Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 08.04.2007 o 14:16, Gorn7 napisał:

Wie ktoś czy można coś zrobic z tym listem który
można znaleźc w jakiejś chacie koło lodowego smoka?
I jeszcze jeden list który jest nie daleko majątku ziemskiego gdzie mnóstwo szkieletów
się kręci w tamtym budynku też jest list da się z nim coś zrobic czy nie?

Oprócz przeczytanie wydaje mi się że nie ma rzadnego zadanie co do tych listów.Bo ten przy szkieletach mówi o jakiś postaciach które w Gothicu nie występują a ten koło smoka to chyba list Saturasa (chyba,nie jestem pewien).Ale może jest ktoś na forum,kto znalazł jakieś zadanie związane z tymi listami.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 13:08, Luke Shadow napisał:

o to chodzi?


mniej więcej :)

Dnia 08.04.2007 o 13:08, Luke Shadow napisał:

Poza tym, nie uruchamiaj Nocy Kruka z autostartu tylko z ikony na pulpicie, albo paska startu.


o tym wiem :), ale mi się psuje podczas gry, normalnie wyskakuje błąd gothic2.exe a potem jak próbuje odpalić to nic tylko znowu ten błąd.

---> Gorn7
z tym koło smoka się nic nie da a o tym drugim nie słyszałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorka za drugi post, ale chyba znalazłem rozwiązanie mojego problemu bez reinstalki tylko potrzebuje pomocy kogoś z was :)

Pomoc ta polega na tym, że prześlesz mi ze swojego folderu z Gothic II (jeśli posiadasz zainstalowaną Noc Kruka) 2 pliki VDFS.CFG i VDFS.DMP na maila: lucaspl@o2.pl z góry dziękuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 16:54, ŁukiPluta napisał:

Sorka za drugi post, ale chyba znalazłem rozwiązanie mojego problemu bez reinstalki tylko potrzebuje
pomocy kogoś z was :)

Pomoc ta polega na tym, że prześlesz mi ze swojego folderu z Gothic II (jeśli posiadasz zainstalowaną
Noc Kruka) 2 pliki VDFS.CFG i VDFS.DMP na maila: lucaspl@o2.pl z góry dziękuję. :)


wysylaja sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 16:59, Iras. napisał:

wysylaja sie


dzięki, ale już nie trzeba :) sam załatwiłem problem uruchamiając program vdfs32g.exe w katalogu System i czekając aż zakończy proces :)

Chyba pierwszy na to wpadłem :D Jupii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 17:59, maximusell napisał:

Mam pytanie żeby zostac najemnikiem trzeba zarabąć kilku kolesi ale ja mam za slabą zbroje.
skad mogę wziąść lepszą niz skórzana?

Na początku zbroji nieneleżącej do żadnej gildi jest tylko jedna ale trzeba się natrudzić trzeba iść do górniczej doliny znaleźć myśliwego o im. Gestath i zagadać z nim a potem najemnik o im. wilk zrobi ci pancerz z płyt pełzaczy bo innej zbroji nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 18:02, Gracz 23 napisał:

> Mam pytanie żeby zostac najemnikiem trzeba zarabąć kilku kolesi ale ja mam za slabą zbroje.

> skad mogę wziąść lepszą niz skórzana?
Na początku zbroji nieneleżącej do żadnej gildi jest tylko jedna ale trzeba się natrudzić trzeba
iść do górniczej doliny znaleźć myśliwego o im. Gestath i zagadać z nim a potem najemnik o
im. wilk zrobi ci pancerz z płyt pełzaczy bo innej zbroji nie ma


a przy pojedynku z regułami można używać magii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 18:19, maximusell napisał:

a przy pojedynku z regułami można używać magii?

Jak nie dajesz sobie rady to wejdź np na dach i postrzelaj do wybrańca którego trzeba obić z łuku. Kiedy jego Punkty Życie będą niskie kulturalnie zejdź i poobijaj dalej, ale już używając miecza. Czarami też się możesz wspomóc tylko pamiętaj, że nie możesz go zabić więc ostatni cios musi być zadany bronią białą (mieczem, toporem, nożem czy co tam masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że w nocy kruka jest magiczna kusza i magiczny łuk. Kusze znalazłem gdy szłem do grobu ducha (niepamiętam jak się nazywał, jakoś na Q). Gdzie jest łuk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 21:56, Wojtek404 napisał:

Gdzie jest łuk?

Łuku musisz zacząć szukać przy posiadłości Strażników Umarłych (na południu, budynek pełen zombie). W drodze do niego przed samym wejściem jest bagienny golem. Zabij go, a potem obróć się w lewo. Tam musisz przeskoczyć, jeśli masz akrobatykę to pryszcz, jeśli nie to również się da jednak będzie z tym więcej uciech i zabawy. Musisz wrócić się wyżej tam gdzie tańcowały dwa gobliny jeden wojownik a drugi czarny. Zapisz grę. Biegiem i hoop. Po kilku razach powinieneś wylądować szczęśliwie na drugiej stronie. Pokonaj dwóch strażników i kulturalnie zabierz sobie łuk. Teraz tylko pozostało z powrotem zrobić hoop na drugą stronę brzegu. Jeśli masz akrobatykę to tylko podejdź i skocz, jak nie to polecam miksturę szybkości. Kilka prób i Bezimienny będzie mistrzem skakania przez duże przepaście. Robota skończona masz łuk i strzały (nie zapomnij ich stamtąd zabrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie a propos amunicji do tych magicznych broni. Czy jest możliwe jakoś wytwarzanie amunicji, bądź zdobycie jej większej ilości? Bo 10 bełtów to nie jest dużo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 22:09, Harvenar napisał:

A ja mam pytanie a propos amunicji do tych magicznych broni. Czy jest możliwe jakoś wytwarzanie

Niestety, ale nie można jest zdobyć w inny sposób, musisz uratować Khorinis będąc uzbrojonym tylko w 10 sztuk tej jakże cennej amunicji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Niestety, ale nie można jest zdobyć w inny sposób, musisz uratować Khorinis będąc uzbrojonym

Dnia 08.04.2007 o 22:10, Bajuj napisał:

tylko w 10 sztuk tej jakże cennej amunicji.


Przyznam, że byłem nieźle zdziwiony, gdy się okazało, że tylko Ogniste Strzały działają z Ognistym Łukiem. No bo czemu nie można strzelac zwykłymi strzałami z płonącego łuku? Tego nie rozumiem. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 14:24, Luke Shadow napisał:


> cos nie czaje w pierwszym??? a nie drugim???

Jeśli dobrze pamiętam to na przełomie pierwszego i drugiego. Dostałem się tam w pierwszym,
ale Kruka zabiłem w drugim.

Ecko09

> No właśnie. W 1 rozdziale nie da się iść do Jarkendaru.

Niby dlaczego?



przeciez dopiero po tym jak dostarczysz informacje hagenowi mozna wtedy isc do Jarkendaru czyz nie??? a to juz jest 2 rozdzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 22:29, nekromanta7 napisał:

>
> > cos nie czaje w pierwszym??? a nie drugim???
>
> Jeśli dobrze pamiętam to na przełomie pierwszego i drugiego. Dostałem się tam w pierwszym,

> ale Kruka zabiłem w drugim.
>
> Ecko09
>

> > No właśnie. W 1 rozdziale nie da się iść do Jarkendaru.
>
> Niby dlaczego?
>


przeciez dopiero po tym jak dostarczysz informacje hagenowi mozna wtedy isc do Jarkendaru czyz
nie??? a to juz jest 2 rozdzial


da się jak używasz kodów :D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 22:38, Ecko09 napisał:

A to niby jak?


to proste wpisujesz marvin i wciskasz klawisz K i wchodzisz normalnie trudne jak niewiem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z kodami w niezłej zbroi Kruka można chodzic.
Ja sie w niego przemieniłem zrzucilem zbroje i
spowrotem przemieniłem się w beziego i podniosłem pancerz założyłem
i mam zbroje kruka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować