Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

True Crime - zapowiedź

18 postów w tym temacie

Pierwsze True Crime było nawet ciekawą grą. Gorszą i to znacznie od GTA, ale miało kilka elementów którymi wyróżniało się na plus. W New Your City już nie grałem, niezbyt przychylne recenzje mnie odrzuciły. Ciekawe co im teraz wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada sie bardzo ciekawie dzięki systemowi walki, może nie jemu samemu, ale efektownie jest i to bardzo. Może być przyjemną rozgrzewką przed GTA V :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie spodziewalem się po tej grze nic ciekawego, po ogladnieciu trailera i krótkiego (szkoda) gameplayu musze stwierdzic ze gra ma potencjał. Jeśli wszystko bedzie wygladac tak jak na filmikach i napisanej przez Mastermind-a zapowiedzi to ta gra bedzie miala szanse na tytul gry roku. Widzielscie to miasto ? Nawet GTA IV mnie tak nie powalilo, oczywiscie sa male bledy naprzyklad nieplynnosc animacj*i ale zanim ta gra wyjdzie powinno wszystko byc naprawione.

*Skoki przez stoły, i w walce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nieźle, pamiętam, że true crime LA był jedną z moich ulubionych gier. Czekałem niecierpliwie na 2 i w końcu wyszła, tak się ucieszyłem, że od razu pojechałem do media marktu i kupiłem ją za 90zł mimo iż wiedziałem, że mi nie pójdzie ale za bardzo mi zależało i miałem nadzieję, że jednak się uruchomi. Niestety tak się nie stało is pecjalnie dla tej gry kupiłem nową kartę graficzną^^ Gra okazała się wielką klapą ale mimo to polubiłem serię i oczekiwałem kolejnej części, często wpisywałem w google truce crime 3 i nic nie wyskakiwało, zapomniałem zupełnie o tym a tu po takiej przerwie taka nowina ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ciekawie, mam nadzieję, że będzie to coś w stylu "Ryu ga Gotoku", tzn. "Yakuzy" tylko w chińskich realiach i z większą dozą swobody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Spodziewajcie się jaskrawych neonów, mnóstwa akcji i ciosów karate.Spodziewajcie się jaskrawych neonów, mnóstwa akcji i ciosów karate."

Eee...Stranglehold?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2010 o 21:46, Scorpio100 napisał:

"Spodziewajcie się jaskrawych neonów, mnóstwa akcji i ciosów karate.Spodziewajcie się
jaskrawych neonów, mnóstwa akcji i ciosów karate."

Eee...Stranglehold?



A gdzie w Stranglehold masz jakikolwiek element walki wręcz ? =.=

Generalnie największą zaletą True Crimea było zaimplementowanie systemu walki wręcz i całego szeregu rzutów + dźwigni, niekiedy bardziej się opłacało podejsc do wroga i go obezwładnić niż wdawać się w wymiany ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezły Chinol ale gameplay taki se. Z tego co widzę, za mało nowego w nowości bo tacy mordobije mi się trochę przejedli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda nieźle, ale wątpię, żeby zatrzymalo graczy na więcej niż jedno posiedzenie. Wszystkie akcje na filmiku są bardzo wiele razy powtarzane, nie wróżę tej grze cukcesu. Ot, taki średniaczek, takie 6+/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować