Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

Dnia 04.10.2008 o 11:56, natanadler napisał:

W ramach wytłumaczenia, dlaczego został zmieniony regulamin.


[ciach]
I bardzo słusznie zmieniono regulamin. Kombinatorzy zawsze się znajdą.
przeglądałem regulamin iwidziałem, że w punkcie 5.6. jest mowa o kasowaniu punktów po 36 miesiącach, jeśli nie zostanie dokonana żadna transakcja - to tylko groźba czy automat jedzie równo?

Dnia 04.10.2008 o 11:56, natanadler napisał:

Co do rzutu nowych rzeczy? Będą, będą i to bardzo szybko:)


Teraz to już za późno. :P Wczoraj wybrałem słuchawki Fatality. Czekałem na słuchawki Medusa Speed-Linka, ale się nie doczekałem. :P A jak z ewentualną gwarancją owych nagród? W razie usterki trzeba się kontaktować bezpośrednio z Wami, czy każdy dostaje odpowiedni namiar na sprzedawcę?

I druga sprawa - nie moglibyście dodać do systemu funkcji powiadamiania o nowych rzutach nagród (łącznie z zajawką co nowego)? Ja zauważyłem nowy towar, bo logowałem się średnio co 3 dni. A ci, którzy nie zaglądają tam często, mogą go po prostu przegapić.

I trzecia sprawa - czy w Kompańji zamierzacie udostępnić gry w innej formie niż aukcje? Po prostu aukcje to moim zdaniem średnia forma obdarowywania grami. Jestem pewien, że inni użytkownicy chętnie wydawaliby punkty na gry (oczywiście jeśli cena jednej nie będzie wynosiła 1000 pktów - można ustalić inne zasady, np. użytkownik może kupić miesięcznie jedną grę z KK za 500 pkt:)

I czwarta sprawa ;) - czy zamierzacie rozszerzyć portfolio nagród (a więc i partnerów)? Powiem tak - ja bym tam jeszcze chętnie zobaczył gadżety typowo fanowskie np. kubki, koszulki, plakaty, ale też i pendrive''y, może karty SD? Fajnie gdybyście dodali też więcej książek wszelkich gatunków - moglibyście się potem chwalić, że nie tylko te gry i gry, ale też wspieracie czytelnictwo wśród młodzieży. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałbym:

I po piąte - w jakim czasie dostarczacie te nagrody? W regulaminie jest miesiąc, ale ile Wam to średnio zajmuje?

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 13:04, Vojtas napisał:

I po piąte - w jakim czasie dostarczacie te nagrody? W regulaminie jest miesiąc, ale
ile Wam to średnio zajmuje?


Jak masz szczęście, to i w 3 dni się uwiną. (przynajmniej ja tak miałem ze słuchawkami Creativa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 10:26, mateuszbanach0 napisał:

mam pytanie: czy w Kompanii Graczy jak się punkty wymienia na nagrody to ile kosztuje
przesyłka??? Można zapłacić punktami???



Grrr, regulamin przeczytaj, potem pytaj >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że Kompania Graczy to duży sukces Cenegi.
Owszem, występuje tam parę nieudogodnień, ale generalnie pomysł jak i realizacja są w porządku.
Być może w przyszłości KG bd poważnym konkurentem np. gram.pl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 10:55, mateuszbanach0 napisał:

> Grrr, regulamin przeczytaj, potem pytaj >.<
czytałem i nic na ten temat chyba nie ma.


Proponuję zatem wypić kawę/herbatę/red bulla czy co Cię tam stawia na nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 11:02, Vojtas napisał:

> > Grrr, regulamin przeczytaj, potem pytaj >.<
> czytałem i nic na ten temat chyba nie ma.

Proponuję zatem wypić kawę/herbatę/red bulla czy co Cię tam stawia na nogi.


heh już wiem jak z tą dostawą. ale kawę... bardzo chętnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 13:04, Vojtas napisał:

Zapomniałbym:

I po piąte - w jakim czasie dostarczacie te nagrody? W regulaminie jest miesiąc, ale
ile Wam to średnio zajmuje?

Pozdrawiam :)


Różnie. Przeważnie mieścimy się w 2 tygodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 14:35, Vojtas napisał:

A tak w ogóle, czemu jest tak mało sprzętu Creative''a i SpeedLink? Akurat uzbierałem
sporo punktów, a tu jakieś badziewne słuchawki, mp3 i głośniki stereo? Kiedy będzie następny
rzut, do ciężkiej cholery? Pytam się coś!


Tak z ciekawości zapytam: sprawdzałeś drugą stronę nagród creative`a ? Jest tam zestaw 5.1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 12:29, hehe napisał:

Tak z ciekawości zapytam: sprawdzałeś drugą stronę nagród creative`a ? Jest tam zestaw
5.1 :)


Tak, ale w domu mam zestaw 6+1 też Creative''a. Pomijam, że nie miałem wystarczającej liczby punktów. ;)
BTW - ledwo dodali nowe nagrody, a praktycznie nic już z nich nie zostało... Dlatego postuluję, o dodanie funkcji powiadamiania o nowych rzutach nagród. Gdybym nie sprawdzał, to bym ich nie kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem płytkę (w sumie do mamy była). Co ciekawe w paczce, oprócz owej płyty, był aluminiowy(?) brylok-otwieracz SpeedLink. Niby gadżet, a cieszy. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 16:20, natanadler napisał:

Różnie. Przeważnie mieścimy się w 2 tygodniach


Zmieściliście się w 10 dniach. :D

Teraz się pochwalę: dostałem słuchawki Fatality Creative''a i dziesiąty album Trzynastki pt. El Cascador (ostatni, którego mi brakowało z tej geńjalnej serii - polecam gorąco). Słuchawki super grają. Dziękuuuuuuuuję!!!! :*
;)

Oprócz tego dostałem list propagandowy z gratulacjami i procedurą reklamacyjną (!?!?) + speedlinkowe gadżety: długopis i otwieracz do piwa (to ostatnie akurat zbędne, bo butelki otwieram czachą).

Pozdrowienia dla oficerów KG - TO SUKCES.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

przed kilkoma dniami zamieniłem swoje punkty na prenumeratę Play. Czy możesz określić od kiedy się rozpocznie? Tzn. czy dostanę już nowy (11/08) numer, czy prenumerata rozpocznie się od kolejnego? Z góry dzięki za odpowiedź :)


Samą Kompanie uważam za ogromny sukces Cenegii i szczerze jej gratuluję. Pamiętam początkowe bluzgi i wyśmiewanie się z inicjatywy, ale obecnie chyba nikt nie zaprzeczy, że oferta ta jest dużo lepsza od CDPowskich wPLNów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 22:00, Lesz3yk napisał:

ale obecnie chyba nikt nie zaprzeczy, że oferta
ta jest dużo lepsza od CDPowskich wPLNów.


To zupełnie dwie różne rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 19:20, Kraju92 napisał:

Ile kosztuje przesyłka nagrody?


Tak trudno to znaleźć i przeczytać ?

"6.16. Koszty przesyłki pokrywa osoba zamawiająca - członek klubu Kompania Graczy, zgodnie z obowiązującym, aktualnym cennikiem Poczty Polskiej dla przesyłek pobraniowych, która nagrodę dostarcza. Koszty przesyłki wynoszą standardowo 13,00 pln (do 2 kg). Koszt pozostałych przesyłek (poniżej 0,5 kg i powyżej 2 kg) określają cenniki Poczty Polskiej. Odmowa pokrycia kosztów przesyłki jest równoznaczna z rezygnacją z nagrody."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować