Zaloguj się, aby obserwować  
Filip29

Assassins Creed: Brotherhood

2032 postów w tym temacie

Dnia 17.03.2011 o 13:38, Bambadil napisał:

Mam taki mały problem. Kupiłem Codex Edition na PC i w nim znajduje się kod na 2 misje
solo, 2 nowe postaci w trybie MP i zbroja dla Ezia, tylko że po wpisaniu kodu wyskakuje
mi okienko "Błąd: kod został zużyty" no i rzeczywiście nie mam postaci w trybie MP i
nie wiem co z tym zrobić czy napisać mail do sklepu, w którym kupiłem grę czy do Ubi
?

Uplay- odblokuj darmowe DLC z da vincim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że tam tego nie ma...tylko Da Vinci, wallaper, Florentine Noble Attiere, Armor of Altair, Altair''s Robes, Gun Capacity Upgrade i skin Hellequin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeju dalej nie wiem co z tym DLC oraz dodatkowymi postaciami/mapami z Codex :/ Dobrze, wchodzę na Uplay (ten z menu głównego gry) i nic takiego nie widzę... Mógłby mnie ktoś pokierować dokładnie? Chciałbym zabrać się za kampanię, ale nie chcę też spotkać "zniszczonych" wspomnień, które DLC odblokowuje, bo to może zepsuć rozgrywkę...
Mógłby mi to ktoś objaśnić szczegółowo jak najszybciej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 15:00, Bambadil napisał:

Sęk w tym, że tam tego nie ma...tylko Da Vinci, wallaper, Florentine Noble Attiere, Armor
of Altair, Altair''s Robes, Gun Capacity Upgrade i skin Hellequin.

Spróbuj przez strone uplaya.

20110317150910

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 15:09, donard napisał:

Spróbuj przez strone uplaya.

Zrobiłem tak, lecz nadal nie widzę owych bonusów z Codexu.
Btw. Dodałem cię do friendsów
V4R0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 15:23, Varo napisał:

> Spróbuj przez strone uplaya.
Zrobiłem tak, lecz nadal nie widzę owych bonusów z Codexu.
Btw. Dodałem cię do friendsów
V4R0

Zbroja nie wiem kiedy się odblokowywuje, natomiast postacie w multi nie na każdej mapie są dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba to DLC z Leonardo udało się odblokować, a reszta? Też mam wydać te punkty na postacie itp.? Więcej DLC darmowych nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 15:44, Radekl2 napisał:

Chyba to DLC z Leonardo udało się odblokować, a reszta? Też mam wydać te punkty na postacie
itp.? Więcej DLC darmowych nie ma?

Dodatki z Codexu są w DLC Da Vinci Disaperance. Więcej darmowych DLC nie ma, ale gadżety na uplay''u dostajesz za pkty zdobywane w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzałem jeszcze, ale to oznacza, że jak pobrałem (chyba) to za 0 punktów to mam postacie multi i wszystko z Codex? To powiedz mi po co dawali ten kod, jak nie jest przydatny.. Wpisać się go nie da.
Sorry, że tak pytam o wszystko, ale jak pisałem- nie czytałem newsów żadnych o AC:B...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 16:06, Radekl2 napisał:

ciah

Byłem w podobnej sytuacji i sam nie wiem po grzyba dali ten kod. Swoją drogą nawet w instrukcji jest informacja o DLC z Codexu, że to jest w uplayu itd. Poza tym ty to po prostu aktywowałeś, gdyż jest to na płytce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 16:09, donard napisał:

> ciah
Byłem w podobnej sytuacji i sam nie wiem po grzyba dali ten kod. Swoją drogą nawet w
instrukcji jest informacja o DLC z Codexu, że to jest w uplayu itd. Poza tym ty to po
prostu aktywowałeś, gdyż jest to na płytce.


W instrukcji jest informacja o project animus i da vinci a nie DLC z codexu (przynajmniej w mojej ;p) Da Vinciego sobie aktywowalem ale nie zauwazylem codexowych dodatkow (ale tez i ich jakos bardoz nie szukalem) zdaje sie ze jutro maja zostac uruchomione serwery od kodow wiec ja sobie pcozekam i tak mam w co grac teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 16:50, Tooya_Husky napisał:

ciah

Zawartość do pobrania (DLC) - to również rozumiem jako DLC z Codexu. Fakt, że nie jest wspomniane jakie konkretnie DLC oprócz Da Vinciego ale można się domyślić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Kod są po to bo tylko w Polskim Uplay''u nie trzeba ich wpisywać poza granicami normalnie musisz wpisać aby dostać bonusy z Codex Edition... była już o tym mowa 6 miesięcy temu czy ile to tam było ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 16:57, donard napisał:

> ciah
Zawartość do pobrania (DLC) - to również rozumiem jako DLC z Codexu. Fakt, że nie jest
wspomniane jakie konkretnie DLC oprócz Da Vinciego ale można się domyślić.

DLC z Codexu to DLC z Codexu, w instrukcji jest mowa o DLC dostepnego dla wszystkich czyli 2 czesci Profect Animus i Da Vincim, mozliwe ze przez te wszystkie problemy z codexem w koncu te specjalne DLCki dali dla wszystkich ale gdyby tak bylo to raczej ludzie z ubisupport odsylali by do sciagniecia DaVinciego a nie mowili ze serwery do kodow z codexu zostana uruchomione w piatek.

UP: no chyba ze tak ale tak jak pisalem ja nie zauwazylem dodatkow z codexu po odblokowaniu da vinciego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Swoją drogą nawet w instrukcji jest informacja o DLC z Codexu, że to jest w uplayu itd.

No przyznaję się bez bicia, że instrukcji nie czytałem... Widziałem, że to cienka książeczka- przepatrzyłem bez czytania strony i coś z sterowaniem było, więc odpuściłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ... w MM mają jakąś wersję gry z głową Etzio za 149 zł - co to jest za wersja i jak wygląda?
w centralnym magazynie Empików natomiast są jakieś sztuki Codex Edition ale nie wiadomo które sklepy je dostaną - tam też anulowano pre ordery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 18:43, lis_23 napisał:

Hmmm ... w MM mają jakąś wersję gry z głową Etzio za 149 zł - co to jest za wersja i
jak wygląda?

To chyba było Auditore Edition o ile się nie mylę, była to uboga edycja i główną atrakcją była głowa Ezio która wyglądała tak fajnie dzięki temu pudełku a gdy ją się wyjęło to była totalna klapa.
Łap link do unboxingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Trochę banalne pytanie, ale zaryzykuję. Jeśli chodzi o to DLC z Vincim, to wystarczy odblokować ten dodatek w UPLAY? Tak zrobiłem i mam teraz "ptaszka" obok obrazka. I to już? Nie trzeba tego ściągać? Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować