Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 02.10.2006 o 15:56, Wasizi napisał:

> jak sie insataluje ten mod? to bardzo warzne!

A ciekawe ;) :D Co takiego jest ważne. Na dodatek powiem, ze jest polski mod, gdzie mozesz
się żenić, flirtować, uwodzić itp. Oda mozesz ściagnąć z http://www.elderscrolls.phx.pl/pafiledb/pafiledb.php
Instrukjcą do instalacje też tam powinieneś znalexć.

mam pare pytań. po pierwsze gdzie to mam zainstalowac a po drugie czy jesli to zainstaluje niebede musiał grać od począdku? mam nadzieje że nie.... bo jestem jusz dosć daleko w grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To to zanczy Better Bodies, czy Romance (ten mod)? Nie trzeba grać od nowa, ale jak ja grałem to mogą wystąpić małe problemy (no trochę większe :D). Mod Better Bodies jest angielski, a Romantyzm polski. Gdzie zainstalować to pisze w Read Me, jak ściągniesz już mod.
Romantyzm
http://www.elderscrolls.phx.pl/pafiledb/pafiledb.php?action=file&id=895
Better Bodies v 2.2
http://www.elderscrolls.phx.pl/pafiledb/pafiledb.php?action=file&id=841

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

och, od Morrowinda zawsze mnie odrzucało. dla mnie ta gra jest po prostu (choć trudno w to uwierzyć) ZA duża. nie wiadomo, w co najpierw ręce włożyć, gdzie iść, z kim porozmawiać, by otrzymać questa itp. w Oblivionie zostało to poprawione (świat chyba jest mniejszy i lepiej zagospodarowany) - ale Oblivion jako gra również mi nie podchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 20:53, Azrathel napisał:

och, od Morrowinda zawsze mnie odrzucało. dla mnie ta gra jest po prostu (choć trudno w to
uwierzyć) ZA duża. nie wiadomo, w co najpierw ręce włożyć, gdzie iść, z kim porozmawiać, by
otrzymać questa itp. w Oblivionie zostało to poprawione (świat chyba jest mniejszy i lepiej
zagospodarowany) - ale Oblivion jako gra również mi nie podchodzi.


To co napisałeś właśnie najbardziej kręci fanów morka ;]
Klimat, muzyka, grafika, historia no i rozmiar świata. To jest to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 20:53, Azrathel napisał:

och, od Morrowinda zawsze mnie odrzucało.

Ja miałem podobnie. Wkurzał mnie system walki, jednostajne krajobrazy i nudny bestiariusz (skrzekacze dotąd mnie irytują ;). Podchodziłem do Morka jakieś sześć razy i za każdym podejściem zachodziłem dalej.
Świat jest rzeczywiście ogromny, ale to akurat zaleta.
Jeszcze z 10 prób i może w końcu ukończę główny wątek (a raczej zacznę, bo jeszcze nigdy nie zrobiłem żadnego zadania od Caiusa) ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z jednym jak i z drugim: każdy lubi przecież co innego i ma różne gusta.
a system walki w oblivionie o dziwo bardzo przypadł mi do gustu. mniej skomplikowany niż w Gothicku i przyjaźniejszy dla użytkownika.

Bomby i życzenia rychłej śmierci od fanów gothicka przyjmuję w czwartek i piątek do 14.00 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 20:57, walgierz napisał:

> och, od Morrowinda zawsze mnie odrzucało.
Ja miałem podobnie. Wkurzał mnie system walki, jednostajne krajobrazy i nudny bestiariusz (skrzekacze
dotąd mnie irytują ;). Podchodziłem do Morka jakieś sześć razy i za każdym podejściem zachodziłem
dalej.
Świat jest rzeczywiście ogromny, ale to akurat zaleta.
Jeszcze z 10 prób i może w końcu ukończę główny wątek (a raczej zacznę, bo jeszcze nigdy nie
zrobiłem żadnego zadania od Caiusa) ;DD



Powaznie?? Nawet nie zrobiles tego pierwszego zadania i dwemerowej lamoglowce? Ja bym mial jakies wyrzuty sumienia choc sam nie wiem czemu. Po prostu taki jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Morku najbardziej mnie wkurzają błędy w questach. Krew mnie zalewała, jak grzebałem w necie, szukając patcha do klanu Quarra. Nie mówiąc już o innych Dwóch Lampach czy questach pobocznych :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 21:02, kowboj3 napisał:

Powaznie?? Nawet nie zrobiles tego pierwszego zadania i dwemerowej lamoglowce? Ja bym mial
jakies wyrzuty sumienia choc sam nie wiem czemu. Po prostu taki jestem ;)

Poważnie. Nie wiem nawet o czym mówisz :]
Wykonuję zadania dla gildii wojowników, Rodu Redoran, Legionu Cesarskiego, gildii złodziejskiej i jeszcze kilku organizacji. A Caius czeka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 20:50, Wasizi napisał:

To to zanczy Better Bodies, czy Romance (ten mod)? Nie trzeba grać od nowa, ale jak ja grałem
to mogą wystąpić małe problemy (no trochę większe :D). Mod Better Bodies jest angielski, a
Romantyzm polski. Gdzie zainstalować to pisze w Read Me, jak ściągniesz już mod.
Romantyzm
http://www.elderscrolls.phx.pl/pafiledb/pafiledb.php?action=file&id=895
Better Bodies v 2.2
http://www.elderscrolls.phx.pl/pafiledb/pafiledb.php?action=file&id=841

nieda sie zainstalować better bodies... ale z tego co wiedze te wrzystkie mody sa super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 20:50, Wasizi napisał:

To to zanczy Better Bodies, czy Romance (ten mod)? Nie trzeba grać od nowa, ale jak ja grałem
to mogą wystąpić małe problemy (no trochę większe :D). Mod Better Bodies jest angielski, a
Romantyzm polski. Gdzie zainstalować to pisze w Read Me, jak ściągniesz już mod.
Romantyzm
http://www.elderscrolls.phx.pl/pafiledb/pafiledb.php?action=file&id=895
Better Bodies v 2.2
http://www.elderscrolls.phx.pl/pafiledb/pafiledb.php?action=file&id=841

ech... zinstalowałem romantyzm a better bodies niechce sie dać ściagnąć... myslałem ze sam romantyzm starczy ale gdzietam... nawet poszedłem do suran do tego piekielnego domu rozkoszy i kliknałem na ,,pania" ktura sie pyta czy chce sie zabawidz a ja moge kliknać jedynie na <<koniec>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZYTAJ INSTRUKCJĘ!
;) Tam jest wszyskto opisane. Jak się podrywa, gdize zacząć. I konieczny jest mod Better Bodies jak byś przeczytał. A więc musisz go ściągnąć. Moze jutro C ise uda, a moze później. I korzystaj z Read Me zawsze.


walgierz
Wątek główny - ok, ale żaby żadnego zadanai nie wypełnić? No jak mogłeś ;)?. Spróbuj choć raz, nowe misje itd. itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 16:44, Wasizi napisał:

CZYTAJ INSTRUKCJĘ!
;) Tam jest wszyskto opisane. Jak się podrywa, gdize zacząć. I konieczny jest mod Better Bodies
jak byś przeczytał. A więc musisz go ściągnąć. Moze jutro C ise uda, a moze później. I korzystaj
z Read Me zawsze.


walgierz
Wątek główny - ok, ale żaby żadnego zadanai nie wypełnić? No jak mogłeś ;)?. Spróbuj choć raz,
nowe misje itd. itp.

no własnie muwie że NIEDA SIE sciągnąć tego modu... jak niewierzysz to sam sprubuj... a tak wogle mam pytanie.... jeszcze jedno... czy opłaca sie kubować sobie niewolnika lub niewolnice? aha... jak chce sciagnąć better bodies to pojawia mi sie rużowa [ tak! RURZOWA} strona na kturaj pisze wielkimi literami 404 not found... straszne.... a read me czytałem... tylko w tym miescie gdzie ma byc ten gosciu to gościa poprostu niema... a! tak dla zrozumienia bo troche kszywo muwie.. w seyda neen [czy jakos tak] niema gościa co dzieki niemu ma sie ten mod uruhomić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest on w Domu Cechowym Ariela na pierwsyzm piętrze. Ale za pewne go nie ma bo nei amsz moda BB. Spróbuj jutro, po jutrze itd. A niewolnika nie zbyt, bo jedyne co możesz zrobić to go uwolnić ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 21:01, Azrathel napisał:

/.../
Bomby i życzenia rychłej śmierci od fanów gothicka przyjmuję w czwartek i piątek do 14.00 :)

Uprzejmie informuję, że na moją wizytę nie licz. Wprawdzie jestem wielkim fanem Gothic''ów ale Morrowinda przeszedłem całkowicie (to znaczy, że nie pozastała żadna jaskinia, podwodny obiekt w której bym nie był), byłem szefem wszystkich Gildii z wyjątkiem Zabójców, jednocześnie szefem dwóch rodów a poziom miałem około 330- 360 (nie pamiętam dokładnie). Do chwili, w której wyjdzie i trafi w moje ręce Gothic 3 będę pocieszał się Oblivionem, który wprawdzie ma lepszą od Morrowinda grafikę, ale klimat i grywalność gorsze (co nie znaczy, że Oblivion jest zły)...
Żeby postawić kropkę nad i - Morrowinda będę trzymał jeszcze długo i jeszcze nie raz w niego zagram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

celnie. i gratuluję samozaparcia - ja nie byłbym w stanie męczyć tak długo jednej gry. w obliviona grałem 70 godzin, przeszedłem go chyba w 90% i miałem dość tej gry.
jeszcze raz gratuluję i podziwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 18:44, Azrathel napisał:

/.../. w obliviona
grałem 70 godzin, przeszedłem go chyba w 90% i miałem dość tej gry. /.../

Niepotrzebnie dopisałeś zero do 9. Przez 70 godzin mogłeś przejść 9% Obliviona. Albo Morrowinda. Co prawda rekordzista skończył główny wątek Morrowinda w 7,5 minuty ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

racja, przepraszam - może napisałem to trochę za szybko. ale prawdą jest, że opisywanie, że przeszło sie Obliviona ''w procentach'' to nieporozumienie - bo skąd wiadomo ile tam jest questów? może chłopaki z bethesdy powinni dodać jakiś ''percentage completed'' przy sejwach?

... ale w 7,5 minuty???
jest gdzieś tego filmik? chętnie obejrzę ten hardkorowy RUN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować