Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2006 o 14:41, harnas14 napisał:

Gram Najemnikiem i chcę zostać czeladnikiem u jednego z mistrzów w Khorinis. Mam misje od Harada
o odnalezieniu i zlikwidowaniu bandytów co napadli Hakona - kupca na targu w Khorinis. Gdzie
znajdują się ci bandyci?

Bandyci znajdują się w lesie niedaleko farmy Akila - jak wychodzisz z miasta w stronę farmy Onara, będziesz mijał schodki z goblinem - wejdź po nich i skręć w lewo, po kilkudziesięciu metrach dojdziesz do miejsca, gdzie będzie trochę wilków i krwiopijców, a za nimi pieczara z bandytami. PS: Wciąż możesz wykonać questa dla Harada z orkową bronią ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 14:45, Remember_The_Name napisał:

> Gram Najemnikiem i chcę zostać czeladnikiem u jednego z mistrzów w Khorinis. Mam misje
od Harada
> o odnalezieniu i zlikwidowaniu bandytów co napadli Hakona - kupca na targu w Khorinis.
Gdzie
> znajdują się ci bandyci?
Bandyci znajdują się w lesie niedaleko farmy Akila - jak wychodzisz z miasta w stronę farmy
Onara, będziesz mijał schodki z goblinem - wejdź po nich i skręć w lewo, po kilkudziesięciu
metrach dojdziesz do miejsca, gdzie będzie trochę wilków i krwiopijców, a za nimi pieczara
z bandytami. PS: Wciąż możesz wykonać questa dla Harada z orkową bronią ;]

Dzięki, ide ich zaciupać moim szponem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 16:01, krzysiek188 napisał:

Jestem juz w II rozdziale z laresem nie moge isc na farme onara tak bo potem jest jakis bug tylko mam z nim isc tam do piramidy?


Tak, idź do Magów Wody najpierw, a wszystko będzie wporzadku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 16:01, krzysiek188 napisał:

Jestem juz w II rozdziale z laresem nie moge isc na farme onara tak bo potem jest jakis bug
tylko mam z nim isc tam do piramidy?

Tak, musisz iść najpierw do piramidy, bo jeśli pójdziesz przedtem z nim na farmę Onara, to będzie niemały problem z dokończeniem gry.

Poza tym on i tak prowadzi tylko do godpody w połowie drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Gram w G2 paladynem i nie jestem w stanie zdobyc 2 najpotężniejszych run, jakie trzeba spełnic wymagania by móc je otrzymac, bo póki co "nie jestem jeszcze na to gotowy" :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba jedną z run znajduje się przy pancerzy palladyna ale nie jestem pewien możesz spróbować również zrobić wszystkie zadania dla paladynów jestem pewien że miałem te runy ale nie wiem z kąt dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale chodzi o najlepszą runę leczącą i ofensywną? Ofensywna będzie do znalezienia przy martwym paladynie. Leczącej nie brałem, więc nie mam pojęcia co zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale chodzi o najlepszą runę leczącą i ofensywną? Ofensywna będzie do znalezienia przy martwym paladynie. Leczącej nie brałem, więc nie mam pojęcia co zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 09:58, ginx2 napisał:

Ale chodzi o najlepszą runę leczącą i ofensywną? Ofensywna będzie do znalezienia przy martwym
paladynie. Leczącej nie brałem, więc nie mam pojęcia co zrobić...


ale chyba nie przy tym przy wejściu do górniczej doliny? bo przy nim znalazłem tylko tę runę którą dzją mi gratis przy przystąpieniu do paladynów: święty blask

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 23:58, kamiln napisał:

Mam problem. Gram w G2 paladynem i nie jestem w stanie zdobyc 2 najpotężniejszych run, jakie
trzeba spełnic wymagania by móc je otrzymac, bo póki co "nie jestem jeszcze na to gotowy" :-(

Nigdy nie będziesz gotowy ;) Tych run nie dostaniesz od Albrechta, musisz je znaleźć - weź quest od Lorda Hagena z szukaniem orków i znajdź herszta orków (u dołu masz obrazek) - on ma runę uzdrawiania; runę Zniszczenia Zła znajdziesz dopiero przy samym końcu gry, na Dworze Irdorath - ma ją Lord Archol w jednej z komnat.

20070104125358

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 12:54, Raylin napisał:

Nigdy nie będziesz gotowy ;) Tych run nie dostaniesz od Albrechta, musisz je znaleźć - weź
quest od Lorda Hagena z szukaniem orków i znajdź herszta orków (u dołu masz obrazek) - on ma
runę uzdrawiania; runę Zniszczenia Zła znajdziesz dopiero przy samym końcu gry, na Dworze Irdorath
- ma ją Lord Archol w jednej z komnat.

Zabiłem pułkownika orków, ale nie miał przy sobie żadnej runy. Tylko, że zabiłem go już w 4 rozdziale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 12:59, Corporal napisał:

Zabiłem pułkownika orków, ale nie miał przy sobie żadnej runy. Tylko, że zabiłem go
już w 4 rozdziale...

Po pierwsze zabiłeś pułkownika, a nie herszta. Po drugie zapewne nie w miejscu wskazanym na mapie. A wogóle quest z polowaniem na orków dostaje się od Lorda Hagena dopiero po zabiciu smoków, czyli w 5. rozdziale i dopiero wtedy po Khorinis panoszą się grupki orków na drogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabiłem ich dowódcę dokładnie w miejscu, które wskazałeś na mapie (jaskinia). Kiedy wybierasz się na polowanie na smoki w rozdziale 4, po prostu wróć do Khorinis, a sam się przekonasz, że orkowe bandy się już tam panoszą. Quest jest już wtedy dostępny, podobnie jak kilka innych. Wiem bo właśnie gram paladynem i dokładnie oczyściłem wyspę z orków, po czym dopiero udałem się do kolonii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 13:13, Corporal napisał:

Zabiłem ich dowódcę dokładnie w miejscu, które wskazałeś na mapie (jaskinia)

W takim razie są dwa wyjścia: albo zrobiłeś coś nie po myśli twórców i tej runy już nie znajdziesz, albo po zabiciu smoków pojawią się znowu, tym razem z runą. A wogóle jesteś pewny, że zabiłeś herszta orków (był chroniony przez dwóch, czy trzech orków-pułkowników, miał przy sobie mapę z lokalizcją wszystkich orków w Khorinis) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 13:25, Raylin napisał:

W takim razie są dwa wyjścia: albo zrobiłeś coś nie po myśli twórców i tej runy już nie znajdziesz,
albo po zabiciu smoków pojawią się znowu, tym razem z runą. A wogóle jesteś pewny, że zabiłeś
herszta orków (był chroniony przez dwóch, czy trzech orków-pułkowników, miał przy sobie mapę
z lokalizcją wszystkich orków w Khorinis) ?

Zabiłem dokładnie tą postać :) Miał przy sobie mapę, dzięki której znalazłem resztę hersztów i silną ligę ochroniarzy. Możesz jednak mieć rację z tym, że nie wykonałem tego tak, jak chcieliby tego twórcy... Nie wszyscy orkowie atakowali mnie, gdy do nich podchodziłem. No cóż, zabiję smoki i pójdę tam jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 18:40, Priam napisał:

Czy ktoś wiem może gdzie i kiedy można kupić dobry miecz prócz tego który można dostać od Pecka??


Powinieneś znaleźć coś ciekawego u tego strażnika w porcie, który ma kontakty u paladynów. A po zabiciu Kruka, zdobędziesz Szpon Beliara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 19:01, Luke Shadow napisał:

Powinieneś znaleźć coś ciekawego u tego strażnika w porcie, który ma kontakty u paladynów.
A po zabiciu Kruka, zdobędziesz Szpon Beliara.

On się pytał gdzie i kiedy mozna kupić jakiś dobry miecz a ty mu mówisz o Szponie Beliara przecież go nie kupujesz tylko zdobywasz zabijając Kruka no chyba, że to teraz nazywa się "kupnem" ;))
Dobry miecz mozna kupic praktycznie wszędzie np. u Cantara, Hakona (chyba), Sary ;)) Popytac też może u Najemników ;))
Chyba, że dotrwa z tą bronią do Jarkendaru to może tam cos zdoła kupic u piratów ;))
Oj dawno nie grałem czas sobie odświerzyc pamięc ;)
Pozdrawiam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować