Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Farmville rusza na podbój świata

21 postów w tym temacie

Michał Ostasz

32 miliony ludzi CODZIENNIE zajmuje się własną wirtualną farmą, a ponad 80 milionów to łączna liczba użytkowników internetowej gry FarmVille. Jej autorzy zapowiadają, że już wkrótce zagramy w nią nie tylko za pośrednictwem serwisu Facebook.

Przeczytaj cały tekst "Farmville rusza na podbój świata" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wszystkim tym, którzy przespali kilka ostatnich lat (...)
> Gra zadebiutowała w czerwcu zeszłego roku

Nie wiedziałem, ze od czerwca minęło już kilka lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>,a ponad 80 milionów łączna liczba użytkowników internetowej gry FarmVille.<<<

Czy tutaj coś jest nie tak, czy to ja jestem dziwny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Harvest Moon to jedyna gra farmerska jaka mi sie spodobala :)
FarmVille dla mnie to jedynie klikanie zdobywanie kasy, klikanie zdobywanie kasy, i nic po za tym. Dla mnie brakuje jej tego czegos i dlatego nie zwariowalem na jej punkcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm.
gralam jakiś czas, znudzila mi się, porzucilam swoją farmę i pozwolilam jej zarosnąć ;)

zjadacz czasu... podobać może się przez krótki czas { przynajmniej w moim odczuciu }

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam kiedyś grałem. No i muszę przyznać, że widziałem wtedy taką liczbę aktywnych graczy, ze przekraczało to moje pojęcie. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skończyłem z 26poziomem albo 24 i nie gram dalej, głupota. natomiast mafia to co innego 1200lvl informuje, ten człowiek jest zły przepuszcza czas między palcami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"32 miliony ludzi CODZIENNIE" - UBER FACEPALM.

Btw. takie "gierki" to istna plaga. Na szczęście na Facebooku można zablokować info o tych piardach, bo inaczej dostawałbym dziennie 100 wiadomości w stylu "twój kumpel zasadził kwiatka". Szału można dostać..

To wszystko jest co najmniej przerażające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byś się zdziwił, ile kobiet rąbie w strzelanki (a ile mi już po necie zadek skopało xD). Co do Farmville - jest banalny w obsłudze i przyciąga młodszych użytkowników wg mnie. Ja ignoruję wszelkie zaproszenia związane z grami na Facebooku - nie pociąga mnie to nawet ociupinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te 32 miliony osób po prostu mają parę minut wolnego w pracy lub w domu. A na pielęgnowanie farmy wystarczy tych parę minut w tygodniu wręcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować