Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Powiedziałeś 4 czyli ostatniego a lodowy jest ostatni. Widać nie pokolei zabijasz smoki. Jakie dotąd zabiłeś to Ci powiem którego teraz masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-.-... zabilem trzy smoki. Na bagnach, w wulkanie i lodowego. Jest jeszcze jeden smok, tylko nie wiem gdzie go znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 21:03, Aikuh napisał:

Podales mi gdzie jest TRZECI SMOK. a ja chce czwartego...


Jeśli grałeś w Gothic 1 to...

2 Smok, jest w ruinach wieży, tej która należała do właściciela tych ziem [tam gdzie udawaliśmy się z Lesterem po kamień ogniskujący]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 21:11, Aikuh napisał:

-.-... zabilem trzy smoki. Na bagnach, w wulkanie i lodowego. Jest jeszcze jeden smok, tylko
nie wiem gdzie go znalezc.


Idziesz wzdłuż palisady orkowej aż dojedziesz do jej końca a potem w górę i zobaczysz fortecę. To idź do niej tam jest kamienny smok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 21:12, MTSMAFIOSO napisał:

> Podales mi gdzie jest TRZECI SMOK. a ja chce czwartego...

Jeśli grałeś w Gothic 1 to...

2 Smok, jest w ruinach wieży, tej która należała do właściciela tych ziem [tam gdzie udawaliśmy
się z Lesterem po kamień ogniskujący]


nie gralem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 21:07, 143872 napisał:

Powiedziałeś 4 czyli ostatniego a lodowy jest ostatni. Widać nie pokolei zabijasz smoki. Jakie
dotąd zabiłeś to Ci powiem którego teraz masz.

hehe, nikt ich nie numerował w grze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 21:18, Rga napisał:

hehe, nikt ich nie numerował w grze :)


Ale Orik ich losowo nie wybiera, zawsze są w tej samej kolejności, a lodowy jest 4 czyli ostatni :] Rozumiesz ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 21:25, WIkitory napisał:

Ale można je zabijać w dowolnej kolejności :P Ja zawsze biorę lodowego jako 3 albo 2.


No fakt, można ale ja zawsze robię tak jak mi Orik mówi czyli zabijam ich "we właściwej kolejności :D".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.01.2008 o 21:16, Aikuh napisał:

nie gralem.


To inaczej. Jak wejdziesz z zamku, PO PALISADZIE, idź w PRAWO, potem do końca, powinieneś dojść do rzeczki. Przejdź rzeczkę, idź dalej PRZY RZECZE, aż dojdziesz do miejsca, gdzie będziesz mógł iść w górę [pagórek] Idź nad klifem, a spotkasz Gorna. Dalej on Cię zaprowadzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 19:53, adipaladyn napisał:

ile zbrój można mieć ( zbrój pirata )

Niestety, ale można mieć tylko tą, którą obdarowuje nas sam Greg (czyli aż 1 - średnia zbroja pirata). Jeśli chcesz wejść w posiadanie innej musisz niestety użyć kodów :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawi się niedługo nowy nawet chyba pierwszy mod do Gry G2 NK:
Weekend z modem "Der Kampf um die Bruderschaft"

Der Kampf um die Bruderschaft nadchodzi coraz to większymi krokami. Jest to jedna z największych niemieckich modyfikacji tworzonych do Nocy Kruka. Zaoferuje ci nowy, główny wątek fabularny niezależny od oryginalnego, nowe lokacje różnej wielkości, nowego głównego bohatera, dialogi mówione wysokiej jakości, nową ścieżkę dźwiękową, nowe przedmioty (bronie, zbroje, itd.), dostosowany system handlowy, nowe głównie jak i poboczne gildie, możliwość odwiedzenia kolonii górniczej wraz z wprowadzonymi zmianami, połączenie zakończenia z pierwszej części gry oraz około 100 godzin rozgrywki w 8 dostępnych rozdziałach.

http://gothic.gram.pl/ tutaj więcej informacji ;] Jak się bliżej przyglądam to może być naprawdę ciekawa rzecz. Nie moge się doczekać już l[ tak jak Mrocznych Tajemnic z dubbingiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 18:45, mlynar911 napisał:

/.../


Nie powiem, zapowiada się bardzo smakowicie :-D niby przeszedłem ostatnio NK, ale wydaje mi się, że dla tej modyfikacji warto będzie zainstalować grę jeszcze raz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 19:48, Jakub Wędrowycz napisał:

> /.../

Nie powiem, zapowiada się bardzo smakowicie :-D niby przeszedłem ostatnio NK, ale wydaje mi
się, że dla tej modyfikacji warto będzie zainstalować grę jeszcze raz :-)


Też tak myślę jak ma być to dodatkowe 30h gry to czemu nie. Standardowo G2 NK przechodze w 72h a ten mod hmmm miodzio jest demo do ściągnięcia. Ale jeszcze go nie patrzyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już grałem w moda bo jak by inaczej. Musze przyznać, że nawet fajny choć do końca dema nie przeszedłem bo zrobilem instalke innego mozesz u mnie na GS zobaczyć jakiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować