Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 20.03.2007 o 09:01, albinskia napisał:

hej mam pytanie: na poczontku gry na przeciwko farmy jest kupies i proponuje nam ,że da nam
taki papierek dzieęki niemu można przejśc do miasta i mówi ,że będzie chciał przysluge:trzeba
dać sarze z targu list i donieść andre.ja to zrobilem w 1 dzien a ten mówi ,że nikt mi nić
nie sprzeda jak mu nie dam 500monet.czy to tak się zawsze robi czy ja cos spie***yłem???

Ale podejrzewam, że w tej chwili jesteś już w IV czy V rozdziale? Jeśli tak, to wszystko jest tak, jak być powinno. A jeśli wciąż jesteś w I,to Canthar powinien siedzieć w więzieniu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jetem w 2 rozdziale i canthar nie siedzi w wienzieniu a reszta h*ji nie chce mi nic sprzedać.jest jakiś cposób by módz kupywać ale nie placic cantharowi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 12:04, albinskia napisał:

ja jetem w 2 rozdziale i canthar nie siedzi w wienzieniu a reszta h*ji nie chce mi nic sprzedać.jest
jakiś cposób by módz kupywać ale nie placic cantharowi??


Po prostu nie kupuj w Khorinis. Możesz kupować w Klasztorze Magów Ognia, na farmie Onara, w Górniczej Dolinie, w Jarkendarze u Magów Wody i piratów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 12:17, dambialko napisał:

Mam do was pytanko od niedawna pożyczyłem gothic 2 noc kruka od kumpla i gdzie są piraci ???


Piraci są w nowej krainie , którą wprowadza właśnie Noc Kruka.Zanim się tam dostanies trzeba trochę pograć i wykonać sporo zadań dla Magów Wody.Powiem tylko tyle , że portal do piratów jest w okolicy schodkowej piramidy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 12:27, dambialko napisał:

Aha czyli w tej piramidzie gdzie w gothic 2 jest taki troll ??

Jeżeli chodzi o to , czy w okolicach tej piramidy znajduje się troll , to pamiętam , że w podstawce był tam na pewno.W Nocy Kruka tamta okolica troszkę się zmieniła i nie pamiętam jakie potworki tam pozostały.Najlepiej zagrać i wszystko sprawdzić samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 13:49, dambialko napisał:

saturas ?

Strasznie groźny stwór. Lepiej go nie drażnić...

A tak na serio, to jest to przywódca Magów Wody. A jest zdenerwowany za to co zrobił Bezi z kopcem rudy w części pierwszej Gothic''ka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2007 o 14:26, Abi Dalzim napisał:

A tak na serio, to jest to przywódca Magów Wody. A jest zdenerwowany za to co zrobił Bezi z
kopcem rudy w części pierwszej Gothic''ka :)

No tak,ale jakby nie było to już przeszłość,a Saturas wybaczył Bezimiennemu jego zachowanie i...żyli dlugo i szczęśliwie ;P
PS.A do czego służy w G2 czarna ruda,bo kiedyś ja zjadłem i bezi się źle poczół,więc wie ktoś co daje ona na prawdę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę przeszedłem już Gothic 2: Noc Kruka. :) Bardzo fajny dodatek. Ciekawe, misje, nowe tereny, ogólnie super. Bardzo mi się podoba Zaginiona Dolina Budowniczych. Ma ten swój klimat. Obóz piratów, Magów Wody, bandytów, każde inne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 15:29, boduczek napisał:

PS.A do czego służy w G2 czarna ruda

Najlepiej będzie przekonać się samemu - zjedz rudę i skocz w przepaść, fajny efekt :)

--> dambialko - no to skoro wiedziałeś, to po co o niego pytałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dostac się do tego Bloodwyna?
Trzeba zabic tych strażników czy jest jakieś zadanie które trzeba wypełnic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 15:29, boduczek napisał:

No tak,ale jakby nie było to już przeszłość,a Saturas wybaczył Bezimiennemu jego zachowanie
i...żyli dlugo i szczęśliwie ;P
PS.A do czego służy w G2 czarna ruda,bo kiedyś ja zjadłem i bezi się źle poczół,więc wie ktoś
co daje ona na prawdę ?

Wgothicu nie ma czarnrj rudy tylko jest magiczna ruda i jaj się nie
je tylko może byc stosowana do ulepszenia pancerza albo miecza:)
Ciekawe gdzie znalazłes tą czarną rude?
A może chodzi ci o zcarną perłe:)
Tego też sie nie je bezi mógłby się udusic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować