Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

Dnia 08.04.2006 o 18:22, Minsc i Boo napisał:

Było właśnie w Cybermyszcze

No właśnie... czyli nie mam takiej sklerozy jeszcze :)

Co do tej serii Cenegi to polecam poczytać forum do nwesa na gry-online - jest tam dużo wyjaśnione przez pracownika cenegii. Większość pozostaje tajemnicą ale np.: sprawy spolszczenia są omówione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Evil Khan: gry z Rewolucji Cenowej w cenie 29,90 zł to nie seria. To są gry premierowe na naszym rynku i wydawane sa w ten sam sposób jak gry premierowe. Mamy więc serię wydawniczą Superseller za 49,90 zł i już niedługo Kolekcje Klasyki za...:). Ceny na razie nie zdradzam, a kolejne tytyly będziemy wkrótce ogłaszać, na razie cześć z nich można wywnioskować z nwr.pl, arkanoida, który też się niedługo zmieni i będzie można odkrywac kolejne pozycje:).

KrzysztofT: czekam na przykłady, bo piszesz o jakimś upychaniu na 1cd 3 cd, za bardzo nie rozumiem.

Arclight: jeżeli chodzi o datę startu Kolekcji Klasyki jak widać już niedługo, skoro gotowe są wizerunki gier, które wchodzić będą w skład serii. W tym momencie daty jeszcze jednak nie mogę zdradzić.

Elwro: co do jakości tytułów w Kolekcji Klasyki, gdy ogłosimy już wszystkie z chęcią dowiem się co sądzisz o ich jakości. Będziemy w kontakcie:)

libero85: widzę, że jeżeli chodzi o naszych partnerów to nas przejrzałeś:)

Jeżeli chodzi o Beyond Good&Evil to moge pwoeidzieć, bo widzę, że jest dużo pytań, iż tej gry nie będzie w Kolekcji klasyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 18:32, Nubarus666 napisał:

Arclight: jeżeli chodzi o datę startu Kolekcji Klasyki jak widać już niedługo, skoro gotowe
są wizerunki gier, które wchodzić będą w skład serii. W tym momencie daty jeszcze jednak nie
mogę zdradzić.


Ok, poczekam. Mam nadzieję, że KK będzie można dorwać w MediaMarkt, bo w Lbn mam do niego blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 18:32, Nubarus666 napisał:

Czesc,

Evil Khan: gry z Rewolucji Cenowej w cenie 29,90 zł to nie seria. To są gry premierowe na naszym
rynku i wydawane sa w ten sam sposób jak gry premierowe. Mamy więc serię wydawniczą Superseller
za 49,90 zł i już niedługo Kolekcje Klasyki za...:). Ceny na razie nie zdradzam, .....

To ja zdradzę - 19,99 zł !!! - mam swoje źródła ;)

Dnia 08.04.2006 o 18:32, Nubarus666 napisał:

....a kolejne tytyly będziemy wkrótce ogłaszać, na razie cześć z nich można wywnioskować z nwr.pl, arkanoida,
który też się niedługo zmieni i będzie można odkrywac kolejne pozycje:).

ja już nie mam siły grać w tego arkanoida- dajcie coś innego :)

Dnia 08.04.2006 o 18:32, Nubarus666 napisał:

Arclight: jeżeli chodzi o datę startu Kolekcji Klasyki jak widać już niedługo, skoro gotowe
są wizerunki gier, które wchodzić będą w skład serii. W tym momencie daty jeszcze jednak nie
mogę zdradzić.

Czyli pewnie gdziś za miesiąc - napewno przd dniem dziecka - sprzedażowo dobry okres :)

Dnia 08.04.2006 o 18:32, Nubarus666 napisał:

libero85: widzę, że jeżeli chodzi o naszych partnerów to nas przejrzałeś:)

Generalnie poważny support medialny - szykuje się spory szum - oby było o co ;)

Dnia 08.04.2006 o 18:32, Nubarus666 napisał:

Jeżeli chodzi o Beyond Good&Evil to moge pwoeidzieć, bo widzę, że jest dużo pytań, iż tej gry
nie będzie w Kolekcji klasyki.

I bardzo dobrze bo już mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 17:49, Xqu napisał:

Na pewno będzie jeszcze Syberia (oby dwójka!), XIII, Sacred i Prince.


Sacred? Mnie nie wygląda to na prawdę... Nie ten screen chociaz podobny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy arkanoid jest jakąś formą konkursu czy słuzy tylko i wyłącznie odsłanianiu tajemnic NWR(czy też KK) ale proponuje go nieco dopracować. a oto problemy które zauwazyłem:

ad1. wypadajaca kulka poza plansze(!)

ad2. skaszoniony 10 level( czasami o 10 za dużo bądź za mało klocków- czasami zdarza się że naliczniku mam -10 i zadnych klocków do zbicia)

ad3. Zwisy na niezniszczalnych klockach.


Gorąco proszę o usuniecie tych bugów(?!), gdyż następnym razem jak mi się kulka zwiesi w okolicach 40 levelu, to obciąże was kosztami mojego monitora(który wyleci przez okno) ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak uparcie w to grasz to zakładam,że masz nadzieję, iż to konkurs :)
Zakładam, że masz lepsze gry do grania niż to to....(jak nie to po koleżeńsku ci wyślę :)
Jateż tłukłem w arkanoida 2 godz. z nadzieją wygranej.. szkoda że lista top 10 jest pusta bo nie wiem czy na niej jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 19:49, Evil Khan napisał:

Skoro tak uparcie w to grasz to zakładam,że masz nadzieję, iż to konkurs :)


Mam taka nadzieję:-)

Dnia 08.04.2006 o 19:49, Evil Khan napisał:

Zakładam, że masz lepsze gry do grania niż to to....(jak nie to po koleżeńsku ci wyślę :)


No tu jest mały problem....w zasadzie nie( znaczy się mam TOCE3 ale nawet nie otwieram bo na moim sprzęciku będzie cięło- niby mój sprzęt spełnia minimalne wymaganie, ale wiadomo jak się gra na minimum sprzętu_

Dnia 08.04.2006 o 19:49, Evil Khan napisał:

Jateż tłukłem w arkanoida 2 godz. z nadzieją wygranej.. szkoda że lista top 10 jest pusta bo
nie wiem czy na niej jestem...

Jesteś, jesteś- najwyraźniej w toto nikt nie gra....ostatnio się wpisałem z wynikiem 1500 pkt....czyli dużej konkurencji nie ma:)

PS: zdązyłeś zamówić noc kruka w promo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 17:31, Azuredragon napisał:

Wątpię, żeby dali Neverwinter Nights, prawa Atari posiada obecnie LEM, więc to on pewnie wyda
w Polsce część drugą. Dungeon Siege + dodatek... Brzmi obiecująco, lecz powątpiewam w taką
możliwość. A co bym z chęcią zobaczył? Beyond Good and Evil chociażby :-).


Beyond Good and Evil obecnie jest w sprzedaży za 14.90 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 18:13, Minsc i Boo napisał:

> NWR to nie będzie seria, to nowa jakość jaką proponujemy graczom, a Seria KK to jeden
z elementów
> NWR :)


A kiedy wreszcie z tym ruszacie? Bo tylko zapowiadacie i zapowiadacie...a my się niecierpliwimy
i niecierpliwimi...przy tym waszym arkanoidzie to już szału dostaję jak mi się kulka zwiesi
i nastrajam się wtedy bardzo negatywnie i bojowo( szczególnie jak się wiesza w okolicy 40 poziomu)


A zamiast arkanoida to bym w Mafie pograł.....

No powiedzcie kiedy?


obiecuje, że nie dlugo zamienisz arkanoida na Mafie i wiele innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 18:32, Nubarus666 napisał:

Elwro: co do jakości tytułów w Kolekcji Klasyki, gdy ogłosimy już wszystkie z chęcią dowiem
się co sądzisz o ich jakości. Będziemy w kontakcie:)

Trzymam za slowo :-)

Najbardziej ciekawi mnie fragment "Wiele z nich nigdy nie było wcześniej wydanych po polsku, w serii Kolekcja Klasyki tłumaczymy je od podstaw." Hmm... coz to moga byc za gry? Zgaduje, ze Deus Ex 1, ale co poza tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Evil Khan: co do ceny, pamiętaj, że twoje źródła nie muszą być wiarygodne:)

Co do Arkanoida, już we wtorek będzie jego nowa wersja. Minsc i Boo: dzięki te błędy będą poprawione.

Maker3/Evil Khan: a gdybym powiedzał Wam, że Syberii 2 nie będzie?:)

Elwro: dobrze, że zauważyłeś. Tak fakt, wiele gier, które będą w Kolekcji Klasyki tłumaczymy od podstaw, co oznacza, że nigdy wcześniej na rynku polskim nie było ich w wersji PL. Wystarczy trochę pokombinować:).

Pozdrawiam,

Adam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.04.2006 o 18:46, Evil Khan napisał:

> za 49,90 zł i już niedługo Kolekcje Klasyki za...:). Ceny na razie nie zdradzam, .....
To ja zdradzę - 19,99 zł !!! - mam swoje źródła ;)


Wiesz co? Coś śmierdzi mi ze jednak 29,90, a to dlatego że Nubarrus zawzięcie podkreśla że Rewolucja Cenowa nie jest seria tylko "inicjatywą". Czyli próbuje nam cos uwypuklić- Tylko co?

Na ile wiarygodne są Twoje źródła?

A może wywnioskowałeś to stąd:

:[quote][ Kocioł ]:.Co do ceny, to ja obstawiam 19.90zł. Co jak co, ale to wygląda na konkurencję dla NEK, to i ceny wyższe być nie mogą :)

Nubarus :ta bitwa zostanie zapisana w kronikach historycznych:) [/quote]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak BTW, to pierwsza rzecza w ramach robienia przez Cenege jakiejkolwiek "rewolucji" czy wcielania jakiejs "nowej wizji" powinno byc moim zdaniem stworzenie wlasnego forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 21:10, Elwro napisał:

Tak BTW, to pierwsza rzecza w ramach robienia przez Cenege jakiejkolwiek "rewolucji" czy wcielania
jakiejs "nowej wizji" powinno byc moim zdaniem stworzenie wlasnego forum...


no, fakt.

Pewnie ludziom z CDP średnio podoba się rozwój tego wątku.


No, ale cóż to są dość ważne informacje dla graczy, a to forum dla nich właśnie zostało stworzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować