie dwie różne rzeczy...


A niby czym jak nie programem lojalnościowym jest Kompania Graczy i wPLN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 22:00, Lesz3yk napisał:

Witam,

przed kilkoma dniami zamieniłem swoje punkty na prenumeratę Play. Czy możesz określić
od kiedy się rozpocznie? Tzn. czy dostanę już nowy (11/08) numer, czy prenumerata rozpocznie
się od kolejnego? Z góry dzięki za odpowiedź :)


Samą Kompanie uważam za ogromny sukces Cenegii i szczerze jej gratuluję. Pamiętam początkowe
bluzgi i wyśmiewanie się z inicjatywy, ale obecnie chyba nikt nie zaprzeczy, że oferta
ta jest dużo lepsza od CDPowskich wPLNów.


Hmm nie wiem jak wygląda sprawa z prenumeratą. Napisz proszę na kompania@cenega.pl i daj mnie na dw wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 19:59, Lesz3yk napisał:

A niby czym jak nie programem lojalnościowym jest Kompania Graczy i wPLN?


Programem lojalnościowym tak, ale wplnyz założenia były do czesciowego opłacania gier, a kompania graczy chyba z założenia służy do wydawania pkt na gry i gadżety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 22:00, Lesz3yk napisał:

Samą Kompanie uważam za ogromny sukces Cenegii i szczerze jej gratuluję. Pamiętam początkowe
bluzgi i wyśmiewanie się z inicjatywy, ale obecnie chyba nikt nie zaprzeczy, że oferta
ta jest dużo lepsza od CDPowskich wPLNów.


podejrzewam że większość bluzg była za to, że start KG trwał ponad rok (weterani pamiętają ;)))
co oczywiście nie przeszkodziło aby KG dostała nagrodę na super inicjatywę lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 13:05, Kirabax napisał:

Kurczę, potrzebuje 10 punktów by mieć prenumerate Play! Może ktoś ma jakiś Key na zbyciu
10 punktowy? W jakiś sposób się odwdzięcze.


W kazdym wiekszym sklepie z grami bez problemu znajdziesz gry z serii Tania Seria czy jakos tak to sie nazywa. 15 PLN kosztuje i tyle dostaniesz punktow.

Co do samej Kompanii to mi sie nawet podoba, ale brakuje mi gadzetow. Komiksy nie specjalnie mnie interesuja. Przydalby sie jakies koszulki, kubki, bluzy i inne gadzety zwiazane z grami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do samej KG to jestem pod wrażeniem i oceniam na plus (+), ale....

Co do obsługi C* to mam zastrzeżenia. Może nie chodzi dokładnie o KG ale o sklep, ale tak czy inaczej, jedna firma :D
Mianowicie pytałem się o adres odbioru osobistego (ok. 2 tygodni temu) i jak do tej pory nie dostałem żadnej informacji :/ Co prawda można znaleźć adres siedziby firmy, ale nie jest to jednoznaczne z tym, że tam można odebrać zamówione produkty.

Inna sprawa to czy nagrody, zakupy na KG można odebrać osobiście, czy tylko poprzez wysyłkę PP? Niestety nie mam zbyt miłych wspomnień z PP. mały przykład. W zeszłym roku, na ~25-30 listów wysłanych do mnie (przez okres ~5 miesięcy), ~5-8 nie doszło w ogóle, a wszystko było ok wpisane i opłacone. (wiem, bo moja luba w pracy się nudziła to wysyłała mi listy ;) :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 14:53, pslovik1 napisał:

Co do samej KG to jestem pod wrażeniem i oceniam na plus (+), ale....

Co do obsługi C* to mam zastrzeżenia. Może nie chodzi dokładnie o KG ale o sklep, ale
tak czy inaczej, jedna firma :D
Mianowicie pytałem się o adres odbioru osobistego (ok. 2 tygodni temu) i jak do tej pory
nie dostałem żadnej informacji :/ Co prawda można znaleźć adres siedziby firmy, ale nie
jest to jednoznaczne z tym, że tam można odebrać zamówione produkty.


mozna odbierac osobiscie

Dnia 24.10.2008 o 14:53, pslovik1 napisał:

Inna sprawa to czy nagrody, zakupy na KG można odebrać osobiście, czy tylko poprzez wysyłkę
PP? Niestety nie mam zbyt miłych wspomnień z PP. mały przykład. W zeszłym roku, na ~25-30
listów wysłanych do mnie (przez okres ~5 miesięcy), ~5-8 nie doszło w ogóle, a wszystko
było ok wpisane i opłacone. (wiem, bo moja luba w pracy się nudziła to wysyłała mi listy
;) :D )


też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 13:37, Wojman napisał:

Co do samej Kompanii to mi sie nawet podoba, ale brakuje mi gadzetow. Komiksy nie specjalnie
mnie interesuja. Przydalby sie jakies koszulki, kubki, bluzy i inne gadzety zwiazane
z grami.

Hmm poszukam.
heh, masz rację. Dlatego zamawiam prenumeratę Play. Można też wylicytować różne gr, np. teraz R6: Vegas 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Info dla tych, którzy nie zaglądają zbyt często na stronę KG:

nastąpił nowy rzut nagród m.in. Speedlinka. Do partnerów dołączył też AMD! :O
Jeśli masz 4000 punktów, bierz nowy procek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Załóżmy taką sytuację, wygrałem u was Prey premierówkę, zarejestrowałem, teraz chcę kupić Preya w wydaniu KK. Biorąc pod uwagę punkt regulaminu, który ciągle zmieniacie, dostanę za coś takiego blokadę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 19:54, Mistic napisał:

Załóżmy taką sytuację, wygrałem u was Prey premierówkę, zarejestrowałem, teraz chcę kupić
Preya w wydaniu KK. Biorąc pod uwagę punkt regulaminu, który ciągle zmieniacie, dostanę
za coś takiego blokadę?

W myśl regulaminy zablokują ci konto i punkty zebrane pójdą się ....
Osobiście nie sprawdzałem czy zapis ten egzekwują - szkoda mi moich 1400 punktów. Teraz sprawdzam zawsze 3 razy czy nie mam zarejestrowanych gier o takim tytule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 19:57, Evil Khan napisał:

W myśl regulaminy zablokują ci konto i punkty zebrane pójdą się ....


Genialnie zatem to wymyślili :-)
Żeby wziąść udział w ich konkursach w KC, muszę zarejestrować dwie gry. Teraz szukając jakichś do kupna poza ceną muszę uważać, żeby nie mieć takiej już zarejestrowanej.
Totalny idiotyzm, tak jak dalsza sprzedaż gier w sklepie gramowym z wykorzystaniem wpln, czy darmowa wysyłka dla zamówień >500zł.

No, ale do "Kapitana" napisałem jeszcze, mam nadzieję, że otrzymam przed końcem konkursu odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 20:01, Mistic napisał:

> W myśl regulaminy zablokują ci konto i punkty zebrane pójdą się ....

Genialnie zatem to wymyślili :-)

Mieli problem z "hurownikami" co kupowali gry po 5 zł w wyprzedażach i rejestrowali je mając po ileś tam K punktów. Zamiast tego na miejscu Cenegi zrobił bym ograniczenie - nagroda jednego rodzaju dla jednych personaliów (bo wiadomo jeden koleś może mieć kilka kont w zasadzie). By jakiś oszołom nie zaklepał od razu 3 kart muzycznych czy innych fajnych nagród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 20:10, Evil Khan napisał:

Mieli problem z "hurownikami" co kupowali gry po 5 zł w wyprzedażach i rejestrowali je
mając po ileś tam K punktów.


No to mogli zrobić ograniczenia - punkty za rejestrację pierwszego egzemplarza danego tytułu, za następne już punktów nie ma. Problem by znikł i ludzie zaczęliby sięgać po starsze edycje pomagając w pozbyciu się tego z magazynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 19:54, Mistic napisał:

Załóżmy taką sytuację, wygrałem u was Prey premierówkę, zarejestrowałem, teraz chcę kupić
Preya w wydaniu KK. Biorąc pod uwagę punkt regulaminu, który ciągle zmieniacie, dostanę
za coś takiego blokadę?


Nie zostaniesz zablokowany, to by nie miało sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować