Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 05.02.2006 o 21:56, paweusz napisał:

Szczególnie odczuwa się wzrost poziomu trudności w walce z orkami - przy pierwszej wyprawie
do Górniczej doliny nie powalczy się z nimi za specjalnie...

Za specjalnie, to nie... Ale jak ma się Smoczy Łuk, kupiony u Khalima, doświadczenie (przeszło sie parę razy) i dużo cierpliwości, to można. Cierpliwość jest potrzebna do polowania na orki, żeby nie dobiegli i żeby któryś z tyłu się nie zaplątał. Bardzo przydaje się też czar save''em zwany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2006 o 22:29, KrzysztofMarek napisał:

> Szczególnie odczuwa się wzrost poziomu trudności w walce z orkami - przy pierwszej wyprawie

> do Górniczej doliny nie powalczy się z nimi za specjalnie...
Za specjalnie, to nie... Ale jak ma się Smoczy Łuk, kupiony u Khalima, doświadczenie (przeszło
sie parę razy) i dużo cierpliwości, to można. Cierpliwość jest potrzebna do polowania na orki,
żeby nie dobiegli i żeby któryś z tyłu się nie zaplątał. Bardzo przydaje się też czar save''em
zwany ;)

Ty musisz być strasznie cierpliwy:)) Polować na orki w 2 akcie za pomocą łuku?

Wole poczekać na ripostę w 4 akcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2006 o 22:31, Darkstar181 napisał:

> > /.../
Ty musisz być strasznie cierpliwy:)) Polować na orki w 2 akcie za pomocą łuku?

Wole poczekać na ripostę w 4 akcie.

To niezupełnie tak. Jak skończysz kilka razy grę, to szukasz innych sposobów. Samą podstawkę, przeszedłem ponad 10 razy, już dokładnie nie wiem ile. Noc Kruka zaledwie dwa i drugi raz to nie do końca, bo już mnie końcówka nudziła. Teraz znowu wróciłem do Nocy Kruka i gram inaczej. Orki się w Górniczej dolinie respawnują, można je wytłuc i w II i w IV akcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2006 o 22:40, KrzysztofMarek napisał:

> > > /.../
> Ty musisz być strasznie cierpliwy:)) Polować na orki w 2 akcie za pomocą łuku?
>
> Wole poczekać na ripostę w 4 akcie.
To niezupełnie tak. Jak skończysz kilka razy grę, to szukasz innych sposobów. Samą podstawkę,
przeszedłem ponad 10 razy, już dokładnie nie wiem ile. Noc Kruka zaledwie dwa i drugi raz to
nie do końca, bo już mnie końcówka nudziła. Teraz znowu wróciłem do Nocy Kruka i gram inaczej.
Orki się w Górniczej dolinie respawnują, można je wytłuc i w II i w IV akcie ;)

Wszystkie zwierzaki sie respawnuja...

Cholender jak one to robią? Szczegolnie orkowie? Płci pięknej tam nie mają.O ile w ogole to coś u nich można by było nazwać płcią piekną...

Coż ja w gothica zacząłem grać niedawno bodjaże pod koniec tych wakacji w jedynkę poźniej w dwojeczkę z nocą kruka.Ale faktycznie gra jest tak wspaniała żę nawet j będą w nią grać parę razy i wyprobowywać takie szalone pomysły jak Twoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem wam żę się trochę zagubiłem podcza grania II z nocą kruka. Duzoo questów i trudny wybór kim zostać. Ale ja lubie grać długo to zostałem magiem który dobrze posługuje się bronią dwuręczną 90% i jest na 5kręgu magi. Duzoo polowałem na orki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2006 o 15:28, Krzychu20043 napisał:

Wie ktoś jak dostać zadanie zwązane z gorzelnią Vina?

Tego zadania się nie dostaje.
Wykonujesz ot tak.
Musisz kupic łój kretoszczura u Martina (kwatermistrza paladynów). Potem idź w strone latarni Jacka gdy bedziesz na szczycie idz do lasu. W pewnym momenic bedzie grota z krata. Urzyj kołowrotu (musisz miec łój inaczej nie poruszysz nim). W środku przecztaj znalezioną książka. I pozbieraj wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja w sprawie gorzelni wina. Po przeczytaniu ksiażki nie otrzymałem żadnego przepisu.Czy w ogole sama gorzelnia pozwala na stworzenie jakiegoś wina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam proźbe dotyczącom krwawych kielichów .Czy mógł by ktoś przesłać mi mape z zaznaczonymi miejscami w których one się znajdują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mała prośba. Nie pisz tego samego w kliku tematach. Zamieszczenie pytania tylko w jednym temacie związanym z np. konkretną grą w zupełności wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2006 o 20:50, Mr.Djuk napisał:

Mam proźbe dotyczącom krwawych kielichów .Czy mógł by ktoś przesłać mi mape z zaznaczonymi
miejscami w których one się znajdują?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo wszystkich przepraszam, ale zamieszczona przezemnie mapa nie jest czytelna i chcę naprawić swój błąd i jeszcze raz bardzo przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi zaznaczy na mapie Górniczej Doliny, gdzie mogę znaleźć tego Den-pomocnika zamkowego kowala?Szukałem już prawie wszędzie!Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2006 o 12:21, plada napisał:

Czy ktoś mi zaznaczy na mapie Górniczej Doliny, gdzie mogę znaleźć tego Den-pomocnika zamkowego
kowala?Szukałem już prawie wszędzie!Z góry dziękuje za pomoc.

Jeżeli dobrze pamiętam , pomocnik leży zaraz po prawej stronie od wejścia do doliny.Jak zejdziesz z przełęczy , skręć w prawo i niedaleko leży trupek pomocnika.Są tam też ogniste jaszczury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I czy tam też jest ognisty golem?Byłem tam i mnie zabili:(A za dobrze to się nie rozglądałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2006 o 14:42, plada napisał:

I czy tam też jest ognisty golem?Byłem tam i mnie zabili:(A za dobrze to się nie rozglądałem.

Nie, tam gdzie leży Den nie ma golema. Ognistych jaszczurów też da się uniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Mam pytanie. Co otwiera klucz który dostaje się do Hanny wzamian z książkę rachunkową Lehmara
2.Mam problem z odnalezieniem krwawych kielichów w G2 czy może mi toś napisać gdzie każdy jest bo mapka jest troche nie dokładna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2006 o 15:17, Mr.Djuk napisał:

1.Mam pytanie. Co otwiera klucz który dostaje się do Hanny wzamian z książkę rachunkową Lehmara
2.Mam problem z odnalezieniem krwawych kielichów w G2 czy może mi toś napisać gdzie każdy jest
bo mapka jest troche nie dokładna .

na temat kielichów było ostatnio tu pisane-sprawdź 1-3 stony do tyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować