Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2006 o 19:14, Morky napisał:

Witam forumowiczów. Mam pytanie odnośnie deinstalacji NK, czy po niej zostają tylko sejwy,czy
zostanie goły gothic2?


tylko sejvy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam fanów Gothica.Niedawno dostałem grę i jak zacząłem grać to nie mogłem się oderwać.Mam pytanie: Jestem w drugim rozdziale i jestem strażą miejskom.Gdy gadałem z lordem Hagenem, on kazał mi iść do Górniczej Doliny i znaleźć dowód na istnienie smoki.I tu pojawia się problem-mówił, że po drodze są orkowie, a ja nie mam odpowiedniego sprzętu na orków.Mam co najwyżej miecz o obrażeniach 40, ale jest wymagana siła 30, a mam 21.Jak mam sobie poradzić z orkami?Czy nie pominęłem czegoś i nie powinienem być paladynem?Dziękuje za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2006 o 20:26, plada napisał:

Witam fanów Gothica.Niedawno dostałem grę i jak zacząłem grać to nie mogłem się oderwać.Mam
pytanie: Jestem w drugim rozdziale i jestem strażą miejskom.Gdy gadałem z lordem Hagenem, on
kazał mi iść do Górniczej Doliny i znaleźć dowód na istnienie smoki.I tu pojawia się problem-mówił,
że po drodze są orkowie, a ja nie mam odpowiedniego sprzętu na orków.Mam co najwyżej miecz
o obrażeniach 40, ale jest wymagana siła 30, a mam 21.Jak mam sobie poradzić z orkami?Czy nie
pominęłem czegoś i nie powinienem być paladynem?Dziękuje za odpowiedzi.

Paladynem zostaniesz dopiero przy kolejnej wyprawie do górniczej doliny... Narazie sprawa jest prosta

Jak zobaczysz orka, BIERZ NOGI ZAPAS ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2006 o 20:26, plada napisał:

Witam fanów Gothica.Niedawno dostałem grę i jak zacząłem grać to nie mogłem się oderwać.Mam
pytanie: Jestem w drugim rozdziale i jestem strażą miejskom.Gdy gadałem z lordem Hagenem, on
kazał mi iść do Górniczej Doliny i znaleźć dowód na istnienie smoki.I tu pojawia się problem-mówił,
że po drodze są orkowie, a ja nie mam odpowiedniego sprzętu na orków.Mam co najwyżej miecz
o obrażeniach 40, ale jest wymagana siła 30, a mam 21.Jak mam sobie poradzić z orkami?Czy nie
pominęłem czegoś i nie powinienem być paladynem?Dziękuje za odpowiedzi.

O to chodzi żebyś nie walczył z orkami tylko przed nimi uciekł. Masz dostać się do zamku w GD, a na walkę z orkami przyjdzie czas. Użyj przejścia przez starą kopalnię - idąc prosto trafiłbyś na spory oddziałorków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2006 o 20:26, plada napisał:

Jak mam sobie poradzić z orkami?

Po pierwsze to rób to, co napisali ludzie powyżej :) Po drugie, jeśli masz jeszcze jakieś niewykonane questy to postaraj się je wykonać, może poszukaj też trochę nowych i, jeśli grasz strażnikiem, pakuj w siłę ile wlezie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2006 o 20:26, plada napisał:

Jak mam sobie poradzić z orkami?


jeszcze innym sposobem na przejście orków jest przemiana w jakiegoś zwierza za pomocą zwoju z odpowiednim czarem, wtedy będziesz sobie mógł dowolnie chodzić pomiędzy orkami i bez problemu dojdziesz do zamku, aczkolwiek nie wchódź do zamku pod postacią zwierza, bo wtedy ludzie będa Cie atakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2006 o 10:02, plada napisał:

Dziękuje za odpowiedzi.Bardzo mi się to przyda.


- jeśli grasz w Gothic 2 + Noc Kruka, to zanim pójdziesz do Górniczej Doliny idź do Zapomnianego Miasta Budowniczych (zadania od Vatrasa, a potem od Saturasa i Magów Wody), tak jest ustawiony poziom trudności - jak wrócisz z Zapomnianego Miasta B. (wykonawszy wszystkie zadania tam), to już o wiele łatwiej będzie Ci w Górniczej Dolinie, natomiast jeśli zrobisz odwrotnie - za łatwo będzie Ci w zapomnianym mieście...(co psuje przyjemność z gry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mape terenów wokół miasta i nie wiem gdzie dokładnie leży dolina górnicza. nie wiem w którą stronę się udać. I o jakim przejściu w starej kopalni mówił paweusz.Czy ta stara kopalnia jest położona może jak sie idzie w poszukiwaniu kuszy jednego z myśliwych. HELP. Z gury dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2006 o 13:36, Kasendrol napisał:

Mam mape terenów wokół miasta i nie wiem gdzie dokładnie leży dolina górnicza. nie wiem w którą
stronę się udać. I o jakim przejściu w starej kopalni mówił paweusz.Czy ta stara kopalnia jest
położona może jak sie idzie w poszukiwaniu kuszy jednego z myśliwych. HELP. Z gury dziękuje.

Nie,gornicza dolina jest położona daleko na połnocy.Szukaj jej na prawą stronę od posiadłości ziemskich.Zreszta zaraz dam ci mapę z zaznaczonym miejscem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2006 o 13:36, Kasendrol napisał:

Mam mape terenów wokół miasta i nie wiem gdzie dokładnie leży dolina górnicza. nie wiem w którą
stronę się udać. I o jakim przejściu w starej kopalni mówił paweusz.Czy ta stara kopalnia jest
położona może jak sie idzie w poszukiwaniu kuszy jednego z myśliwych. HELP. Z gury dziękuje.

Nie... Musisz iść normalnie przez tą drewnianą bramę strzeżoną przez dwóch paladynów. Przez taki kanion, w którym dalej jest sporo orków. Nie idziesz jednak do końca. W pewnym momencie widać taki skalny, wąski most nad kanionem. Musisz na niego wejść małym tunelem, który jest w lewej ścianie wąwozu. Rozejrzyj się dobrze, bo jest trudny do zauważeniu przy marszu od strony Khorinis.

Przechodzisz przez wąziutki korytarz ze szczurami, potem pokonujesz gobliny na dużej półce skalnej, przechodzisz przez skalny most, na końcu natrafiasz na parę wilków, jakiś rozwalone beczki i wejście do kopalni, a właściwie wąski korytarz do górniczej doliny.


YahooPL -> Nie umieszczaj tego smoka w każdym poście. To nie jest miejsce na awatar, możesz mieć przez to kłopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2006 o 13:36, Kasendrol napisał:

Mam mape terenów wokół miasta i nie wiem gdzie dokładnie leży dolina górnicza. nie wiem w którą
stronę się udać. I o jakim przejściu w starej kopalni mówił paweusz.Czy ta stara kopalnia jest
położona może jak sie idzie w poszukiwaniu kuszy jednego z myśliwych. HELP. Z gury dziękuje.

Masz tu szczegolowa mape.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2006 o 10:37, YahooPL napisał:

Po prostu rozwiń postać
Co za ludzie...

Jak sie nie znasz na grze to się nie wypowiadaj.Rozwinąć postać.Od razu widać że nie grałeś w tą grę.Rozwinięcie postaci we wczesnej fazie gry i tak nie pomoże w zabiciu orkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kłopot z zadaniem w którym musze załatwić zmiennika dla Vathrasa .Gdy rozmawiam z Saturasem nie mam żadnych opcji związanywi z nowym światem.Co mam robić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2006 o 14:45, Mr.Djuk napisał:

Mam kłopot z zadaniem w którym musze załatwić zmiennika dla Vathrasa .Gdy rozmawiam z Saturasem
nie mam żadnych opcji związanywi z nowym światem.Co mam robić ???

Z braku opisu trudno powiedzieć. Na początek, przeczytaj wszystkie pisma, które masz w ekwipunku, szczególnie to zabrane Dexterowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2006 o 14:45, Mr.Djuk napisał:

Mam kłopot z zadaniem w którym musze załatwić zmiennika dla Vathrasa .Gdy rozmawiam z Saturasem
nie mam żadnych opcji związanywi z nowym światem.Co mam robić ???

Musisz znaleźć wszystkie częsci ornamentu,klucza do portalu,ale najpierw radziłbym ci poszukać dextera i zabrać mu list ktory trzeba koniecznie przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować