Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

Ale ta gra oszukuje piłeczka czasami zawiesza się na platformie. Poza tym w orginalnym Arkanoid piłeczka z poziomu na poziom przyszpieszała a także było można zbierać bonusy jak np wydłużenie platformy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 18:36, cartheone napisał:

Ale ta gra oszukuje piłeczka czasami zawiesza się na platformie. Poza tym w orginalnym Arkanoid
piłeczka z poziomu na poziom przyszpieszała a także było można zbierać bonusy jak np wydłużenie
platformy.

kiepska ta gra jest i niedopracowana oraz nudna - po 2 h spać mi się chciało :)
pozatym te bloki które trzeba kilka razy walnąć czasem znikały po 1 uderzeniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A o co dokładnie chodzi z tą grą? Mi nie chciało się grać po 4lvl. Wyswietlane są jakieś dodatkowe informacje o nwr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 18:58, ShadowG napisał:

A o co dokładnie chodzi z tą grą? Mi nie chciało się grać po 4lvl. Wyswietlane są jakieś dodatkowe
informacje o nwr?

co 5 lvl pojawia się obrazek z gry (art). popatrz na moje wcześniejsze posty - publikowałem je.
W sumie to nic ciekawego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 19:00, Evil Khan napisał:

> A o co dokładnie chodzi z tą grą? Mi nie chciało się grać po 4lvl. Wyswietlane są jakieś
dodatkowe
> informacje o nwr?
co 5 lvl pojawia się obrazek z gry (art). popatrz na moje wcześniejsze posty - publikowałem
je.
W sumie to nic ciekawego...

Czyli męczyć się tylko żeby zobaczeć art z gry? Myślałem, że pojawią się jakieś informacje dotyczące nwr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki mały news:) Z tego co wiem z oficjalnych źródeł to jeszcze w tym miesiącu pojawią się wieści na NWR. Cała stronka jest tiserem. Potem powoli będzie się zmieniała w to czym ma być na końcu. Ma być wiele nowych rzeczy. Nie chcę mówić wszystkiego co wiem lub się domyślam żeby osoba która mi to powiedziała nie miała nieprzyjemności. Końcowy efekt ma być bardzo fajny i nie ma być konkurencją dla gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 22:39, natanadler napisał:

Taki mały news:) Z tego co wiem z oficjalnych źródeł to jeszcze w tym miesiącu pojawią się
wieści na NWR. Cała stronka jest tiserem. Potem powoli będzie się zmieniała w to czym ma być
na końcu. Ma być wiele nowych rzeczy. Nie chcę mówić wszystkiego co wiem lub się domyślam żeby
osoba która mi to powiedziała nie miała nieprzyjemności. Końcowy efekt ma być bardzo fajny
i nie ma być konkurencją dla gram.pl :)

podaj cenę za te tytuły :)
i czy to jest neverwinter czy dungeon siege ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 22:50, Evil Khan napisał:

podaj cenę za te tytuły :)
i czy to jest neverwinter czy dungeon siege ...


Sam chciałbym wiedzieć jakie ceny będą. Co do tytułów to pomyśl co wydała cenega neverwintera czy DS-a? Oczywiście ten drugi tytuł. Z tego co zrozumiałem NWR ma zastąpić w pewnym momęcie starą stronę cenegii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 22:56, natanadler napisał:

> podaj cenę za te tytuły :)
> i czy to jest neverwinter czy dungeon siege ...

Sam chciałbym wiedzieć jakie ceny będą. Co do tytułów to pomyśl co wydała cenega neverwintera
czy DS-a? Oczywiście ten drugi tytuł.

Ale teraz gry Atari wydaje cenega

Dnia 05.04.2006 o 22:56, natanadler napisał:

Z tego co zrozumiałem NWR ma zastąpić w pewnym momęciestarą stronę cenegii.

To tak jak z CDP i gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 22:57, Evil Khan napisał:

Ale teraz gry Atari wydaje cenega


A Faranheit był pod logiem atari ale cenega go chyba nie wydała z tego co pamiętam

Dnia 05.04.2006 o 22:57, Evil Khan napisał:

To tak jak z CDP i gram.pl :)


Dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 18:42, Evil Khan napisał:

pozatym te bloki które trzeba kilka razy walnąć czasem znikały po 1 uderzeniu...


To taki "cheat" - każdy bloczek ma słaby punkt w rogu. Wystarczy odpowiednio wycelować i za jednym zamachem można zniszczyć sporo kilkotrafieniowców. Jedyna ciekawa rzecz w tej grze :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 23:23, Matteos napisał:

> pozatym te bloki które trzeba kilka razy walnąć czasem znikały po 1 uderzeniu...

To taki "cheat" - każdy bloczek ma słaby punkt w rogu. Wystarczy odpowiednio wycelować i za
jednym zamachem można zniszczyć sporo kilkotrafieniowców. Jedyna ciekawa rzecz w tej grze :]

Delikatnie mówiąc do bani ta gra - grałem 2 godziny - doszedłem baaaardzo daleko - wpisałem się do TOP10 a lista TOP10 pusta !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 23:52, Darek Jedi napisał:

Lista TOP 10 zostanie ujawniona w swoim czasie :) Sam doszedłem do 27 poziomu. Moim zdaniem
ta gra wciąga jak bagno ;)

jadnak normalna aktualizacja TOP10 rozwiała by podejrzenia o ewentualne sfingowanie wyników - pozatym tak nie wiadomo czy się jest w tej 10 i czy się starać polepszyć pozycję...
Zakładam że skoro doszedłem do 35 poziomu to jakąś tam szansę mam na TOP10 - i tu pytanie - co daje przynależność do owej elitarnej 10 ? - Są jakieś wymierne korzyści oprócz uczucia dumy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.04.2006 o 01:25, Evil Khan napisał:

jadnak normalna aktualizacja TOP10 rozwiała by podejrzenia o ewentualne sfingowanie wyników
- pozatym tak nie wiadomo czy się jest w tej 10 i czy się starać polepszyć pozycję...

Przekaze Twoja uwage komu trzeba.

Dnia 06.04.2006 o 01:25, Evil Khan napisał:

Zakładam że skoro doszedłem do 35 poziomu to jakąś tam szansę mam na TOP10
co daje przynależność do owej elitarnej 10 ? - Są jakieś wymierne korzyści oprócz uczucia dumy
?

Na to Ci nie odpowiem. Odpowiedzi istnieja - trochę cierpliwości :] Informacje wkrotce na NWR.PL :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam żal! Naprawdę ciężko dopracowac tak prostą grę jak arkanoid??? Skoro jest skopana to po co wogóle ja umieszczać??? Na 41 poziomie zwis na niezniszczalnym klocku. Po 20 minutah "dryblowania" kulka przestała wydawać odgłosy i wyskoczył bład strony, po czym stronka się zamknęła. trzy godziny zmarnowane. Ehhh szkoda gadac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No panie Darku mam nadzieje ze NWR będzie lepiej funkcjonowała niż ten arkanoid, bo jak nie to nieciekawą przyszłość wróżę.


Co to ma być wszystkie klocki zbite(na liczniku -10) a kulka dalej się giba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 22:43, Minsc i Boo napisał:

Co to ma być wszystkie klocki zbite(na liczniku -10) a kulka dalej się giba

serio tak ci wyszło czy nastąpił mały montaż ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować