Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 07.04.2007 o 00:47, kamiln napisał:

Drugim, w pierwszym dopiero przystępujesz do jakiejś frakcji, po czym łaskawie zapraszają cię do wodnego kręgu.

A właśnie najemnikiem (ponoć) da się już w pierwszym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 08:01, Abi Dalzim napisał:

> Drugim, w pierwszym dopiero przystępujesz do jakiejś frakcji, po czym łaskawie zapraszają
cię do wodnego kręgu.
A właśnie najemnikiem (ponoć) da się już w pierwszym :)

właśnie gram najemnikiem i nie chciał ;/ ciągle trzeba dostarczyć wiadomość do hagena co znaczy II rozdział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 08:21, ŁukiPluta napisał:

> > Drugim, w pierwszym dopiero przystępujesz do jakiejś frakcji, po czym łaskawie zapraszają

> cię do wodnego kręgu.
> A właśnie najemnikiem (ponoć) da się już w pierwszym :)
>
właśnie gram najemnikiem i nie chciał ;/ ciągle trzeba dostarczyć wiadomość do hagena co znaczy
II rozdział

Ja najemnikiem grałem i dopiero jak miałem lekki panncerz Łowcy Smoków to weszłem w ten portal, co do reszty nie grałem innymi frakcjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 08:40, Gracz 23 napisał:

Ja weszłem już do portalu mając lekką zbroję strażnika ale przedtem zabijałem co tylko mogłem
więc tak źle mi nie szło

Miałeś lekką zbroję? Ja miałem już zbroje Paladyna, soorry ale pomyliło mi sie grałem Paladynem i Łowcą smoków, nie grałem tylko magiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 08:45, ShaDoW The Dark napisał:

> Ja weszłem już do portalu mając lekką zbroję strażnika ale przedtem zabijałem co tylko
mogłem
> więc tak źle mi nie szło
Miałeś lekką zbroję? Ja miałem już zbroje Paladyna, soorry ale pomyliło mi sie grałem Paladynem
i Łowcą smoków, nie grałem tylko magiem

No tak ale fabuła nie wymaga żebyś od razy szedł ale jak zdobędziesz oko innosa to wtedy trzeba znaleść zastępstwo dla vatrasa a trzeba iść i zabić kruka a to troche trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 08:49, Gracz 23 napisał:

> > Ja weszłem już do portalu mając lekką zbroję strażnika ale przedtem zabijałem co
tylko
> mogłem
> > więc tak źle mi nie szło
> Miałeś lekką zbroję? Ja miałem już zbroje Paladyna, soorry ale pomyliło mi sie grałem
Paladynem
> i Łowcą smoków, nie grałem tylko magiem
No tak ale fabuła nie wymaga żebyś od razy szedł ale jak zdobędziesz oko innosa to wtedy trzeba
znaleść zastępstwo dla vatrasa a trzeba iść i zabić kruka a to troche trwa

No masz tutaj rację, jednak zaim sie przejdzie przez portal trzeba te 4 części pierścienia zdobyć, a ja nie miałem oka innosa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.04.2007 o 08:51, ShaDoW The Dark napisał:

No masz tutaj rację, jednak zaim sie przejdzie przez portal trzeba te 4 części pierścienia
zdobyć, a ja nie miałem oka innosa :(


A co wspólnego mają części ornamentu z okiem? Poza tym, lepiej iść do Jarkendaru jak najszybciej żeby potem nie mieć problemów z poszukiwaczami. No i jeszcze w Jarkendarze można kupić Szybkiego Śledzia i potem łatwo się dzięki niemu dostać do zamku w GD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze w Jarkendarze można kupić Szybkiego

Dnia 07.04.2007 o 09:28, Luke Shadow napisał:

Śledzia i potem łatwo się dzięki niemu dostać do zamku w GD.


Hmm no wiesz u Lutero w Khorinis też są miktury szybkości ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle, ze szybki sledz kosztuje 30 sz mikstura szybkosci juz 200.

Co do dostania sie do Jarkendaru - mozna sie tam dostac w drugim albo trzecim rozdziale - po dostarczeniu wiadomosci o smokach do lorda hagena, a przed naprawieniem oka innosa - lepiej jednak polezc tam w drugim - poszukiwacze z deszczem ognia to nie przelewki, a i orkowie stali sie dosc twardzi. Poza tym jesli przejdzie sie przez portal w trzecim rozdziale noc kruka przestaje byc wyzwaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 10:25, Ecko09 napisał:

Poszukiwacze z deszczem ognia? Nie spotkałem takich.


Dosyć rzadko można ich spotkać, ale jak ich się spotka to zazwyczaj po takim spotkaniu bezimienny padał martwy :| nawet jak byłem w zbroi łowcy smoków taki poszukiwacz potrafił zabić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 10:28, cinus` napisał:

> Poszukiwacze z deszczem ognia? Nie spotkałem takich.

Dosyć rzadko można ich spotkać, ale jak ich się spotka to zazwyczaj po takim spotkaniu bezimienny
padał martwy :| nawet jak byłem w zbroi łowcy smoków taki poszukiwacz potrafił zabić :/


Potwierdzam - również spotkałem się z ową sytuacją i faktycznie bardzo ciężko jest wyjść z niej w jednym kawałku. Na szczęście zdarza się to naprawdę rzadko, a po ewentualnym wczytaniu gry dany poszukiwacz może już używać innego czaru... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.04.2007 o 10:34, Boskii napisał:


Potwierdzam - również spotkałem się z ową sytuacją i faktycznie bardzo ciężko jest wyjść z
niej w jednym kawałku. Na szczęście zdarza się to naprawdę rzadko, a po ewentualnym wczytaniu
gry dany poszukiwacz może już używać innego czaru... ;]


teoretycznie rzadko wystepuja i mozna wczytac gre - jednak chwilami szlag moze czlowieka trafic, gdy zginie sie rzez deszczyk po ciezkiej walce - prawie mi sie cos takiego zdarzylo jak lazlam po oko innosa - przy kregu trzeba walczyc z trzema na raz - co jest dosyc sporym wyzwaniem, wykonczylam dwoch, a trzeci wlasnie zaczal czarowac deszcz - moje szczescie ze piorun ze szponu go strezelil w ostatniej chwili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 22:32, Luke Shadow napisał:



> widzisz a ja gralem magiem i nie mialem 100 sily na starcie

Lol, ja też nie. :P 100 siły to ja miałem pod koniec gry, a do Jarkendaru poszedłem gdy tylko
główny wątek mi na to pozwolił czyli już w pierwszym rozdziale.



cos nie czaje w pierwszym??? a nie drugim???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 13:11, nekromanta7 napisał:

>
>
> > widzisz a ja gralem magiem i nie mialem 100 sily na starcie
>
> Lol, ja też nie. :P 100 siły to ja miałem pod koniec gry, a do Jarkendaru poszedłem gdy
tylko
> główny wątek mi na to pozwolił czyli już w pierwszym rozdziale.
>


cos nie czaje w pierwszym??? a nie drugim???



No właśnie. W 1 rozdziale nie da się iść do Jarkendaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.04.2007 o 13:11, nekromanta7 napisał:

cos nie czaje w pierwszym??? a nie drugim???


Jeśli dobrze pamiętam to na przełomie pierwszego i drugiego. Dostałem się tam w pierwszym, ale Kruka zabiłem w drugim.

Ecko09

Dnia 07.04.2007 o 13:11, nekromanta7 napisał:

No właśnie. W 1 rozdziale nie da się iść do Jarkendaru.


Niby dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 14:24, Luke Shadow napisał:


> cos nie czaje w pierwszym??? a nie drugim???

Jeśli dobrze pamiętam to na przełomie pierwszego i drugiego. Dostałem się tam w pierwszym,
ale Kruka zabiłem w drugim.

Ecko09

> No właśnie. W 1 rozdziale nie da się iść do Jarkendaru.

Niby dlaczego?

Dlatego bo Saturas ci nic nie gada a pozatym
trzeba byc członkiem wodnego kręgu dopóki ci Vatras nie pozwoli iśc do Saturasa
to się tam nie dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.04.2007 o 15:01, Gorn7 napisał:

Dlatego bo Saturas ci nic nie gada a pozatym
trzeba byc członkiem wodnego kręgu dopóki ci Vatras nie pozwoli iśc do Saturasa
to się tam nie dostaniesz.


Abi Dalzim wyżej pisał, że najemnikiem można tam się dostać już w pierwszym rozdziale - ja w Noc Kruka grałem najemnikiem i rzeczywiście dostałem się tam w pierwszym rozdziale, jednak z drugiej strony... grałem tylko najemnikiem i nie wiem jak to jest z innymi profesjami. Nie wiem jak to dokładnie zrobiłem, bo grałem dość dawno, ale wykonywałem wszystkie misje z dodatku po kolei i jakoś się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować