Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

Dnia 06.04.2006 o 23:29, Evil Khan napisał:

> Co to ma być wszystkie klocki zbite(na liczniku -10) a kulka dalej się giba
serio tak ci wyszło czy nastąpił mały montaż ;) ?



Serio, serio.... cały czas mam stronkę właczoną z tym zjawiskiem. Dobrze ża tylko na 10 poziomie, bo inaczej bym się wkurzył. wcześniej mi się piłka zwiesiła na 41 poziomie na niezniszczalnym klocku....myslałem że monitor rozwale.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 23:29, Evil Khan napisał:

> Co to ma być wszystkie klocki zbite(na liczniku -10) a kulka dalej się giba
serio tak ci wyszło czy nastąpił mały montaż ;) ?


Może to jakiś specjalny bonus i coś wygrałem;D


a tak serio to doczłapałem do 40 poziomu.... i juz mi się nie chcę w to grać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


NEWS Z http://www.cenega.pl/?ID=4810

"Nowy Wymiar Rozrywki to najnowsza inicjatywa firmy Cenega Poland, która zapewni jak największą satysfakcję graczom. To ogólne stwierdzenie zostanie wyjaśnione już w najbliższym czasie. Nowy Wymiar Rozrywki to wiele elementów, które sprawią, że zabawa z grami Cenega Poland będzie lepsza i bardziej pełna. Nowy Wymiar Rozrywki to przede wszystkim cała gama dodatkowych korzyści.

Pierwszym z wielu elementów Nowego Wymiaru Rozrywki jest Kolekcja Klasyki – zupełnie nowa seria gier firmy Cenega.

Kolekcja Klasyki będzie składała się wyłącznie z najlepszych, kultowych gier, na które gracze od dawna czekają. Wiele z nich nigdy nie było wcześniej wydanych po polsku, w serii Kolekcja Klasyki tłumaczymy je od podstaw.

Każda gra z serii Kolekcja Klasyki będzie posiadała oczywiście wyczerpującą, drukowaną instrukcję, a także super dodatek – specjalny poradnik serwisu GRY-OnLine w formacie PDF, dzięki któremu gracze poznają wszelkie tajniki swoich ulubionych gier.

Nad serią Kolekcja Klasyki patronat objął serwis Gry-online.pl, największy wortal poświęcony grom komputerowym w Polsce. Dzięki temu dzięki temu gracz otrzymuje gwarancję, iż w serii znajdą się wyłącznie najlepsze tytuły w historii wirtualnej rozrywki.

Ale to zdecydowanie nie wszystko – Kolekcja Klasyki to coś znacznie więcej. To nie tylko pojedyncze gry w rewelacyjnie niskiej cenie. To nie tylko dodatkowe korzyści dla graczy.

Więcej szczegółów na temat Kolekcji Klasyki i Nowego Wymiaru Rozrywki ujawnimy już wkrótce!

Nowy Wymiar Rozrywki z Cenega Poland gwarantują Creative, NEC, Speer Link, Razer, Telepizza, Cinema City, Fabryka Słów, RMF FM MAXX i Gry-online.pl."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Evil Khan: dzięki za przytoczenie newsa:).
Mafia i Far Cry to pierwsze gry z Kolekcji Klasyki, ale to oczywiście dopiero początek Nowego Wymiaru Rozrywki, który to właśnie Kolekcja Klasyki zapoczątkuje.

Xqu: dzięki za życzenia.

Budyn: spokojnie, będzie dobrze!

Arclight: odpowiem ci w poniedziałek na tym forum, w tym momencie nie mam możliwości upewnienia się.

Pozdrawiam,

Adam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 12:57, ShadowG napisał:

Ciekawe jaka będzie cena?


Zapewne 20 złotych, bo Cenega ma już serię gier za 30 pln =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mafia "pszetumaczona" przez "tumaczy" z Cenega Polska? Hehe... Pewnie będzie kolejny gniot, w stylu "polisz farcraj". Bueh. Jak to dobrze, że mam oryginał wydany przez Play It.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bruli: nie mamy serii w cenie 30 zł.

KrzysztofT: Mafia jest już przetłumaczona właśnie przez Play-It, więc Cenega nie musi robic. Ale lubię merytoryczne wypowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 13:55, Nubarus666 napisał:

bruli: nie mamy serii w cenie 30 zł.

No tak macie za 29,90 zł :)
Mam nadzieję że ta seria będzie za 19,90 bo inaczej nie wróźę jej zbyt wielkiego sukcesu - wiele gier można już dostać za 19,90 (no może nie Mafię ale far cry czy dungeon siege). Właśnie - mam pytanie : czy w tej serii będzie dungeon siege czy neverwinter ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 13:55, Nubarus666 napisał:

bruli: nie mamy serii w cenie 30 zł.

KrzysztofT: Mafia jest już przetłumaczona właśnie przez Play-It, więc Cenega nie musi robic.
Ale lubię merytoryczne wypowiedzi:)


Nic nie musi robić, tylko jak zwykle coś zostanie spie.....ne. Może znowu bez cracka nie da się odpalić gry - jak w sławnym Panzers : Faza Pierwsza. Może dla oszczędności gra zostanie "upchana" na 1CD - zamiast 3 i będą problemy. Zawsze coś musicie "dodać gratis". Jak w znanym powiedzeniu : "Panowie - co by tu jeszcze spierd...ić".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 12:55, Nubarus666 napisał:

Czesc,

Evil Khan: dzięki za przytoczenie newsa:).

Nie ma spray :)
W zamian proszę o odpowiedź na moje pytania z ostatniego posta, czyli dot.:
- cena
- neverwinter czy Dungeon siege ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 14:08, scooby01 napisał:

a ja tutaj widze lekki fanatyzm i zaslepienie :>
jednak nie mam zamiaru zaczynac znowu dyskusji cdprojekt vs cenega


Że co? Ja mam serdecznie gdzieś kto wydaje w Polsce gry. Czy Cenega, czy CDP, czy Topware, czy ktoś inny. Dla mnie jest ważne to, aby gra działała tak jak powinna i jeżeli jest w wersji PL, to aby to była faktycznie wersja Polska, a nie polskawa. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 14:01, Evil Khan napisał:

W zamian proszę o odpowiedź na moje pytania z ostatniego posta, czyli dot.:
- cena
- neverwinter czy Dungeon siege ?


Dorzucę swoje pytanie:

- kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaaa... Dungeon Siege. To by było coś! Cenega coraz bardziej się rozkręca. Gry mają bardzo dobre. Coraz więcej różnych serii wydawniczych. Już się podciągnęli nawet z polonizacjami. W końcu jakiś konkurent dla CDP! Jeszcze tylko niechlubny LEM się wyłamuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować