Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2007 o 13:45, Lord Andre 1 napisał:

no to hcyba nie ten temat tu gothic NK a nie mody


Ale to jest mod do Gothica 2 noc kruka,więc proszę Cię,jeżeli nie wiesz o co chodzi to nie mów.Ok?Zresztą,nie ma tematu o modach,a jeżeli jest,to bym musiał je odświeżać i tylko bym (kolejnego) degrada dostał..To jak,powie mi ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 13:46, Meykan napisał:

Pod domem Willa jest taka jaskinia i tam jest jeden koleś z którym możesz pogadać.


Wielkie dzięki,już myślałem że tak kończy się mod,bo gdzieś czytałem że tak się kończy :)
Wielkie dzięki.
Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 13:49, Lord Andre 1 napisał:

no to se stowrz jak masz jakis problem i mi nie mow ze nie wiem o co chodzi a to temaw gothic
noc kruka a nie mody


Pozwól moderatorom decydować co jest na temat, a co nie.
A uprzejmość naprawdę nic nie kosztuję, więc wysil się czasem na jej odrobinę...
I staraj się pisać staranniej, bo ciężko wyrozumieć co miałeś na myśli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam... Chciałbym się zapytać gdzie znajduję się łuk o nazwie Magiczny łuk [swoją drogą strasznie oryginalna nazwa :P (to była ironia jakby ktoś nie skumał ;p)]. Znalazłem jak na razie ognisty łuk, ale ostatnio dowiedziałem się właśnie istnieniu jeszcze magicznego. Gdzie go mogę znaleźć? Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajduje się na szczycie wieży Dextera. Nie tam gdzie jest przykryte dachem tylko ta druga gdzie są tylko bandyci, wchodzisz na samą górę i tam będzie jeszcze jadna wieża na którą można wejść i tam jest właśnie ten łuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe. Bo tam właśnie znalazłem Ognisty łuk. Czyli ze to zależy do wersji czy może od tego czy ma się dodatek? to już raczej pytanie z ciekawości bo nie bardzo mi to potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jednak nie to samo. U mnie obrażenia są 2x mniejsze i 2x mniej zręczności trzeba... A strzały można zdobyć za pomocą triku ze sprzedażą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 08:18, Tyraf napisał:

Dziękuje za odpowiedź mam nadzieje że te informacje przydadzą się również innym gramowiczom.


No spoko w końcu po to jest forum żeby pomagac innym forumowiczom :) Tak na przyszłość jak chcesz komuś odpisać na posta kliknij na Odpowiedz i napisz. Sądząc po statusie sądzę że jesteś nowy ale masz prawo nie wiedzieć ja praktycznie nic nie wiedziałem :P Załączam screena dla pewności.

20071012113950

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 08:18, Tyraf napisał:

Dziękuje za odpowiedź mam nadzieje że te informacje przydadzą się również innym gramowiczom.


No spoko w końcu po to jest forum żeby pomagac innym forumowiczom :) Tak na przyszłość jak chcesz komuś odpisać na posta kliknij na Odpowiedz i napisz. Sądząc po statusie sądzę że jesteś nowy ale masz prawo nie wiedzieć ja praktycznie nic nie wiedziałem :P Załączam screena dla pewności.


EDIT:
Przepraszam za podwójny post coś mi nawaliło.

20071012114054

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 14:22, piorunek14 napisał:

Siemka! Mam takie małe pytanko: Wie ktoś może gdzie jest świątynia Beliara?? Bo Pyrokar dał
mi zadanie żebym ją zniszczył czy soś takiego...

Na Dworze Irdorath. Musisz w podziemiach klasztoru znaleźć ukrytą komnatę, w niej almanach, potem zebrać ekipę na statek i opuścić Khorinis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to super wiem gdzie jest już ta świątynia! no więc tak: Jeśli coś jestem na początku piątego rozdziału. Pytania:
którym statkiem wypłynąć?? Jak statkiem paladynów to jak?? i gdzie jest ta wyspa Irdorath?? I znalazłem ukryte przejście w klasztorze i pokonałem szkielety i tego jednego maga-szkieleta ale nie moge przejść przez drzwi bo nie mam klucza, i gdzie jest ten klucz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 15:04, piorunek14 napisał:

No to super wiem gdzie jest już ta świątynia! no więc tak: Jeśli coś jestem na początku piątego
rozdziału. Pytania:
którym statkiem wypłynąć?? Jak statkiem paladynów to jak?? i gdzie jest ta wyspa Irdorath??
I znalazłem ukryte przejście w klasztorze i pokonałem szkielety i tego jednego maga-szkieleta
ale nie moge przejść przez drzwi bo nie mam klucza, i gdzie jest ten klucz??



Tak ,statkiem paladynów. Musisz zebrać załogę, składającą się z minimum : kapitana (Torlof, Jack lub Jorgen) i Miltena, Diega, Lestera oraz Gorna. Po załatwieniu tego wszystkiego idziesz tylko do kajuty kapitana, a statek sam dopływa do wyspy i rozpoczyna się 6 rodział. A co do podziemi klasztornych, to idź najpierw do komnaty z demonami, pokonaj je, a tam znajdziesz m.i.n runę teleportacyjną, która przeniesie Cię za zamknięte drzwi. (O ile jesteś paladynem.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować