Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Taki mógł być Wiedźmin: Powrót Białego Wilka

39 postów w tym temacie

Już apelowałem o to, aby czytać pełną treść, a dopiero potem komentować i pomogło? Nie. Morał jest prosty: idiota pozostanie idiotą i będzie nadal robił z siebie idiotę. Aczkolwiek dobrze, że jeszcze kogoś irytują takie bezsensowne komentarze (przykro mi, ale ten komentarz - mój komentarz nie jest pozbawiony sensu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja żałuje, że Biały Wilk nie wyszedł na konsoli :( i wydaje mi sie że raczej ten filmik nie ukazuje wykonczonego produktu, który miałby trafić na półki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja żałuje że Białego Wilka nie zobacze na konsoli :( i wydaje mi sie że ten filmik nie pokazuje dokładnie tego co by było na półkach w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twarz jak twarz - jak to byla jakas wczesna wersja, to miala jedynie w miare przypominac Geralta. W koncu tekstury latwo sie zmienia.
Mnie osobiscie przerazilo przeskakiwanie ludzi - Geralt wykonuje skok z pozycj niemali wyprostowanej, a przeskakuje czlowieka. Rozumiem, ze Wiedzmini byli mutantami, ale bez przesady.
Tak samo walka - na co ci straznicy czekaja? Czyzby Geralt zapomnial o stylu grupowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2010 o 20:35, JayL napisał:

Ekhm, projekt nie został anulowany, a zawieszony. Info wielokrotnie powtarzane na wiosennej
konfie CDP...



Hmm, a czym się jedno od drugiego różni? Znasz jakiś projekt, który został zawieszony, a potem przywrócony do życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem jaki to jest etap pracy. Może panowie z Cd-Projektu trochę ściemniają i to była wersja, którą wyrzucili ostatecznie do kosza. Widać, że brakuje części animacji (żołnierz po ciosie kończącym sztywnieje - czegoś tu brakuje), a o nowej twarzy Geralta można by napisać książkę :D

Zapewne te problemy graficzne zastopowały pracę nad tym tytułem. Przedstawiciele CDP mówili, że nie są zadowoleni z jakości materiałów graficznych robionych prze francuzów (z taką twarzą głównego bohatera to się nie dziwię :D), a także tym, że tamci nie wyrobili się z terminami.

Teraz to już w sumie nieważne, bo Powrót Białego Wilka raczej się nie ukaże. Ja płakać nie będę, no jedynkę już dawno przeszedłem i teraz czekam na dwójkę. Mam tylko pewne obawy co do systemu walki w W2. Jak już kilka osób zauważyło, w tym filmiku starcia są zbyt podobne do tych z Assassin''s Creed, gdzie przeciwnicy potulnie czekają na śmierć. Oby tego pomysłu twórcy drugiej części nie podchwycili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się że jednak wyjdzie część 2 :) teraz tylko mam nadzieje, że jak wychodzą filmy typu ,, Książ Persji" to i by mogli dać dobry film pełnometrażowy wiedźmina, albo przynajmniej porządnie zrobić od nowa serial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2010 o 23:00, Budo napisał:

Hmm, a czym się jedno od drugiego różni? Znasz jakiś projekt, który został zawieszony,
a potem przywrócony do życia?

Nie kojarzę, ale co z tego? Zawsze szansa [a więc i różnica] jest, iż do gry jednak wrócą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2010 o 15:02, JayL napisał:

Nie kojarzę, ale co z tego? Zawsze szansa [a więc i różnica] jest, iż do gry jednak wrócą.


To z tego, że szansy raczej nie ma. To tylko ładna nazwa na anulowanie projektu, odłożenie na wieczne nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubisz się czepiać / jesteś pesymistą, ot co. Ja stoję przy swoim, projekt nie jest anulowany, a zawieszony, czego IMO CDP by tak nie podkreślało, gdyby nie mieli w planach powrotu do marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2010 o 17:26, JayL napisał:

Lubisz się czepiać / jesteś pesymistą, ot co.


Pesymista w tym wypadku = realista.

Dnia 14.05.2010 o 17:26, JayL napisał:

Ja stoję przy swoim, projekt nie jest anulowany,
a zawieszony, czego IMO CDP by tak nie podkreślało, gdyby nie mieli w planach powrotu
do marki.


Hehe, zbytnio jesteś ufny. Naucz się trochę krytycznego podejścia, te filmy nie wyglądają zbyt ciekawie, Wiedxmin 1 za nami, a 2 zbliża się szybko (a ma też wyjść na konsole). Nie widzę tu miejsca na Rise of the White Wolf, tym bardziej, że zawieszony został już spory kawałek czasu temu. Zresztą, chcesz się łudzić, to spoko- Twoje prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie sami sobie strzeliliscie GOLA !!

film usuniety z powodu łąmania zasad regulaminu rozszczen dotyczacych praw autorskich Cd projekt spzoo "


no wiecie co, to tak jakby wlasnym gnatem strzelic sobie w kolano :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować