Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2005 o 12:01, Azazell2 napisał:

zauwazyalem ze glosno mowi się o bledzie zwiazanym z Laresem ze nie mozna znim isc do farmy
onara bo nie ukonczy się gry oco tu chodzi? jak zrobic aby pominąć ten bug ?


ten bug można łatwo ominąć, podczas rozmowy z Laresem można wybrać opcję aby nas zaprowadził na farmę onara bądź do magów wody i w tym miejscu nalezy wybrać opcję aby nas zaprowadził do magów wody, bo gdy wybierzemy opcję aby nas zaprowadził na farmę onara to później nie pojawi się pewien dialog który jest niezbędny aby ruszyć fabułę do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aa bo narazaie ja mam cos takiego uff moze i dobrze ze nie moze lares isc ze mna na farme bo mowi mi że musialby go ktos zastąpic .. wczesniej jak gralem to kims go zastąpilem ale nie kojarze :)

a kiedy bedzie wiadomo ze lares ma zaporwadzic do magów ? w dalszej rozgrywce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukałam w necie i znalazłam trzy rozwiązania "bugu z Laresem". Wszystkie trzy pojawiały się tu wcześniej, ale teraz można je uznać za potwierdzone:

1. Wczytać wczesniejszy sejw, ewentualnie zacząć grę od nowa ;)
2. W trybie marvin_mode przejąć kontrolę nad Laresem i wyrzucić ornament;
3. Lares odda nam ornament po naszym powrocie z Górniczej Doliny i przekazaniu listu Lordowi Hagenowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 13:42, Epiphany napisał:

Poszukałam w necie i znalazłam trzy rozwiązania "bugu z Laresem". Wszystkie trzy pojawiały
się tu wcześniej, ale teraz można je uznać za potwierdzone:

1. Wczytać wczesniejszy sejw, ewentualnie zacząć grę od nowa ;)
2. W trybie marvin_mode przejąć kontrolę nad Laresem i wyrzucić ornament;
3. Lares odda nam ornament po naszym powrocie z Górniczej Doliny i przekazaniu listu Lordowi
Hagenowi.


- proponuję mimo wszystko tryb marvina - bo do Górniczej Doliny powinno się iść dopiero po zrobieniu wszystkiego w Zaginionym Mieście Budowniczych, tak jest ustawiony poziom trudności, a jeśli użyjesz przez chwilę marvina to nic się nie stanie przecież (tylko potem wyjdź z gry i wejdź jeszcze raz...)
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.12.2005 o 17:45, myniekka napisał:

piraty są nielegalne ale spróbuj uruchomic gre ze skrutu gothic2


wiem ze sa nielegalne ale ja ich niekupuje i zawsze uruchamiam ze skrotu poniewaz nigdy mi sie niewlaczyl autostart czy cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz mam 8 level i chyba z 50 sily .. hestem na farmie onara i robie tam poboczne questy ... jesli chodzi o głowny watek czy wyruszenie do gorniczej doliny to zamierzam to zrobic o niebo pozniej :) bo chyba przy 8 lvl to za wczesnie a tak po zwiedzam wyspe i bede zabijal mozliwe potworki i robil pbooczne questy

dobry pomysl ? szkoda ze onar niechce bym dla niego pacowal bo juz wybralem profesje straznika wrr;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazlem jeszcze gorszy bug uniemozliwiajacy przejscie nocy kruka!!!!! Otóż gdy mamy oddac ornamenty to musimy oddawac je pojedynczo! Ja oddałem 2 na raz ale "policzyli" mi go jako 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 20:52, gtyr napisał:

Ja znalazlem jeszcze gorszy bug uniemozliwiajacy przejscie nocy kruka!!!!! Otóż gdy mamy oddac
ornamenty to musimy oddawac je pojedynczo! Ja oddałem 2 na raz ale "policzyli" mi go jako 1


- to dziwne, bo ja oddałem wszystkie 3 na raz i było ok. ... (oczywiście pierwszy oddałem wcześniej), szkoda, żeby z każdym ornamentem latać do ruin - to byłoby bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 16:49, Chaber1 napisał:

Jak zostać Łowcą Śmoków, gdy już jest się najemnikiem :-]


Po prostu musisz zakupić odpowiedni pancerz :) Jak się nie mylę to Benet po wyciągnięciu go z więzienia daje taki pancerz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 17:03, DEViANCE napisał:

Po prostu musisz zakupić odpowiedni pancerz :) Jak się nie mylę to Benet po wyciągnięciu go z więzienia daje taki pancerz.

Nie mylisz się. Dokładnie tak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 17:55, walgierz napisał:

> Po prostu musisz zakupić odpowiedni pancerz :) Jak się nie mylę to Benet po wyciągnięciu
go z więzienia daje taki pancerz.
Nie mylisz się. Dokładnie tak jest :)

Gdzie jest Benet i jego więzienie:-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 21:24, com5 napisał:

> Gdzie jest Benet i jego więzienie:-]

W koszarach w Korinis.

Mówisz o koszarach Lorda Andre ,bo jeśli tak to ja nie mogę go znależć w tych więzieniach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 21:51, Chaber1 napisał:

> > Gdzie jest Benet i jego więzienie:-]
>
> W koszarach w Korinis.
Mówisz o koszarach Lorda Andre ,bo jeśli tak to ja nie mogę go znależć w tych więzieniach :-)

Bo najpierw muszą go tam wsadzić :P

Benneta trzeba uratować kiedy go tam wsadzą ;P a nie na zasadzie: "Gdzie jest bennet w więzieniu??? Ja chcę zbroję łowcy smoków!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 21:53, Monastor napisał:

> > > Gdzie jest Benet i jego więzienie:-]
> >
> > W koszarach w Korinis.
> Mówisz o koszarach Lorda Andre ,bo jeśli tak to ja nie mogę go znależć w tych więzieniach
:-)
Bo najpierw muszą go tam wsadzić :P

Benneta trzeba uratować kiedy go tam wsadzą ;P a nie na zasadzie: "Gdzie jest bennet w więzieniu???
Ja chcę zbroję łowcy smoków!!!"


Benneta wsadzą do więzienia w 3 rozdziale jak wrócisz pierwszy raz z Koloni Karnej. A zbroje dostaniesz jak go uwolnisz na farmie Onara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować