Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2007 o 19:39, DJ Danielus napisał:

Dziwne...
Pisze, że nie może odtworzyć tego pliku.
Może spróbujmy czegoś radykalnego - zainstaluj może nowe kodeki.

skond moge wzionsc te kodeki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 20:35, DJ Danielus napisał:

Z jakiegoś niezbędnika (gazeta komputerowa). Są to np.
KLite Codec Pack
Vista Codec pack
i inne.
Tu masz do wybory do koloru:
http://www.programs.pl/podkategoria,Multimedia,Kodeki_audio_i_video,1,1.html


Dzjenki,sciongnoem k-lte kodek pak i dzjala:):):):):).sprubuje zainstalowac tez obka bo wczesnjej zamzala se klawjatura i myszka to mozeraz zadzjala.Najwaznjejsze zemoek dzjala.....a i eszcze jeno dal bys link na fajne mody morka np.na dzjeciaki,na konja,na wspulzycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 11:28, lisio19941 napisał:

> Z jakiegoś niezbędnika (gazeta komputerowa). Są to np.
> KLite Codec Pack
> Vista Codec pack
> i inne.
> Tu masz do wybory do koloru:
> http://www.programs.pl/podkategoria,Multimedia,Kodeki_audio_i_video,1,1.html

Dzjenki,sciongnoem k-lte kodek pak i dzjala:):):):):).sprubuje zainstalowac tez obka bo wczesnjej
zamzala se klawjatura i myszka to mozeraz zadzjala.Najwaznjejsze zemoek dzjala.....a i eszcze
jeno dal bys link na fajne mody morka np.na dzjeciaki,na konja,na wspulzycie.

Takide jak so w cd-action bo zgubilem plytke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam tak słaby sprzęt, że jeżeli daję na Quality to mało daje - kilka spraw (nie wiadomych dla mnie poprawia), ale jak patrzyć na AA to tylko (żal się przyznawać) 2 razy.
Kiepsko...
Musiałbym poczekać na nowy sprzęt i tu pojawia się moje pytanie - czy (tak stara [ale jara!] gra jak) Morrowind będzie działał pod Vistą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh myślałem że każdy wie o tym programiku xD A co do pytania z Vistą to naprawdę nie jestem pewien ;/ W końcu Vista jest tworzona dla nowych gier....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale te z DX9 są emulowane (gdyby gra była wydana, np. z rok temu lub trochę wcześniej to byłbym pewien, że pójdzie, ale tak to nie do końca...).
Właśnie się zastanawiam, bo to dość stara gra (niestety) jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 12:30, Ranthar napisał:

Co to wspomnianego programu ulepszającego grafikę: tutaj jest swego rodzaju "trailer". Imponujący
jest pod koniec widok na całe Vvardenfell (gosciu chyba się wylewitował na kilometr albo więcej).


http://www.youtube.com/watch?v=t-cAI-iIFrY


JA PI*****E... nie wiem co bym zrobił, żeby mieć taki mocny komp do tego... niesamowite widoki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.09.2007 o 13:19, RaiL Driver napisał:

JA PI*****E... nie wiem co bym zrobił, żeby mieć taki mocny komp do tego... niesamowite widoki!!



mi jakos tak chodzi to chyba mam fuksa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 13:39, DJ Danielus napisał:

Niech zrobią by DX10 obsługiwało! :D
Jak sądzisz na moim X1300PRO (póki co w innym kompie siedzi) gra pójdzie?


nie wiem ja niestety nie jestem od strony technicznej :)ja mogę w questach pomagać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem się ostatnio w ten infinite distance. To jest częścią programu Morrowind Graphics Extender. Trochę zajmuje skonfigurowanie tego, bo gra musi umieścić w terenie wszystkie tekstury, których wcześniej tam nie było, dodać distant buildings itd. Wszystko w jakości wybranej przez użytkownika. Rzekomo nie zwalnia to gry, bo Morrowind korzysta tylko z możliwości procesora (tak przynajmniej pisze w readme) a wszystkie te dodatkowe tekstury idą do pamięci karty graficznej, ale ja zauważyłem spory spadek fps do poziomu poniżej mojej tolerancji (mam gf8600gts). W dodatku te wszystkie tekstury widoczne z daleka strasznie się na siebie nakładają i nie wygląda to tak dobrze jak w filmie. Zrezygnowałem więc w końcu z infinite distance i korzystam z innych rozszerzeń udostępnianych przez MGE (shadery, filtrowanie itd.), co po dodaniu jakiegoś porządnego visual packa odmładza grę o kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. TES na komórki
Nie znalazłem tematu ogólego o TES, więc pytam się tutaj: czy ktoś spotkał się już "na żywo" z The Elder Scrolls Travels: Stormhold, Dawnstar, Shadowkey albo najnowszym Oblivion Mobile? W necie jest okropnie mało informacji na ich temat (jak zwykle o grach na komórkę)... Może ktoś wie, czy można te gry nabyć u jakiegoś operatora w Polsce? Każda informacja mile widziana;)

2. Morrowind Online
Wracając do Morrowinda... powstał jakiś czas temu mod dodający do Morrowinda multiplayer. Projekt jest już od dawna martwy, ale jakimś cudem udało mi się jeszcze znaleźć odpowiednie pliki w archiwum stron www...
Czy ktoś ma już jakieś doświadczenia z tym dodatkiem? Spróbuję w najbliższym czasie namówić kogoś na przechadzkę po Vvardefell, a może mały pojedynek;) ale na razie nie mam na to czasu...
Podaję link:
http://web.archive.org/web/20060519072357/http://archives.ravensky.org/2006/01/16/regarding_morrowind_online/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować