Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plotka: Mass Effect 3, Bad Company 3, Call of Duty MMO na E3?

36 postów w tym temacie

Adam Bednarek

W Sieci znalazł się fragment listy gier, które podobno mają zostać zapowiedziane/pokazane na E3. Spis jest nieoficjalny, więc możliwe, że to tylko zwykła plotka, ale tytuły, jakie znajdziemy na liście, są naprawdę interesujące. Co być może zobaczymy na czerwcowym E3?

Przeczytaj cały tekst "Plotka: Mass Effect 3, Bad Company 3, Call of Duty MMO na E3? " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie liczył na wszystko (prawie) co ma "3" . Np BF:BC3, ME3 (od sony...), Killzone (wielkie MOŻE), Fm4 (może zapowiedzą na 2012 rok...). Poczekamy, zobaczymy :)

EDIT:
Może z Battlefield : Bad Company 3 chodzi o BF 3? W końcu ma się ukazać w tym roku, chyba w czerwcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BFBC3 i ME3 wcale by mnie nie zdziwiło.
Ah... znów całe nocki przed monitorem :D Chociaż kiedyś trzeba się wybrać do LA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno to tylko plotka mówiłem już o tym na forum :).

Gdyby Microsoft miał tylko tyle do pokazania to ścisnąłby to wszystko w Natala, więc już jest nieścisłość. Jedziemy dalej, Forza Motorsport 4, na pewno nie będzie zapowiedziana na tym E3, co najwyżej filmik, że jest tam w produkcji i tyle, następnie, jestem pewien, że na E3 będzie pokazane Fable lll, Halo Reach i Crackdown 2 (bo miesiąc po jest premiera, więc idealna okazja do reklamy). Tych całych skrótów, to nawet nie tłumaczę.

Mass Effect 3 na prezentacji to niesamowita głupota. Ciekawe, po co miałoby Sony ogłaszać tą grę na PS3, jeśli nie było 2 części. Farenheit 2? Ktoś z konia spadł? Killzone 3, może może, ale jednak myślę, że tak jak w przypadku Forza Motorsport 4, tylko filmik, że tam kiedyś będzie (pewnie tak 2011/12),

EA, głupota głupot z BF BC 3, oczywiście zakończenie wszystko tłumaczy, że ma być 3, ale na pewno nie będzie ogłoszona w tym roku, co za debil to pisał(bez urazy jeśli potrafi j polski :)), przecież, tak na logikę biorąc to jak miałaby być zapowiedziana sequel gry, która premierę miała nie całe 2 miesiące temu? Dead Space 2 jest wiadomy, przecież go pokażą, więc na siłę robienie listy wiarygodnej. Na liście EA będzie akurat więcej gier, oni zawsze robią gry na Wii, do tego będą gry na Natala i PSM, tylko autor nie ma pojęcia jakie, więc skąd ma podać nazwę.

Activision
Też na siłę. GH 6 wyjdzie, jeśli Acti jest na prawdę tak tępą firmą (co zapewne jest prawdą), tak szybko zabić jakąkolwiek serię to wyczyn. CoD MMO jest prawie pewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat Battletoads nie jest takie nieprawdopodobne. Remake na XBLA, anyone? A w ogóle to taką listę może sobie napisać każdy. Wystarczy zebrać kilkanaście największych killerów z ostatnich, powiedzmy, dwóch lat i w każdym tytule zwiększyć liczbę o 1(ew. HD, remake) i gotowe. Mogę Wam podesłać na maila moją listę, też wrzucicie newsa? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Publikujecie kazdy fejk zeby tylko zapchac czyms newsy. Przeciez mozna sie domyslic ze niezaleznie na ktora platforme ME3 sie pojawi jego wydawca nie bedzie sony tylko EA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwiekszy kwiatek na tej liscie to :
Mass Effect 3 i sony ZONK na cala serie ma wylacznosci microsoft wiec babol jakich malo
Call Of Duty MMO : co to ma niby byc?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu się tak podniecacie? Wiadomo, że to fail. Niektórzy narawdę w to wierzą? No cóż... Powodzenia. Macie Mass Effect 3 na PS3 jak w banku. Tak trzymać! Dostaniemy też Fahrenheit 2! A to już inna sprawa, że news bardzo spóźniony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta lista jest tak nieprawdopodobna, że aż nie chce mi się w nią wierzyć. Po za tym jeżeli ktoś ma tak dobry aparat w telefonie, to nawet pomimo małego czasu na zrobienie zdjęcia, objąłby znacznie więcej.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować