Zaloguj się, aby obserwować  
werewolf221

Wilkołaki - Mistrz Baldursa 2005 zaprasza

45 postów w tym temacie

JP II mial swoja premiere grubo przed premiera w Polsce...

I przestac pisac skrotami, bo ledwo rozumiem, co piszesz i zapewne nie tylko ja.

Nie pisz czegos, czego nie mozesz poprzec dowodami, bo ktos cie nabil w butelke, a teraz ty podajesz nam falszywe informacje. Pozatym o ile wiem Sierra ma sie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 16:02, Flagun napisał:

> > Btw. Atari ma prawa do gier opartych na systemie D&D, czyli do BG tez, a pozatym
moze
> on dac
> > komus ta gre do zrobienia, ale na swoich zasadach, a i jak mowilem, watpie by robil
to
> Blizzard,
> > czy Interplay...
> i jeszcze Black Isle .... Nie .. nie splajtowało , ale zostało pod wykupione w Conerens
Game
> Studio w Usa i to cztery lata temu ... człowieku przecierz już BW II było finansowane
brzez
> Bio-w ( choć tworzone przez informatyków Black-Isle ) spoko spoko !!!
>
> A za trzy lata czyli w 2009 na przełomie lipca Bio-W uniezalerzni się , a blizzard ...
bóg
> wie co z nim będzie
> W każdym razie Black isle nia daje za wygraną ( 40 osobowa grupa jest w drużynie twórców
czyli
> spoko ... gra na pewno będzie taka jak reszta - oryginalna )


Daj spokój, nie masz zadnych dowodow, poza tym niezly z ciebie analityk finansowy, i oczywiscie
mistrz ortografii ;)


Słownika nie potrzebuję ... Dowody :

a) 1997 - jeśli naprawdę znasz się na firmach to wiesz , że w tym roku Bio-W oddzielił się od Free Nations i razem z Bizzardem stworzył Moger War - do dziś umowa nie wygasła i sojusz firm tworzy teraz Nurse Hospitall
b) Black Isle może i wyprodukował BG I i BGII aale i 1 i 2 była finansowana przez zupełnie inne firmy nie produkujące gier
c) www.game-studio-nev.com/severalmoons
d) i ostatni czy wam się to podoba czy nie i czy mi odbiło czy nie Blizzard stworzył Diablo II urzywając informatyków z Sierry tak samo jak Bio-W z Blizzarda i tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 16:05, Night Elf napisał:

JP II mial swoja premiere grubo przed premiera w Polsce...

I przestac pisac skrotami, bo ledwo rozumiem, co piszesz i zapewne nie tylko ja.

Nie pisz czegos, czego nie mozesz poprzec dowodami, bo ktos cie nabil w butelke, a teraz ty
podajesz nam falszywe informacje. Pozatym o ile wiem Sierra ma sie dobrze...

Chodzi o p[olski ... POLSKĄ KOPIE SCENARIUSZA FILMU GŁĄBIE !!!
SPRZEDANEGO NAM 72 dni temu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

werewolf, informatycy, a w szczególności programiści gier to tak hermetyczne grono że w wędrują z firmy do firmy bo mają prace podczas robienia gry, rzadko kiedy ktos ich zatrudnia na etat. To normalka że pare hiciorów zrobili ci sami ludzei... I pisz żesz jakoś bardziej zrozumiale , bo nie wiem o co ci chodzi,
P.S
Ja w 5 klasie robiłem mniej błędów gramatycznych i ortograficznych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 16:09, Night Elf napisał:

1) Nie uzywaj skrotow nie Bio-W, tylko BioWare...
2) http://pl.wikipedia.org/wiki/Black_Isle firma nie dziala, a wiekszosc pracownikow pracuje
w Obsidianie, ktory tworzy NWN2
3) Twoj link nie dziala...

BioWare ... hmm .... jak mniemam link wpisujesz bezpośrednio .... może nie wchodzić i punkt dla ciebie ...
Widzę , zę wszyscy mnie uwarzają ... za ... wiecie za kogo ... ale
piszę ostatni raz !!!
Wasze informacje są duże i grubo ponad moje oczekiwania ....
Nie uwarzam , zę przegrałem choć daję wam zwycięstwo !!!
Bio-W , sorry BioWare kursuje na ponad trzydziestu sześciu tysiącach inforamtyków ... z różnych niezależnych firm ... BG III powstaje w studiu i pracowniach Bio-W i Obsidianie razem z Neverwinter 2 macie racje ,ale próbuje juz od pół godziny uświadomić was , że niezależnie co wypowiecie... co ja powiem ... nikt nie wyskoczy i nie powie CHOLERNY GUPKU BLACK ISLE I W OGÓLE >>> BG III NIE MOŻE ROBIĆ DWU GRUPOWA DRUŻYNA FIRM !!!
Pożyjemy i zobaczymy - temat uwarzam za zamknięty ....
Jeśli w październiku nie zobaczycie zapowiedzi o wielce oświeceni słuchacze o BG III i NWN2 mniej więcej w tym samym czasie wyjdę na środek Warszawy i krzyknę JEstem BIo-W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, zapewne teraz znikniesz z forum... Takie ściemy jakie tutaj zaprezentowałeś to ja daje kumplom w szkole, zazwyczaj wierzą ale na forach bardzo często są inteligentni i oczytani ludzie, więc w przyszłości nie korzystaj z anonimowości jaką daje forum i nie rób sobie jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz, że BioWare splajtował i wykupił go Blizzard.

Człowieku, nawet nie chce mi się ciebie przekonywac, wiedz tylko że gadasz NIESAMOWITE bzdury,a tego BG 3 sam chyba piszesz.

Ewentualnie - moze ktos naprawdę BG3 robi... Ale Blizz na pewno nie. Polityka firmy juz to wyklucza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 16:28, Night Elf napisał:

Poco, takiego, jakby to powiedzial Rolf z Ed, Edd i Eddyego "wioskowego przyglupa" dawno nie
widzialem :D

hahaha, dobre,:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 16:29, Marcin-91 napisał:

> Poco, takiego, jakby to powiedzial Rolf z Ed, Edd i Eddyego "wioskowego przyglupa" dawno
nie
> widzialem :D
hahaha, dobre,:D

Wejdę do rozmowy i ją zamkne ...

Kolo jestes szurnięty i odwala ci szajba ... kłudeczka murowanaaaaaaaaaaaaaa\

Night Elf i Marcin-91 w pełni popieram i ujmę to tak = nie marnujmy na niego klawiatury !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 16:37, Sillgarius napisał:

Kolo jestes szurnięty i odwala ci szajba ... kłudeczka murowanaaaaaaaaaaaaaa\


Nie jesteście moderatorami żeby o tym decydować :/
Poza tym nie nazywaj go szurniętym i ze odbija mu szajba, okazał nam swoją teorię, niestety nie potwierdzoną linkami (ten link który dawałeś werewolf wcześniej nie działa) a to nie oznacza, że jest ona nieprawdziwa, najłatwiej jest zawsze krzyknąć, że jeśli nie ma dowodów na istnienie teorii to jest ona stowarzona przez cymbała, ale może też wy podajcie jakieś poważne argumenty, że ta teoria nie ma prawa istnieć? Bo taka rozmowa jest jałowa, on coś mówi, a wy krzyczycie, że to stek bzdur. Mimo wszystko mam nadzieje, że mówi całkowitą prawde, BG3 to moje marzenie, przy tej grze siedziałem dniami i nocami, a BG1 był moja przepustką do świata RPG-ów.

PS. Marcin-91 ty nasz mistrzu ortografii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, przyznam szczerze, że lubie sobie czytać takie tematy :)

Człowieczek pewnie nie ma przyjaciół w życiu prywatnym i chciał zaistnieć na forum jako guru. Ileż to już osób na tym forum powoływało się na to, że znają osoby na wysokich stanowiskach w różnych firmach a na koniec jak zawsze nic z tego nie wychodzi.

Może pan wilkołak jako developer wrzuci nam jakiegoś screena, logo, albo cokolwiek, co uwiarygodniłoby jego słowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczny temat. Wyobraźni użytkownikowi werewolf221 wielu z nas może jedynie pozazdrościć. Fantastyczna lektura i kupa śmiechu. Jeden z lepszych tematów... ever! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2006 o 17:23, Mistic napisał:


PS. Marcin-91 ty nasz mistrzu ortografii....

mam w domu taki ładny kwit na dysortografie i dysgrafie, ciagle pracuje nad sobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować