Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Na pewno w Górniczej Dolinie, a nie w Jarkhendarze? Bo jeśli w Nowym Świecie, to innego wyjscia niż wydostanie się, np. jako krwiopijca chyba nie ma... choć nie wiem, czy chodzi ci o to miejsce, co mi. Opisz sytuację dokładniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 08:29, Kradziej napisał:

Na pewno w Górniczej Dolinie, a nie w Jarkhendarze? Bo jeśli w Nowym Świecie, to innego wyjscia
niż wydostanie się, np. jako krwiopijca chyba nie ma... choć nie wiem, czy chodzi ci o to miejsce,
co mi. Opisz sytuację dokładniej...

Masz rację napewno w Jarkendarze ale ja piszę to co on napisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 08:27, sopata napisał:

elo potrzebuje pomocy
gram w gothica 2 noc kruka i jeste w górniczej dolinie w drodze do ducha tuż przed jego świątynią
jest zerwany most po lewej przeszedłem na drugą strone znalazłem łuk i nie moge się teraz wydostać
z tego miejsca co mam zrobić

Po pierwsze: Jarkendar, nie Górnicza dolina
Po drugie: Aby się wydostać,musisz przeskoczyć przepaść.Aby to zrobić,użyj mikstury szybkości,lub czarnej rudy, która znajduje się gdzieś nieopodal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 08:34, Darkstar181 napisał:

> elo potrzebuje pomocy
> gram w gothica 2 noc kruka i jeste w górniczej dolinie w drodze do ducha tuż przed jego
świątynią
> jest zerwany most po lewej przeszedłem na drugą strone znalazłem łuk i nie moge się teraz
wydostać
> z tego miejsca co mam zrobić
Po pierwsze: Jarkendar, nie Górnicza dolina
Po drugie: Aby się wydostać,musisz przeskoczyć przepaść.Aby to zrobić,użyj mikstury szybkości,lub
czarnej rudy, która znajduje się gdzieś nieopodal.

Racja ,racja przecież łatwo rozróżnić Jarkendar od Górniczej Doliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 09:00, ruding M napisał:

przeszedłem wszystkie oprócz gothica 3

Ja przeszłem wszystkie ale gram znowu w g3 bo chce zostać maniakiem wszystkich części bo g1 i g2 znam na pamięć ale g3 chyba nie zapamiętam może kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 08:59, ruding M napisał:

ktoś z was przeszedł jaką kolwiek część gothica bez kodów, bo mnie się udało?

W 3 nie grałem, ale część pierwszą i drugą (również z dodatkiem) przeszedłem bez jakichkolwiek kodów ponieważ ich nie uznaję i psują tylko grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 08:59, ruding M napisał:

ktoś z was przeszedł jaką kolwiek część gothica bez kodów, bo mnie się udało?

O , to jesteś w elitarnej grupie składającej się z tysięcy graczy w Gothic.:-)
Nigdy nawet nie próbowałem grać z kodami.Po co pozbawiać się przyjemności samodzielnego ukończenia gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 09:41, Abi Dalzim napisał:

> ktoś z was przeszedł jaką kolwiek część gothica bez kodów, bo mnie się udało?
W 3 nie grałem, ale część pierwszą i drugą (również z dodatkiem) przeszedłem bez jakichkolwiek
kodów ponieważ ich nie uznaję i psują tylko grę.

Racja ja mam wszystkie części gothica originalne bo wrzuciłem do kolekcji gier w temacie tylko g1 gdzieś mi się zapodział a wydałem pieniądze po to żeby grać na kodach?? Ja dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 08:59, ruding M napisał:

ktoś z was przeszedł jaką kolwiek część gothica bez kodów, bo mnie się udało?


Wiele osób przeszło każdą część Gothic''a bez kodów gdyż kody psują zabawę bo co to za satysfakcja przejść grę na kodach. Ja nie uznaje kodów a szczególnie w grach serii Gothic, która moim zdaniem jest jedną z najlepszych serii ;)
Ja Gothic''a przechodziłem już po kilkanaście razy jeszcze tylko część trzecia musi być odświeżona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 10:47, sopata napisał:

jak użyć czarnej rudy

zjeść ją jak mięso ;]

nie wiecie może gdzie można w 1 rozdziale zdobyć broń dwuręczną z atakiem powyżej 50 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.04.2007 o 10:55, ŁukiPluta napisał:

nie wiecie może gdzie można w 1 rozdziale zdobyć broń dwuręczną z atakiem powyżej 50 ?


Chyba wiem, jak takową zdobyć. Możesz mieć bardzo łatwo smoczą zgubę ( w zasadzie to tylko to znam..) W drugim rozdziale możesz kupić dobry miecz (chyba tak to się zwie), który wymaga 25 siły, a ma 50 ataku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 17:18, mroczny mrok napisał:

Chyba wiem, jak takową zdobyć. Możesz mieć bardzo łatwo smoczą zgubę ( w zasadzie to tylko
to znam..)

Miałem zamiar poradzić to samo , tylko co zrobić w I rozdziale z bronią wymagającą , o ile pamiętam 160 siły?Co prawda takie cacko , to nawet w plecaku wygląda świetnie.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się szło szukac skarbu ognistego smoka znaleźliście?
A wiecie gdzie można znalexc topur wojenny?
Podobno gdzieś niedaleko lodowego smoka ale nie mogłem znaleźc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaką postacią graliscie? DO jakich gildii najczęściej dołączaliście i w jakich umiejętnościach się ćwiczyliście?
Ja zazwyczaj grałem wojem używającym broni 2h i wspierajacym się kuszą. Zazwyczaj Paladynem albo Łowcą Smoków (niezwykłe, co?), ale polubiłem też Piratów, a nawet BARDZO - świetni są, a ich obozik ma taki fajniutki klimacik, aż chce się tam przesiadywać...
Ale za jakiś czas mam zamiar przejść grę jeszcze raz, tym razem łucznikiem wspierajacym się mieczami 1h (najprawdopodobniej tymi wymagającymi zręczności, ewentualnie Szoenm Beliara...). A jak z wami, hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 08:17, Kradziej napisał:

/.../


Ja przechodzę grę bardzo często paladynem i nie dlatego, że najłatwiej się tam dostać lecz dlatego, że to moja ulubiona frakcja w grach uwielbiam paladynów ;) Najczęściej posługuję się mieczem jednoręcznym i wspomagam się kuszą. Moja postać zazwyczaj zna się na alchemii, zbieraniu trofeów oraz otwieraniu zamków bo się przydaje ;) Dużo punktów ładuję w siłę oraz zręczność w manę praktycznie nie inwestuję ;) Szkolę się w broni jednoręcznej oraz kuszach ;) Broni dwuręcznej i łuku nie szkolę jakoś nie lubię tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować