Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 06.04.2008 o 13:01, SlimPole napisał:

http://elderscrolls.phx.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=441&Itemid= 454
Znajdź zadanie Nerrevaryjczyk Zainab i rób wszystko po kolei.
EDIT: Ech, to forum ma swoje dziwactwa. Musisz skopiować link i usunąć spację przed 454
:/

Deejay
Za zabezpieczenia nie odpowiada czasem zręcz


Ok dzięki SlimPole!
Już doszedłem. Musiałem się wrócic do wieszczki Zainab... grrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 17:35, resident18 napisał:

Hej.

Jak oceniacie MORROWINDA? Chce dużą wypowiedz. Pozdro.


zajrzyj do tematu "Morrowind kontra Gothic" czy jakos tak, tam masz mnostwo argumentow za i przeciw tej grze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 17:50, resident18 napisał:

W sumie to chciałbym tutaj przeczytać :) czekam na odp. czy MORROWID jest fajny.

Jeżeli masz to sam zagraj. Jak nie to kup, drogi nie jest. A moim zdaniem super gierka w którą można grać miesiącami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 17:50, resident18 napisał:

W sumie to chciałbym tutaj przeczytać :) czekam na odp. czy MORROWID jest fajny.


Cóż napisałem swego czasu na GS-ie dość pokaźny wpis o tym czym jest dla mnie ta gra. Jak chcesz to przeczytaj bo kopiować tu nie będę. Jedno krótkie zdanie - Jest to dla mnie gra wszechczasów ;)

http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=172927&n=28&k=10#km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 15:29, MunroX napisał:

Zna ktoś może jakąś stronę z poradnikiem do TES III ,,Jak przerabiać tekstury" Byłbym
wdzięczny.


Przy uzyciu GIBBO''S SKINNER, jesli dobrze pamietam to nieradzi sobie z plikami DDS(takie sa w Trojcy), ale zwykle tekstury sa zapisane jako *.tga.
http://www.elderscrolls.phx.pl/cs/cstekstury.html

Byl jeszcze inny program, ale niepamietam jak sie nazywal.
Oczywiscie trzeba miec jakis dobry program graficzny(czyli taki obslugujacy format tga)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 18:54, Sarinew napisał:

> Zna ktoś może jakąś stronę z poradnikiem do TES III ,,Jak przerabiać tekstury" Byłbym

> wdzięczny.

Przy uzyciu GIBBO''S SKINNER, jesli dobrze pamietam to nieradzi sobie z plikami DDS(takie
sa w Trojcy), ale zwykle tekstury sa zapisane jako *.tga.
http://www.elderscrolls.phx.pl/cs/cstekstury.html

Byl jeszcze inny program, ale niepamietam jak sie nazywal.
Oczywiscie trzeba miec jakis dobry program graficzny(czyli taki obslugujacy format tga)



Dzięki,bardzo mi pomogłeś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 17:57, resident18 napisał:

:) Nio na taką odpowiedź czekałem. Ok dzięki ale czekam na więcej zdań od innych graczy.


Moim zdaniem Morrowind jest grą bardzo dobrą. Ładną(jak na swoje czasy, to nawet bardzo, teraz już mniej ;)) i ciekawą. Jeśli lubisz wolność w "działaniu" w grach, to ci się udało, bo w Morrowindzie możesz w ogóle zapomnieć, że masz coś do zrobienia. Po prostu możesz się bogacić/grindować level/zbierać sprzęt wart kilku wiosek :D. Bo lochów/podziemi tutaj też uświadczysz. Co do profesji- też jest różnorodnie. A łączyć możesz, więc wojownik-mag z umiejętnościami złodzieja jest możliwy... Krótko: dobra gra ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy dusza Złotego Bóstwa ( Lunatyka) jest najlepsza ( najmocniejsza ) do późniejszego wykorzystania w zaklinaniu przedmiotów?Czy są jakieś mocniejsze? Jak można wykorzystać Gwiazdę Azury - czy to również jest klejnot duszy a jeśli tak to czy da się w nią schwytać jakąś duszę?Pozdro i narka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2008 o 07:01, MarcinekSz napisał:

Czy dusza Złotego Bóstwa ( Lunatyka) jest najlepsza ( najmocniejsza ) do późniejszego
wykorzystania w zaklinaniu przedmiotów?Czy są jakieś mocniejsze? Jak można wykorzystać
Gwiazdę Azury - czy to również jest klejnot duszy a jeśli tak to czy da się w nią schwytać
jakąś duszę?Pozdro i narka.


1. Tak. Mocniejsze są tylko dusze Viveka i Almaxeii.
2. GA to szczególny klejnot duszy - pozwala na wielokrotne łapanie duszy, po zaklęciu przedmiotu dusza znika i można dalej wykorzystywać Gwiazdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany Drueghowym pancerzem (średni, KP 72). Mam na razie trzy elementy tego uzbrojenia: hełm i tarczę kupiłem u Meldora, płatnerza z Balmory, a kirys zdobyłem zabijając pewnego łucznika z kwatery strażników w dzielnicy willowej Al''dhrun. Poszukuję pozostałych elementów: nagolenników, butów, naramienników itp. Może mi ktoś pomóc w poszukiwaniach?

Druga sprawa: jak, lub u kogo mogę się nauczyć płatnerstwa? I jak mając tą umiejętność można naprawiać oręż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sprite39

W Gildii Wojowników , w Balmorze , jest ork , u którego można uczyć się płatnerstwa do , chyba , 50 poziomu.Jest jeszcze nauczyciel pociągający tą umiejętność do 75 levelu(Fort w Ebonheart?) i to chyba wszystko.O ile wiem , mistrzowskiego poziomu w Morku nie można się nauczyć , a praktyką raczej też nie podniesie się tej umiejętności aż tak wysoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety dreughowe naramienniki, nagolenniki, rękawice i buty nie istnieją :( Oczywiście lenistwo twórców można naprawić odpowiednimi pluginami, niemniej jednak w oryginalnym Morrowindzie takowe części zbroi nie występują.
Oręż naprawiasz klikając na młotku w oknie ekwipunku, następni na swojej postaci i viola. Można kuć aż do zużycia młotka. O nauczycieli najłatwiej chyba w Gildii Wojowników, ale płatnerstwo to jeden z lepszych sposobów na nabijanie leveli, więc (o ile masz tę umiejętność jako główną, ewentualnie dodatkową) lepiej uczyć się samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sprite39

Muszę umieścić jeszcze jeden post , bo modyfikacja nie działa.

Naprawa , o ile pamiętam , polega na kliknięciu na młotek czy inne szczypce i pojawia się wtedy lista przedmiotów do naprawy.I klikamy po ikonkach.Na niskim poziomie można zmarnować sporo narzędzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować