Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gears of War 3 - znamy nowe informacje!

37 postów w tym temacie

lucyfer123, Lipcu i kilku innych użytkowników, to lamusy nie z tej ziemi.
Co drugi z Was wypisuje, że ch..... gra się na padzie i trzeba grać na myszce. Dla mnie takimi słowami pokazujecie jakimi jesteście ci**ami. Konkretny gracz poradzi sobie na tym i na tym. Ja osobiście dużo bardziej wolę grać na padzie, mimo, że jak wielu zaczynałem na PC.
Poza tym nie wiem czego Wy tak się napinacie, że nie ma GoW''a 2 na PC. Każdy news o GoW''ie 3, a Wy dalej wypisujecie swoje rozpacze. Twórcy przy premierze Gears''a jedynki na X''a mówili, że nie będzie konwersji PC. Gracze komputerowi jednak ją otrzymali (sam się w nią zagrywałem bardzo długo, gdyby nie ona, nie kupiłbym x''a), ale oczekują teraz Bóg wie czego. Gry na konsole przynoszą największe zyski, tyle...
Do "fanbojów" blaszaków radzę, aby zobaczyli, że nie są pępkami świata i aby rodzice nie kupowali im ciągle nowych kart graficznych i innych podzespołów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lucyfer123, Lipcu i kilku innych użytkowników, to lamusy nie z tej ziemi.
Co drugi z Was wypisuje, że ch..... gra się na padzie i trzeba grać na myszce. Dla mnie takimi słowami pokazujecie jakimi jesteście ci**ami. Konkretny gracz poradzi sobie na tym i na tym. Ja osobiście dużo bardziej wolę grać na padzie, mimo, że jak wielu zaczynałem na PC.
Poza tym nie wiem czego Wy tak się napinacie, że nie ma GoW''a 2 na PC. Każdy news o GoW''ie 3, a Wy dalej wypisujecie swoje rozpacze. Twórcy przy premierze Gears''a jedynki na X''a mówili, że nie będzie konwersji PC. Gracze komputerowi jednak ją otrzymali (sam się w nią zagrywałem bardzo długo, gdyby nie ona, nie kupiłbym x''a), ale oczekują teraz Bóg wie czego. Gry na konsole przynoszą największe zyski, tyle...
Do "fanbojów" blaszaków radzę, aby zobaczyli, że nie są pępkami świata i aby rodzice nie kupowali im ciągle nowych kart graficznych i innych podzespołów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachowuj konsekwencję przy cenzurowaniu wulgaryzmów. Albo najlepiej w ogóle ich nie używaj, zapewniam, że są zbędne.

Ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2010 o 16:36, ParkerPC napisał:

lucyfer123, Lipcu i kilku innych użytkowników, to lamusy nie z tej ziemi.

Ktoś kulturalnie wyraża swoją opinię (bynajmniej nie mówię tu o zbanowanym), a Ty go częstujesz takimi wyrażeniami...

Ostrzeżenie.

Do wszystkich, a w szczególności do użytkowników:
Griba
Bumblejazz
Kurt47
kodi24
SarenkaB


Proszę pamiętać, że cytowanie bluzgów nie jest tu mile widziane (niewycinanie wielkich cytatów także), podobnie jak odpowiadanie na prowokacje i pisanie postów nie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2010 o 13:54, Lipcu napisał:

Jezu, jak te konsole mnie denerwują, coraz więcej wychodzi na nie dobrych gier, których
nie wydają na PC -.- Nie dość, że sama konsolka to ponad tysiąc złotych to jeszcze każda
kolejna gierka kosztuje koło dwóch stów.


To pokaż mi komputer który kupując za tysiąc złotych podłączam do tv i po prostu gram. Z pewnością że postawiłem na jakość. Dwie stówy to można wydać spokojnie, co innego że gram we wszystko co chcę i za to nie płacę tyle. Kupuję nowości ale przede wszystkim wiem że jak poczekam to kupię taniej. Dlaczego nie gram teraz w Assassin''s Creed 2?

Nie mówiąc już o tym, że padem w strzelankach

Dnia 13.05.2010 o 13:54, Lipcu napisał:

celuje się tak, że u kumpla już po 10 minutach miałem ochotę zjeść pada i chwycić za
myszkę...


Nawet cda - pctowe jakby się wydawało czasopismo w recenzji Gowa zamieściło w minusach że na padzie gra się lepiej.

Dnia 13.05.2010 o 13:54, Lipcu napisał:

Mam tylko nadzieję, że tego Natala jakoś tak podrasują, że zamiast pada będzie się machało
w powietrzu samymi rękoma, albo atrapą giwerki i będzie można realistycznie ładować headshoty,
a nawet wtedy konsolkę kupię dopiero jak wygram w totka, bo choć byłoby mnie spokojnie
stać na takiego XBOXa, to mam dużo ważniejsze wydatki niż to (a potem jeszcze drugie
tyle na same gierki) :/


Natal pada nie zastąpi, nie zawsze.
Jeżeli masz ważniejsze wydatki to nie graj w ogóle.

Dnia 13.05.2010 o 13:54, Lipcu napisał:


Wybaczcie, to był komentarz zrozpaczonego, zatwardziałego użytkownika blaszaków, który
od miesięcy wypatruje GOW2 na PC a tutaj już trójka zaraz mu przejdzie koło nosa.
Mam jeszcze nikłą nadzieję, że na E3 spełnią moje marzenia...


Nie spełnią twoich marzeń bo pcty nie są do gier. To że wolisz na nich grać to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2010 o 13:54, Lipcu napisał:

Wybaczcie, to był komentarz zrozpaczonego, zatwardziałego użytkownika blaszaków, który
od miesięcy wypatruje GOW2 na PC a tutaj już trójka zaraz mu przejdzie koło nosa.

To wyjaśnia te wszystkie głupoty, które wypisałeś.

Mam nadzieję, że błędy z dwójki nauczyły ich czegoś i dostaniemy porządne multi i co-op''a, nie to co ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2010 o 17:36, Pile napisał:

>

Nie spełnią twoich marzeń bo pcty nie są do gier. To że wolisz na nich grać to co innego.


A do czego niby? Równie dobrze konsolę nie nadają się do internetu i filmów. Od kiedy tylko PC się zadomowiły w domach ludzie na nich grają i będą grali, niezależenie od popularności konsol. A to że 80% graczy się za przeproszeniem "spuszcza" na produkcje pokroju GoW i są lamenty że gry mogą być ekskluzywne dla innych platform to jest inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2010 o 17:36, Pile napisał:

To pokaż mi komputer który kupując za tysiąc złotych podłączam do tv i po prostu gram.
Z pewnością że postawiłem na jakość. Dwie stówy to można wydać spokojnie, co innego że
gram we wszystko co chcę i za to nie płacę tyle. Kupuję nowości ale przede wszystkim
wiem że jak poczekam to kupię taniej. Dlaczego nie gram teraz w Assassin''s Creed 2?


Ty płacisz ~200 zł za nówkę a pecetowcy ~100 - w skali roku kupując jedną grę miesięcznie pecetowiec oszczędza 1200 zł. Na jednym kompie kupionym z głową można spokojnie grać przez 4-5 lat bez wymiany czegokolwiek (ja mam swój sprzęt od połowy 2007 roku i jak dotąd każda gra chodziła bez problemu na wysokich ustawieniach, oczywiście poza wyjątkiem Crysisa - z wiadomych powodów i chyba The Saboteur przez kiepską optymalizację więc trzeba było obniżyć trochę suwaki). Więc przez te kilka lat taki pecetowiec może sporo zaoszczędzić na grach w stosunku do konsolowca, a co za tym idzie bez problemu wystarcza mu później na nowy sprzęt.
Teraz podam Ci przykład kompa, który mój wykładowca sprzedał miesiąc temu kumplowi za równe 1200 zł:
C2D 2x2,93GHz (można oczywiście podkręcić)
4GB RAM
2x GF 8800GTX w SLI 2x768MB
Dysk chyba 640GB
Zasilacz 750W
Płyta główna Asusa, ale nie pamiętam modelu i obudowa chyba Chiefteca.
Zestaw miał ok. pół roku i był używany w... szkole przez tegoż wykładowce.

Więc widzisz, jak się trafi okazja to można wyrwać porządny sprzęt za połowę ceny sklepowej, a później tylko podłączyć i grać na full ustawieniach i bez ząbków (brak AA) w porównaniu do takiego XBoxa.

Dnia 13.05.2010 o 17:36, Pile napisał:

Nawet cda - pctowe jakby się wydawało czasopismo w recenzji Gowa zamieściło w minusach
że na padzie gra się lepiej.


A to w czym problem, żeby kupić pada do kompa?
Dawno już kupiłem L Rumblepada i jak chcę to gram sobie padem, a jak nie to pozostaje przy myszce.

Dnia 13.05.2010 o 17:36, Pile napisał:

Natal pada nie zastąpi, nie zawsze.


Tutaj się zgodzę, bo jak na razie Natal będzie jedynie dodatkiem do konsoli.

Dnia 13.05.2010 o 17:36, Pile napisał:

Nie spełnią twoich marzeń bo pcty nie są do gier.


Nie wiem czy się śmiać czy płakać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4-5 lat ? chyba jaja se robisz ... ja wole grać na konsoli a gry kupuje tylko te w które wiem że bede długo gral... także rób se co chcesz mi taniej i przyjemniej wychodzi grać na konsoli... ( a konsole mam od grudnia 2009- wczesniej tylko PC)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2010 o 11:16, maXan napisał:

4-5 lat ? chyba jaja se robisz ... ja wole grać na konsoli a gry kupuje tylko te w które
wiem że bede długo gral... także rób se co chcesz mi taniej i przyjemniej wychodzi grać
na konsoli... ( a konsole mam od grudnia 2009- wczesniej tylko PC)

Wbrew pozorom można te 4-5 lat wytrzymać. Ale w FullHD na takim sprzęcie nie pograsz :). Zresztą na konsoli też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliby nam zmajstrować chociaż mierny port na PC, bo przecież aż żal (bardziej zazdrość) (_!_) ściska, jak się patrzy w co konsolowcy grają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować