Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kup 5 gier Indie za tyle, ile chcesz i jeszcze pomóż dzieciom - The Humble Indie Bundle

15 postów w tym temacie

Grzegorz Bonter

Jeżeli nie macie ostatnio w co grać, to być może zainteresuje was akcja "The Humble Indie Bundle". W jej ramach można nabyć 5 gier Indie za tyle, ile się chce. Do tego wspiera się organizacje charytatywne.

Przeczytaj cały tekst "Kup 5 gier Indie za tyle, ile chcesz i jeszcze pomóż dzieciom - The Humble Indie Bundle" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa akcja, za World Of Goo zapłaciłem 5 zielonych...może i tu coś koło 10 spadnie, w sumie PayPal mam;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszą z tych gier jakiej przyglądam się od samego początku jest Aquaria - choć od ponad roku producent próbuje wydać ją w wersji pudełkowej a taką z chęcią bym kupił. Gry warte jak dla mnie 35$ - swoją drogą bardzo fajna akcja. Choć uważam, że dawanie kasy niczego tak naprawdę nie zmienia - natoimiast stwarzanie miejsc pracy, czy inwestycja w coś co potem owocuje jest właściwa. Kasa to tylko środek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2010 o 22:31, xippon napisał:

Najlepszą z tych gier jakiej przyglądam się od samego początku jest Aquaria - choć od
ponad roku producent próbuje wydać ją w wersji pudełkowej a taką z chęcią bym kupił.
Gry warte jak dla mnie 35$ - swoją drogą bardzo fajna akcja. Choć uważam, że dawanie
kasy niczego tak naprawdę nie zmienia - natoimiast stwarzanie miejsc pracy, czy inwestycja
w coś co potem owocuje jest właściwa. Kasa to tylko środek.


No ta, stwórzmy miejsca pracy dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 00:56, Vampire88 napisał:

No ta, stwórzmy miejsca pracy dla dzieci.


Mam nadzieje, że żartowałeś. Dzieci - edukacja, inwestycja w opiekę zdrowotną > zapewnienie meijsc pracy na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to trzecia kopia World Of Goo zakupiona( najpierw na Steamie, potem z CD-Action, a teraz stąd) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 09:49, Vatiel napisał:

Podobają mi się te akcje! Oczywiście już zakupione.
Jeżeli ktoś jest zainteresowany to do dwóch gier powstały mody:
Aquaria: http://www.moddb.com/games/aquaria/mods
Lugaru: http://www.moddb.com/games/lugaru-the-rabbits-foot/mods


O, dzięki! Mod do Aquarii się przyda.

Swoją drogą to tylko Aquaria mnie z tego zestawu interesuje (WoG już mam), ale okazja jest przednia - normalnie gra kosztuje 20 dolarów na stronie twórców, a na Steamie 20 eurosów;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mam taką sprawę byłby ktos hojny kupić mi te gry nie mam karty a bardzo mi zależy a wystarczy tylko 0.01$ Z góry dziękuje jak ktos może info w temacie jakis namiar albo pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować