Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Taki mógł być Wiedźmin: Powrót Białego Wilka

39 postów w tym temacie

Całkiem nieźle, płynna i dokładna animacja. Coś by pewnie z tego było. Tak czy inaczej nie mam zamiaru zawracać sobie tym głowy, czekam niecierpliwie na drugą cześć :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no fajnie, ale mam nadzieje że sie tam nie obijają i robią tego Wiedźmina 2.:) Już dawno o nim informacji nie było, można prosić więc o jakieś scrreny z W2?.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm, projekt nie został anulowany, a zawieszony. Info wielokrotnie powtarzane na wiosennej konfie CDP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walka lepsza niż w wersji PC mimo iż, podobnie jak w Assasins Creed, przeciwnicy są na tyle grzeczni że atakują pojedynczo :]
Jego twarz będzie mi się śnić teraz po nocach, bleh.
@up: no dobra jest zawieszony ale czy są jakieś powody aby kontynuować nad nim prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O i nawet sławna rozmowa z Talarem na filmiku się znalazła tyle , że Talar to nie Talar, a Geralt o twarzy... pff bez komentarza :D Ale animacja postaci i walka mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się pierwsza minuta materiału cholernie podoba i pewnie zazdrościłbym takiej gry konsolowcom (właściwie to przypomina mi Assassin''s Creed). A twarz Geralta okropna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że 98% użytkowników w ogóle nie czyta treści, tylko od razu klika w wielki, szary trójkąt.

"(...) został nagrany na długo przed zamrożeniem projektu (...)"

W takim razie, jak ma zachwycać? Czym ma zachwycać i po co ma zachwycać skoro jest prawie pewnym, że edycja konsolowa nie zagości na półkach. Jeżeli już jakaś ma się pojawić, to obstawiałbym samą dwójkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Geralt może konkurować w konkursie piękności z żulami spod budki z piwem. Jak oni dali radę stworzyć taką twarz?(jak widać talent do modelowania twarzy ujawnił nam się po raz drugi). Poza tym? Uderzyło mnie stanie żołnierzy i...czekanie.(tylko na co? Na żołd?) Reszta w miarę w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też rzucę cytatem dla tych co tylko filmik oglądali, albo wcale do niusa nie zaglądali.

"Przedstawia rzeczywiście fragment rozgrywki z Powrotu Białego Wilka, ale prawdopodobnie z wersji stworzonej do przetestowania konkretnego mechanizmu gry. O ile takich testowych filmów mieliśmy kilka, to filmów przedstawiających rzeczywisty gameplay nie zdążyliśmy nagrać."

Ps. Zapomniałem dodać, że ocenianie gry i wytykanie błędów wszelakich, po obejrzeniu czegoś takiego jest bardzo, a to bardzo idiotyczne... Tak jakby oceniać samochód po kole prototypu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oceniać się nie ocenia ale można się pośmiać :D ta nieszczęsna twarz, geez.
@qrex: sprawdź sobie Assasins Creeda, jest podobnie, grzecznie i w kolejeczce :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować