Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2007 o 13:22, Lord Andre 1 napisał:

Jak dostaniesz pozwolenie od Pyrokara, że możesz iść po księge Dworu Irdorath to wtedy cię
ten mag na dole przepuści i tam bedzie ta księga to wtedy na samym końcu biblioteki jest lampa
która musisz przekręcić i wtedy się otworzy tajne przejście.



kiedy dostane pozwolenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania:
1. Co otwiera klucz który dostałem od Hanny, gdy oddałem jej księgę rachunkowa??
2. Jak dostać się do gildii złodziei gdy nie wydałem człowieka który obrabował Jore??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 13:29, lawenda napisał:

Mam dwa pytania:
1. Co otwiera klucz który dostałem od Hanny, gdy oddałem jej księgę rachunkowa??

Stań w porcie i spójrz tam, gdzie patrzy Jack. Następnie tam popłyń ;) Na wyspie będzie kilka jaszczurów i jaskinia. Wejdź tam, przestaw pochodnię aby wyłączyć pułapkę i otwieraj skrzynie.

Dnia 30.12.2007 o 13:29, lawenda napisał:

2. Jak dostać się do gildii złodziei gdy nie wydałem człowieka który obrabował Jore??

Musisz pomóc Nagurowi i (chyba) nie sprzedać Halvora. W pobliżu farmy Akila jest jaskinia, (przebiegasz koło niej gdy Lares eskortuje Cię do lasu po fragment ornamentu) w której są bandyci. Zabijasz ich. W skrzyni znajdziesz rybę. Otwierasz ją, wypada notatka, czytasz ją i idziesz do Halvora (handlarza rybami w Khorinis).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kłopot: jestem członkiem Wodnego Kręgu, jestem w II rozdziale i dostałem od Vatrasa list polecający dla Saturasa. Ale nie mogę mu go wręczyć! Lepiej, Nefarius mówi, że poszukuje fragmentów ornamentu. Ale nie dostaję żadnej misji ani polecenia odnalezienia tych fragmentów! Ktoś mi powie, co tu jest grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U kogo moge stac sie silniejszy w Korinis. Jestm magiem ognia wiec u Morisa nie moge. gosc w porcie za +5 sily bierze 10 PN a za 10 PN moge miec +10 sily ale nie wiem u kogo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to na niezłego buga ;/ Ale tak ... czy wykorzystałeś już wszystkie moożliwe opcje dialogowe ?? To raz... dwa czy próbowałeś przyjść do Nefariusa z ornamentami (mi to pomogło raz bo odblokowało mi opcje dilogową)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, wykorzystałem, czyli co, zaczynać grę od nowa? No to mam osiem godzin gry w d*** :/ A mówi się, że Gothic III taki zabugowany :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mozesz tak miec im więcej chcesz punktów siły tam więcej musisz wydać punktów nauki i u nikogo punktów nauki nie zaoszczedzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 1: Jesteś magiem ognia, to inwestuj w manę.
Po 2: U każdego teraz będziesz musiał zainwestować 10 PN, masz już siłę powyżej 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wie jak otworzyć tą brame w jaskini ?? która jest nie daleko kamiennego kręgu do którego idę z LARESEM
potrzebuje jakegoś przedmiotu żeby uruchomić mechanizm ale jaki to przedmiot i gdzie mogę go znaleść
proszę o szybką odpowiedź

20071230142950

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łój Kretoszczura otwiera tą bramę.

W 3 rozdziale porozmawiaj z Enchimem(nie wiem jak się pisze) na farmie Akilla który ci go sprzeda. Ale dopiero po tej bójce z jego bratem którą wywołasz.

Albo u jakiegoś handlarza ale nie wiem musisz poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 14:31, Lord Andre 1 napisał:

Musisz posiadac w ekwipunku łój kretoszczura inaczej nie wejdziesz.

a u kogo mogę go dostać ??
kto morze go sprzedać w mieście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w gildii złodziei, mam znaleźć 6 krwawych kielichów, znalazłem na razie tylko ten na pierwszym piętrze ratusza (budynek gdzie urzęduje Hagen). Gdzie są pozostałe, i jak mam je znaleźć, jeśli nie mogę wejść do żadnego domu bo od razu rzuca się na mnie straż i paladyni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znaleźć Krwawe Kielichy:
1. U lichwiarza w skrzyni (LPPLP).
2. W 1 domu po prawej w górnym mieście w skrzyni na piętrze (PPLPPL).
3. W domu Valentino (2 po prawej). Najpierw należy ukraść Valentino klucz (można go pobić jak wraca z knajpy - jak się to zrobi i porozmawia z Regisem można dostać pierścień). Następnie otworzyć tajne pomieszczenie ze skrzynią. Robi się to przy pomocy lampy na piętrze (czasami trudno się ustawić tak żeby dało się przełączyć lampę). Otworzy się tajny pokój na parterze w którym jest skrzynia z pucharem.
4. W domu sędziego. Najpierw trzeba ukraść klucz sędziemu. Przy pomocy tarczy na ścianie otwiera się pomieszczenie na parterze w którym jest kufer z pucharem.
5. W ratuszu na piętrze w pokoju w którym w ciągu dnia siedzi gubernator Larius.
6. W domu po lewej od alchemika Sandrila. Klucz do skrzyni leży na kominku.

Żeby nikt się do Ciebie nie pluł najlepiej okradać w nocy i przekupić strażnika Wambo. Kosztuje to chyba a 250 sztuk złota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 21:25, Lord Andre 1 napisał:

> Oczywiście, gra oryginalna. Jednak mój komputer jest już na tyle leciwy, że i tak ledwo
Gothic
> działa. Acrobat Reader. do przeglądania .pdf-u zepsuł się kilka miesięcy temu, i w ogóle
mam
> straszne problemy z AC. :/ Z każdą wersją i odmianą.
>
> Wracając do Gothica, spróbuje jakoś znaleźć tego Laresa, a potem metodą prób i błędów
znaleźć
> Saturasa i doline budowlańców.

no to zycze powodzenia w dalszych wojarzach w grze gothic
najlepzzsej grze rpg



Lord spokojnie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować